Περαστικά Metalcandyman.!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Σιδερένιος και καλή επιστροφή!!
 
Σε ματιασανε βρε Βασιλη περαστικα κ σιδερενιος καλη αναροση κ συντομα κοντα μας με νεα ρεκορ!!!!!!
 
Περαστικά και από εμένα!

Σιδερένιος (Metal) είσαι ήδη... οπότε... απλά προσοχή από εδώ και πέρα...

Τα "κασκαντερικά", άστα για τις πίστες των παιχνιδιών!
 
Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση Μetal :)
 
Nemo είπε:
Ετσι ξεροσφυρι ??? Μια Τουρτα αναρρωσης δεν εχει δηλαδη ???
Lol... Στο ψάξιμο είμαι :D

Edit

Έφτασαν (γιατί μία δε μας φτάνει!)

600-11-11-08_037.jpg


Twilight%20Princess%20Cake-thumb-425x532-326.jpg


600-11-11-08_037.jpg
 
Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση λέμε!! (πήρε λίγες ανάσες το twin galaxies :D )
 
Περαστικα, φιλε Candyman...

Σου ευχομαι να 'βγαλεις' γρηγορα και αυτην την "πιστα"!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BILLY!!! σιδερενιος φιλε και σε περιμενουμε παλι στο φορουμ. τωρα ειδα .. ρε παιδια προσοχη με τις μηχανες... Του ειχα στηλει και e-mail πριν 2 μερες και ειχα αρχησει να ανυσηχω τοσες μερες που ελειπε απο το φορουμ ενιωθα κατι κακο και τελικα......παλι καλα αυτα δεν ειναι τιποτα σοβαρο σιδερενιος βασιλη!! και ελπιζω να δουμε ποστ σου συντομα!!

υγ. Pooky και Μaxoulis μπραβο σας για την πρωτοβουλια!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περαστικά φίλε Βασίλη! :D
 
προυσεχετε ρε πηδακι μ' μ 'αυτα τα παλιουμουτουσακα..

Περαστικα συντροφε!Metal Health..αφιερωμενο..

 
Πωωω τώρα είδα το θέμα... Περαστικά φιλαράκο !
 
Γεια σας μαγκες και μαγκισες :D

Πραγματικα δεν βρισκω λογια για να σας ευχαριστησω για της ευχες σας και για το ενδιαφερον σας.Σας ευχαριστω ολους παιδια για τα μηνυματα σας και ευχαριστω τον φιλο γιωργο(pooky1) και maxouli(δεν ξερω το ονομα του δυστηχως :D )που εψαξαν και με βρηκαν εδω στο χωριο μου και μιλησαμε.Να στε καλα ολοι παιδια σας ευχαριστω και παλι.Μια χαρα ειμαι γενικα εχω λιγα πονηδια ακομα αλλα ολα οκ.ΠΑΟΚ εισαι εξαλου δεν μασας πουθενα :D Ποτε μου δεν ειχα ατυχημα με την μηχανη και να φταιω εγω παντα αλλοι εφταιγαν ετσι και τωρα πανω στο αλμα αντι ο διπλανος μου να φυγει ευθεια ηρθε αριστερα με χτυπησε στον αερα και καταλαβαινετε την συνεχεια.Τελως παντων ολα καλα απλα επειδη δεν ημαστε για τετοια εδωσα την μηχανη σε ενα ξαδερφακι μου και ας την κρατηση αυτος.Δεν ημαστε για τετοια τωρα στα καλα καθουμενα.Σας ευχαριστω και παλι και καλως σας βρηκα παιδια.
 
WELCOME BACK METAL!!! Έλα ν' αρχίσουν ο μπάντες!!! :cheers:
 
metalcandyman είπε:
Γεια σας μαγκες και μαγκισες :D
.Μια χαρα ειμαι γενικα εχω λιγα πονηδια ακομα αλλα ολα οκ.ΠΑΟΚ εισαι εξαλου δεν μασας πουθενα :D .................... Τελως παντων ολα καλα απλα επειδη δεν ημαστε για τετοια εδωσα την μηχανη σε ενα ξαδερφακι μου και ας την κρατηση αυτος.Δεν ημαστε για τετοια τωρα στα καλα καθουμενα.Σας ευχαριστω και παλι και καλως σας βρηκα παιδια.
Απόλυτο δίκιο! ΘΕΟΣ!!!!! :D

Καλά έκανες, αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις που λένε στο χωριό μου!

Καλώς μας ήρθες και πάλι!!!!!
 
Άντε ρε τρελό - παόκι! :)

Περαστικά & καλά έκανες κι έδωσες τη μηχανή!

Σιδερένιος και πάλι - μας έλειψες ρε μούτρο!
 
metalcandyman είπε:
Γεια σας μαγκες και μαγκισες :D
Πραγματικα δεν βρισκω λογια για να σας ευχαριστησω για της ευχες σας και για το ενδιαφερον σας.Σας ευχαριστω ολους παιδια για τα μηνυματα σας και ευχαριστω τον φιλο γιωργο(pooky1) και maxouli(δεν ξερω το ονομα του δυστηχως :D )που εψαξαν και με βρηκαν εδω στο χωριο μου και μιλησαμε.Να στε καλα ολοι παιδια σας ευχαριστω και παλι.Μια χαρα ειμαι γενικα εχω λιγα πονηδια ακομα αλλα ολα οκ.ΠΑΟΚ εισαι εξαλου δεν μασας πουθενα :D Ποτε μου δεν ειχα ατυχημα με την μηχανη και να φταιω εγω παντα αλλοι εφταιγαν ετσι και τωρα πανω στο αλμα αντι ο διπλανος μου να φυγει ευθεια ηρθε αριστερα με χτυπησε στον αερα και καταλαβαινετε την συνεχεια.Τελως παντων ολα καλα απλα επειδη δεν ημαστε για τετοια εδωσα την μηχανη σε ενα ξαδερφακι μου και ας την κρατηση αυτος.Δεν ημαστε για τετοια τωρα στα καλα καθουμενα.Σας ευχαριστω και παλι και καλως σας βρηκα παιδια.
Αν και μιλησαμε πριν λιγο στο τηλεφωνο να τα γραψω και εδω . Καλως ηρθες πισω φιλε Bill! , σιδερενιος (Metal)!! :headbangdude: :headbangdude:
 
τωρα ειδα το θεμα

Περαστικα φιλε μου!!

καλη αναρρωση!!!
 
Kαλως ηλθες και παλι και περαστικα!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα