Περιοδικά Spectrum σε pdf

Καλημέρα!Αναρωτιέμαι αν κανείς τα κατεβάζει...Ωστόσο συνεχίζω.



Your Sinclair Issue 12



Your Sinclair Issue 13
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φυσικά και τα κατεβάζει!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τη προσφορά σου, πρόσφατα μόλις πήρα χαμπάρι τη φάση.
 
Φιλτατε nikodr,η προσπαθεια σου ειναι πολυ αξιολογη και επιπονη ομως πιθανον να υπαρχει προβλημα στο copyright.Θα επικοινωνησουμε με το WOS να δουμε σε ποια κατασταση ειναι το copyright και αν εχουν αφεθει "ελευθερα" απο τον publisher.

Δυστυχως αν ειναι υπο καθεστως copyright,δεν μπορουμε να εχουμε ανεβασμενα τα links διοτι θα μπορει να προκυψουν ποινικες κυρωσεις.
 
Wally το καταλαβαίνω και αφαιρώ αμέσως όλα τα rapidshare links μέχρι να δούμε τι γίνεται.Δεν θα ήθελα να υπάρξει πρόβλημα στο αγαπημένο μας forum.

Αφαίρεσα όλα τα links και μόλις μάθουμε το καθεστώς του copyright,μπορώ αν επιτρέπεται να τα ξαναβάλω online.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ φίλε nikodr,θέλω να εξάρω δημόσια την εξαίρετη στάση σου-αντιμετώπιση του θέματος αυτού...

Πραγματικά,χάρηκα διαβάζοντας το άνωθεν post σου !!!
 
manos426f είπε:
Εγώ φίλε nikodr,θέλω να εξάρω δημόσια την εξαίρετη στάση σου-αντιμετώπιση του θέματος αυτού...
Πραγματικά,χάρηκα διαβάζοντας το άνωθεν post σου !!!
Να σαι καλά!Πάντως αυτό που έπρεπε να κάνω φίλτατε Manos426f το έκανα.Η συμμετοχή στο forum προυποθέτει ότι τους κανόνες λειτουργίας τους σέβομαι και δεν τους παραβιάζω.Στην αρχή με τόση διάθεση θέλησα να κάνω post όσο πιο πολλά μπορούσα,όμως ξέχασα αυτό που λένε πνευματική ιδιοκτησία,θα τους ρωτήσουμε,θα μάθουμε τι παίζει με το copyright status,και αν υπάρξει άδεια να το κάνουμε post θα συνεχίσω,διαφορετικά θα σταματήσω

Είναι ένα πολύ όμορφο forum μου αρέσει πολύ,και δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να υπάρξει νομικό πρόβλημα.
 
Ε,μετά από όλα αυτά,εγώ δεν έχω να προσθέσω πραγματικά τίποτα άλλο....
 
Wally μήπως ξέρεις ποιον πρέπει να ρωτήσω από το WOS σχετικά με το copyright status?
 
Θα επικοινωνησουμε εμεις με τον Heide στο WOS αλλα οχι επειδη εχει καποιο copyright αλλα για να μας πει με ποιο καθεστως τα ανεβασε στο server του ωστε να ακολουθησουμε παρομοια οδο.Λιγο δυσκολα τα πραγματα παντως ,εκ πρωτης οψεως... :(
 
Πίσω
Μπλουζα