Παιδικές μας φωτογραφίες

akmakas είπε:
Χα χα χα χα!!Η λεκάνη στο κεφάλι,μου θύμισε το κράνος του Darth Vader στο διαστημικά μπαλάκια τρίτου τύπου!!!!!!!! :D
Μα και το κρανος του Δον Κιχωτη λεκανη (μεταλικη)δεν ητανε????

(αν δεν κανω λαθος βεβαια).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ποιο νορμαλ θα μου φαινόταν να ρωτάς αν δεν γέλασε κανείς.. :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Και νόμιζα πως ήμουν η μόνη που "φόραγε" λεκάνη για καπέλο:biglaugh:.. Πάλι καλά δεν υπάρχουν αποδείξεις...:biglaugh::biglaugh:
 
Ωραια χαιρομαι που σας διασκεδασα... :eek:uf:
 
@QueenofHearts:Eίσαι πολύ μορφή τελικά!!!

@Pitsunami:Είχες κάνει τη σωστή κίνηση.Η λεκάνη φαντάζομαι χρησίμευε και για μπουγέλωμα αλλά και για προστασία από αυτό.Σωστός!

@Telamonas,exetlaios:Δεν μπορώ παρά να σταθώ στο μπουκάλι Αύρα και στο κάθισμα Coca-Cola που διακρίνω στις φωτογραφίες σας. :p
 
Aardvark είπε:
Αφιερωμενο στον Τelamona που φευγει φανταρος. :acoustic: Εχετλαιος και για σενα.
Αν και το συγκεκριμένο γκρουπ δε μου αρέσει (όχι για μουσικούς πάντως λόγους),

σε κάθε περίπτωση σε ευχαριστώ πολύ !

Υ.Γ. Πιτσιρικάς πάντως, το ήξερα και το άκουγα αρκετά !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
candy είπε:
@QueenofHearts:Eίσαι πολύ μορφή τελικά!!!
Thank you!! Ξέχασα να αναφέρω πως η πρώτη φώτο που μου λείπουν τα μπροστινά δόντια την είχε δείξει σε μια φρεσκοεγχειρισμένη για σκωληκοειδήτη φίλη της μια θεία μου με αποτέλεσμα να την πετάξουν έξω οι γιατροί γιατί παρολίγο να ανοίξουν ξανά τα ράμματα της ασθενούς απ'τα γέλια.. :biglaugh:

Στη δεύτερη έχω πάρει έωα πολύ αθώο ύφος γιατί είχα μόλις είχα κάνει κάποια σκανδαλιά και ήθελα να το καταλάβουν..ιιιιχιχιχιχι :diablotin:
 
QueenofHearts είπε:
Thank you!! Ξέχασα να αναφέρω πως η πρώτη φώτο που μου λείπουν τα μπροστινά δόντια την είχε δείξει σε μια φρεσκοεγχειρισμένη για σκωληκοειδήτη φίλη της μια θεία μου με αποτέλεσμα να την πετάξουν έξω οι γιατροί γιατί παρολίγο να ανοίξουν ξανά τα ράμματα της ασθενούς απ'τα γέλια.. :biglaugh:
Στη δεύτερη έχω πάρει έωα πολύ αθώο ύφος γιατί είχα μόλις είχα κάνει κάποια σκανδαλιά και ήθελα να το καταλάβουν..ιιιιχιχιχιχι :diablotin:
@QueenofHearts:Έγραψες!!!:biglaugh:

@pitsunami:Ζηλεύουν τη φωτογένειά σου,γι'αυτό τα λένε. :D
 
παιδια, αληθεια δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω!!!

απιστευτη συλλογη με φατσες κ τρομερα τα ρετρο αντικειμενα στο μπακγκραουντ..

ας συνεισφερω κ εγω μια, "συμφωνη με το candy life style" που λεει κ μια ψυχη..

εχω αλλη μια σκαναρισμενη, αλλα την εχετε ηδη δει, οποτε να μην σας κουραζω

[edit] dead photobucket photo [edit]

οκ, ξερω τι θα πειτε, τα εχω ξανακουσει.

ουτε εγω ξερω τι απεγινε αυτο το χαριτωμενο κοριτσακι :whothehell:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Death2Eliza είπε:
παιδια, αληθεια δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω!!!απιστευτη συλλογη με φατσες κ τρομερα τα ρετρο αντικειμενα στο μπακγκραουντ..

ας συνεισφερω κ εγω μια, "συμφωνη με το candy life style" που λεει κ μια ψυχη..

εχω αλλη μια σκαναρισμενη, αλλα την εχετε ηδη δει, οποτε να μην σας κουραζω

[edit] dead photobucket photo [edit]

οκ, ξερω τι θα πειτε, τα εχω ξανακουσει.

ουτε εγω ξερω τι απεγινε αυτο το χαριτωμενο κοριτσακι :whothehell:

Χαχαχα! Τρελόπαιδο! Ίδια με τώρα είσαι! :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
QueenofHearts είπε:
Χαχαχα! Τρελόπαιδο! Ίδια με τώρα είσαι! :biglaugh:
καλα, μην πουμε για εσενα!

ελεος ρε κοπελα μου, το μαλλι απο τοτε το καλλιεργουσες? λολ!

κ τι μαλλι ετσι? εξαιρετικο ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ! :)
 
Αναμνήσεις!!!!Στο τέλος μόνο αυτό θα έχουμε..πολύ νοσταλγική φωτογραφία Death2Eliza.
 
Εμ που ειναι η προσφατη φωτο να συγκρινουμε; :)
 
Rakeesh είπε:
Εμ που ειναι η προσφατη φωτο να συγκρινουμε; :)
δεν βαζω, γιατι μπορει να χρησιμοποιηθει για βουντου..:nervous:

παντως ειμαι σιγουρη πως οι περισσοτεροι εδω ενθουσιαστηκαν πιο πολυ με τις ρετρο γαλοτσες μου, παρα με την φατσα μου! :biglaugh:

επισης, απο πισω μου αν παρατηρησατε, ειναι ο μικρος teflon.. μπορειτε πολυ ευκολα να τον καταλαβετε απο το πεταχτο αυτι που εχετε δει απειρες φορες στα αβαταρ του..
 
Ολοι ειστε κουκλοι και κουκλες, αλλωστε ποιο μωρο δεν ειναι γλύκα. Αν ειχα ανακαλυψει νωριτερα το thread θα ειχα ποσταρει και δικες μου γιατι ειναι ολες στο πατρικο μου στο μακρινο βορρα.

θα σταθω στις φωτογραφιες:

- του Τελαμωνα και του Ακμακα: τι μαγουλα ειναι αυτα! Φανταζομαι ολες τις θειες σας να σας ζουλανε και εσεις να προσπαθειτε να τις αποφυγετε με καθε τροπο :diablotin:

- της QueenofHearts: αυτες οι κουτσοδοντικες φωτογραφιες ειναι απιθανες :biglaugh:
 
Death2Eliza είπε:
δεν βαζω, γιατι μπορει να χρησιμοποιηθει για βουντου..:nervous:παντως ειμαι σιγουρη πως οι περισσοτεροι εδω ενθουσιαστηκαν πιο πολυ με τις ρετρο γαλοτσες μου, παρα με την φατσα μου! :biglaugh:

επισης, απο πισω μου αν παρατηρησατε, ειναι ο μικρος teflon.. μπορειτε πολυ ευκολα να τον καταλαβετε απο το πεταχτο αυτι που εχετε δει απειρες φορες στα αβαταρ του..
Παντού υπάρχει ένας Teflon....:goit:

:D :D
 
οριστε η γυμνη αληθεια

[edit] dead imageshack photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα