Παιδικές μας φωτογραφίες

domniki είπε:
Το αλλο σχολιο μου: πώς γινεται ενα τοσο γλυκουλι παιδακι να γινεται ο μπασκετμπολιστας της τελευταιας φωτογραφιας ??? Ξερω, ξερω, ο πανδαματoρ χρονος :rofl:
.......τώρα για καλό μου το λέει; :precry:
 
Πολύ όμορφες φωτογραφίες Turri!!!Σαν Superman φέρνεις πολύ σε Christopher Reeve. :p
 
%CE%9A%CE%91%CE%9B%CE%91%CE%9C%CE%A0%CE%91%CE%9A%CE%91%20033.jpg
 
Ζήλεψα και εγώ, και ειπα να βάλω και μια δική μου φωτό.

Πως σας φαινομαι;

 
και μια ακόμη. Υποσχεθειτε να μην γελάσετε πολυ, γιατι θα θυμωσω..

 
H Dom εψαξε και βρηκε μια φωτογραφια...και με περηφανια σας παρουσιαζει την 3η Δημοτικου του σωτηριου ετους 1982

[edit] dead photo [edit]

@Juanita, στην πανω-πανω σειρα, δευτερος απο αριστερα ειναι ο γνωστος και μη εξαιρεταιος Παναγιωτης :clap: Θυμασαι που τον ειχα αναφερει παλιοτερα?

Το ομορφοτερο κοριτσι της ταξης ειναι η...Σουζανα!!!! Ε, μαλλον κατι εχει το ονομα ;)

Μπορειτε να εντοπισετε την μικρη domniki?

Βλεποντας την παλια φωτογραφια μου ερχονται ομορφες αναμνησεις στο μυαλο, στο Δημοτικο τα χρονια ηταν ξενοιαστα, αλλα και καποιες δυσαρεστες, μια και καποιο απο τα παιδακια που βλεπετε δεν ειναι πια αναμεσα μας δυστυχως. Ελπιζω ομως ολοι οι υπολοιποι να ειναι καλα και ευτυχισμενοι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σε αναγνώρισα και είσαι ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!

....Θέλουμε το Κουνέλι!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τurri, θα με κανεις να κοκκινισω :D ....το κουνελι μετα τις διακοπες μου :)

Μηπως μπορειτε να μαντεψετε ποια ειναι η Σουζανα??????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
και μία απ την εφηβεία

Μάρτιος 1985 1η λυκειου, εκδρομή στο Ναύπλιο και στάση στον Ισθμό για σουβλάκια φυσικά!!

το μαλλί καραρετρο (η χαίτη των 80ς) :D

 
What a babe! #)

Εεεεεεεεεε ωραία φωτογραφία malvina… :sealed:

:D
 
Βλέπω έχουμε εξελίξεις σε αυτό το "νημάτιο".Φτου σας βρε,είστε κουκλίτσες!!! :gdance: :gdance:Μα τι ωραίες θηλυκές παρουσίες που έχει αυτό το φορουμάκι τέλος πάντων... :p
 
akmakas είπε:
Ρε θα τρελαθώ!!!!!Έχω χάσει όλες τις φωτο που ήμουν μωρό!!!έχω φάει τον τόπο πουθενά χάθηκαν πετάχτηκαν..Ιδικά δυο τρεις φωτογραφίες τις θέλω περισσότερο από την retro συλλογή μου!!!Έκανα κάποιες capture από κινηματογραφικό video ποιότητα αναμενόμενη!!Φάτε ένα μωρό τώρα!

[edit] dead imageshack photo [edit]

Στις επάνω δυο φώτο η μητέρα μου με μπούκωσε στην bebelac και μου βγήκαν τα ζουμιά όξω!!!

Δηλαδη αν ησουν καραρετρο ...ως μωρο...σημερα πως εισαι;;; :wub: :wub:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Max_brain είπε:
Δηλαδη αν ησουν καραρετρο ...ως μωρο...σημερα πως εισαι;;; :wub: :wub:
Αγαπητέ Max_brain εκτός του ότι ο akmakas είναι ανήρ, είναι λίγο δύσκολο να σου απαντήσει.

Όχι επειδή ρώτησες χρησιμοποιώντας greeklish στο κείμενό σου, αλλά για τεχνικούς λόγους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλε Max_brain,τα greeklish στο παρόν forum,ως γνωστόν,απαγορεύονται....

Aπό 'κει και πέρα,όπως σωστά είπε κι ο Alucard,μην περιμένεις απάντηση από banned πρώην μέλος,είναι απλά αδύνατο κάτι τέτοιο....
 
Δική μου φωτό, ειναι αναρτημένη στο προφίλ μου. Ανωτέροι λόγοι, με εμποδισαν να την βάλω εδω.

Οπότε όποιος το επιθυμει, ας ριξει εκει μια ματια, και ας κανει τα όποια σχόλια, εδώ/

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραια φωτο Λορενα.

BTW το προφιλ σου ειναι
eek.gif
,.... δεν ειχα ιδεα οτι μπορεις να τα κανεις αυτα. :clap:
 
Ξανθουλα ησουν Λορενα :D
 
Και μια ακόμη φωτογραφία μου.

Εδώ ειμαι περίπου στα 6 χρονών.

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Που ειναι παρακαλω; :sure:
 
Πίσω
Μπλουζα