Περαστικά Metalcandyman.!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Και το συζητούσαμε μεταξύ σοβαρού και αστείου ότι ήταν περίεργη η απουσία του... :(

Περαστικά, σιδερένιος και από δω και πέρα άσε τις σούζες για κανένα... Super Hang-On! ;) (κάτι τέτοια ακούω και χαίρομαι που ούτε ποδήλατο δεν ξέρω να κάνω... :p )
 
Περαστικά, σιδερένιος metalcandyman, καλή ανάρρωση γρήγορα μιας και σε περιμένουν πολλά ρεκόρ ακόμα να σπάσεις!!!
 
caprice είπε:
Περαστικά να είναι όλα! Ταχεία ανάρρωση εύχομαι. Τhanks George για την ενημέρωση.
Τα εύσημα στον Nemo no2 AKA maxouli που βρήκε το τηλέφωνο! Εγώ απλά επικοινώνησα!
 
Περαστικά σου Βασίλη, σιδερένιος. Κοίτα μη μας λαχταρήσεις ξανά... Ευχαριστούμε τον maxouli και τον pooky για την ενημέρωση και την επικοινωνία.
 
Θα ευχηθώ στον Metalcandyman περαστικά [τον γνωρίζω μόνο μέσα απο τα κείμενα του φόρουμ, αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία] !!! Άντε βρε φίλε, να γίνεις γρήγορα και πάλι καλά και ... να ανοίξουμε, ξανά, τόπικς για "χέβι μέταλ μπάντες από τα 80ς" και ... να γουστάρουμε :flower: :flower: :flower: !!!!!
 
Περαστικά φίλε, και γρήγορα και πάλι πίσω στην παρέα μας!
 
Rinus Cesar είπε:
να ανοίξουμε, ξανά, τόπικς για "χέβι μέταλ μπάντες από τα 80ς" και ... να γουστάρουμε :flower: :flower: :flower: !!!!!
Α μη μου τον αγριεύεις!!! Θα κανω εγώ μετά ενα μηνα να ξαναμπω! :D :D:D:D
 
Περαστικά στον Βασίλη και μπράβο στα παιδιά που κινητοποιήθηκαν όταν αντιλήφθηκαν την απουσία του απο το φόρουμ. Κάτι τέτοιες κινήσεις σπάνε τα "ιντερνετικά δεσμά" και μας κάνουν να νιώθουμε όλοι εδώ μέσα, ακόμη πιο κοντά σαν παρέα, άσχετα αν δεν γνωριζόμαστε πολλοί επί προσωπικού.
 
περαστικά φιλε
 
Αν και δεν έχουμε γνωριστεί, νομίζω ότι δεν υπάρχει πιο ανθρώπινο από το να σου ευχηθώ και εγώ ''σιδερένιος'' και γρήγορα πίσω στην παρέα.... :cool: , ;)
 
Αν και "γαλβανισμένος" πρέπει να του ευχηθούμε! Είναι ήδη metal-ικός και θα μου τον σκουριάσετε!!!!!! :p :D
 
Ρε αλάνι, τι πατατράκ ήταν αυτό;;;

Περαστικά και σιδερένιος, να επανέλθεις στις επάλξεις... :)

Ευχαριστούμε και τα άλλα αλάνια για την ενημέρωση, φυσικά.
 
Περαστικά κι από μένα γίγαντα.

 
Περαστικά και γρήγορα πάλι κοντά μας, Metalcandyman.
 
Oντως οι μηχανές θέλουν μεγάλη προσοχή...

Απο τους 8 γνωστούς μου που έχουν μηχανή, οι 7 έχουν χτυπήσει τουλάχιστον μία φορά στο παρελθόν !! (και μιλάμε απο απλές γρατζουνιές, μέχρι... άσε καλύτερα !!)

Εύχομαι ταχεία ανάρρωση.
 
Α ρε μεταλλικέ ζαχαροπλάστη, λαχτάρες που μας κάνεις.....ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ βρε και ΠΡΟΣΟΧΗ !!! (..έχει περάσει και η ηλικία μας.. :D )
 
Περαστικά και απο μένα, στον μεγαλύτερο ίσως Έλληνα arcade gamer που υπάρχει!!
 
Περαστικά και από εμένα !

Δες το σα μια ευκαιρία ξάπλας, για να δεις μπόλικες ταινιες τρόμου !
 
Περαστικα Βασιλη!

billy είπε:
Oντως οι μηχανές θέλουν μεγάλη προσοχή... Απο τους 8 γνωστούς μου που έχουν μηχανή, οι 7 έχουν χτυπήσει τουλάχιστον μία φορά στο παρελθόν !! (και μιλάμε απο απλές γρατζουνιές, μέχρι... άσε καλύτερα !!)
Ακριβως ειναι οπως τα λεει ο billy...και φυσικα ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΝΟΣ!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα