Παιδικές μας φωτογραφίες

Ήρα είπε:
α! και τα b-day είναι τα δύο αγοράκια (δύο και οι τούρτες αν προσέξεις) . Ο μικρότερος δε, ήταν ο τότε δεσμός μου (κοίτα πώς έχει καρφωθεί) εεεε ρε τί έχασε που μ έχασε!!!

:animlaugh:
τρελά ρουχαλάκια φορούσε ο δεσμός σου :D :D για αυτο τον αφησες; :D
 
miko63 είπε:
τρελά ρουχαλάκια φορούσε ο δεσμός σου :D :D για αυτο τον αφησες; :D

χμμ γιατί τί είχαν τα ρουχαλάκια του παιδιού? Σα διδυμάκια με τον αδελφούλη του τα έντυσαν, λόγω της ημέρας. Σε κείνες τις ηλικίες δεν πολυείχαμε άποψη. Αααλλο εγώ που επέμενα στα κόκκινα παπούτσια (αντί στα άσπρα της μαμάς) παρόλο που δεν κόλλαγαν με το φόρεμα! Είχα όμως ασορτί τσάντα.

:cool:
 
domniki ιδια εισαι ακομα! :D

η τσαντισμενη φωτο ειναι ολα τα λεφτα!
 
Εβαλα καλυτερη αναλυση στο σκαναρισμα, οποτε η νευριασμενη φατσα μου φαινεται καλυτερα :D

[edit] dead photo [edit]

Παντως τους ομηρικους καυγαδες για το τι θα φορεσουμε, τους καναμε κ'εμεις με την μαμα. Εγω ηθελα να φοραω παντα το αγαπημενο μου φορεμα (αυτο που φοραω στο παρτυ), ενω η μαμα φυσικα ειχε αλλη γνωμη. Αχ, αμοιροι γονεις...τι εχουν περασει κ'αυτοι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χα χα χα χα Και άλλα μάγουλα για ζούληγμα Candyyyyyy!!!!

καταπληκτική η φώτο απίστευτη!
 
Death2Eliza είπε:
καλα, μην πουμε για εσενα!ελεος ρε κοπελα μου, το μαλλι απο τοτε το καλλιεργουσες? λολ!

κ τι μαλλι ετσι? εξαιρετικο ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ! :)
Ναι ρε, γιατί έχω "ωραίο μαλλί κοπελία" :D

Σε πληροφορώ πως η φώτο με το κόκκινο φουστάνι είχε βγεί μαζί με άλλες την ίδια μέρα επίτηδες για να φαίνεται το μαλλί γιατί την επόμενη μέρα μου είχαν στήσει παγίδα η μαμά με την κομμώτρια για να μου τα κόψουν (δεν μπορώ καν να το πω) κ-ο-ν-τ-ά!!! Μου έμεινε τεράστιο ψυχολογικό τραύμα έκτοτε και γι αυτό α)δεν τα ξαναέκοψα πιο κοντά από τον ώμο και β) δεν εμπιστεύομαι κομμώτριες. Μπορούσα κάλλιστα να φτιάξω DOOM komotria version. Τόσο πολύ!

Ήρα είπε:
χμμ γιατί τί είχαν τα ρουχαλάκια του παιδιού? Σα διδυμάκια με τον αδελφούλη του τα έντυσαν, λόγω της ημέρας. Σε κείνες τις ηλικίες δεν πολυείχαμε άποψη. Αααλλο εγώ που επέμενα στα κόκκινα παπούτσια (αντί στα άσπρα της μαμάς) παρόλο δεν κόλλαγαν με το φόρεμα! Είχα όμως ασορτί τσάντα.
:cool:
Έλιωσα στο γέλιο με τη φώτο σου! Απίστευτο υφάκι!! Και ποιος έιπε πως δεν πάνε? Πάνε και καραπάνε!! Είσαι η απόδειξη!!!

Domniki, είσαι απίστευτο μούτρο! Όλες σου οι φώτο έχουν γκριμάτσες τρελές!! Χιχιχιχιχ!!!:biglaugh::biglaugh::biglaugh: Μ'αρέσει πολύ το πώς φαίνοντε τα μάτια σου στην φώτο που γκρινιάζεις και το ύφος σου στη φώτο των γενεθλίων!
 
domniki είπε:
Εβαλα καλυτερη αναλυση στο σκαναρισμα, οποτε η νευριασμενη φατσα μου φαινεται καλυτερα :D
[edit] dead photo [edit]

Παντως τους ομηρικους καυγαδες για το τι θα φορεσουμε, τους καναμε κ'εμεις με την μαμα. Εγω ηθελα να φοραω παντα το αγαπημενο μου φορεμα (αυτο που φοραω στο παρτυ), ενω η μαμα φυσικα ειχε αλλη γνωμη. Αχ, αμοιροι γονεις...τι εχουν περασει κ'αυτοι

τρέεεεελα οι στρογγυλάδες σε μάγουλα και λαιμό. Για ζούπηγμα/φάγωμα!!!!

:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
..κ φυσικα το φουστακι που ειναι ανεβασμενο σχεδον μεχρι την αμασχαλη!!΄λολ!
 
Πραγματικα τελειες ολες οι φωτο!!!Ας ανεβασω και γω αλλες 3...:biglaugh:

[edit] dead imageshack photo [edit]

 


[edit] dead imageshack photo [edit]


 


[edit] dead imageshack photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:) :)

dim, κατι εχεις εσυ με την ιππασια!!

κ η σαλοπετα "λασυ" ολα τα λεφτα!
 
Λάσσυ φόρμα ρε 'σύ ????? :eek:
 
ΕΕΕΕ.....:whothehell: ξέρω και εγώ πως το λένε αυτό με τις τιράντες???

Λάσσυ τέτοιο ρε 'σύ???? :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aς βαλω αλλη μια τελευταια...

[edit] dead imageshack photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Mια εντελως ασχετη ερωτηση @manos426f: η μηχανη που εχεις στην υπογραφη σου ειναι η 426f?
 
Domniki είσαι τρελή μαγουλίτσα!!!Σκέτη τρέλα!!!Άνετα θα σε ζουπούσα με τις ώρες... :baby2:

Dim βλέπω μεγάλη ποικιλία στις φώτο σου.Και όντως παίζει πολύ σαλοπέτα και νάζι (χωρίς παρεξήγηση βέβαια). :)

Έτσι μου'ρχεται να ποστάρω και εγώ όταν ήμουν μπέμπα και ας μην είχα τα τρελά μαγουλάκια...Θα συγκρατηθώ προς το παρόν.:animrolleyes:
 
Τσιμπάτε τώρα και έναν Teflon κάπου το '79..... :D

Ασε που φορώ και χειροποίητο τέτοιο(πως το είπαμε D2E????:whothehell:) με τα αρχικά μου .... :D

[edit] dead imageshack photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα