Περιοδικό "TV3"

9ο τεύχος με Σοφία Αλιμπέρτη... :)

 
Τελειοοοοος! Thanks για όλα τα scans! Θερμή παράκληση αν εχεις το τεύχος με τη Νόρα στο εξώφυλλο... :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnalepou είπε:
Τελειοοοοος! Thanks για όλα τα scans! Θερμή παράκληση αν εχεις το τεύχος με τη Νόρα στο εξώφυλλο... :)
picture.php


Και ήμουν τόσο σίγουρος ότι το είχες johnalepou...!
 
Το εχω βρε Βερνάρδε,σε ευχαριστω παρα πολυ,αλλα φωτογραφημενο και οχι σκαναρισμενο σε υψηλη αναλυση!
 
Δεν υπάρχει αυτό το τεύχος μέσα σε αυτά που εντόπισα στην αποθήκη (μετά από πολυυυυυύ ψάξιμο). ;)

Από το 9ο τεύχος - ένα άρθρο για την Ελληνική βιντεοπαραγωγή εκείνης της εποχής... #)

 
Τεύχος Ν. 10 και συνέντευξη της Λιάνας Κανέλλη - καμία σχέση με το πρόσωπο που βλέπουμε τα τελευταία χρόνια στα πολιτικά panels. #)

 
το tv3 ηταν το αγαπημενο μου τηλεπτικο περιοδικο,καποτε ειχα ολα τα τευχη!!!μου αρεσαν πολυ τα ενθετα για τις νεες κυκλοφοριες στις βιντεοταινιες...
 
Φίλε ertfan, κάνεις πολύ καλή και προσεγμένη δουλειά!

Σε ευχαριστούμε πολύ για τις όμορφες αναμνήσεις που μας ξυπνάς!

:thanx2:
 
Μμμμ ευχαριστουμε και γι αυτα!
 
Ενα μεγαλο ευχαριστω κι απο μενα για τον κοπο, τις πληροφοριες και την αγαπη σου!
 
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια - appreciated. :) Αφού βρέθηκαν κάποια τεύχη πάλι καλά... εντάξει θέλει δουλειά το σκανάρισμα (cropping κλπ), αλλά ας προσφέρω κι εγώ κάτι, eh? :D

Τεύχη 12, 13 & 15



Τέλος, κάποιες random pics - η Μάρα Θρασυβουλίδου σε ασκήσεις εδάφους lol. :p

 
Ελλη Σταη, Αννα Αδριανου, Τανια Καψαλη. Προσκυνωωωωωωωωωωωωω
 
Υπέροχα... Σε ευχαριστούμε πολύ για τον κόπο σου! :)
 
Από τη 2η περίοδο - τεύχη 3, 4, 7 & 21 :)



Απ' ότι ακούω η Ειρήνη Νικολοπούλου είναι στο μάτι του κυκλώνα τον τελευταίο καιρό - έτσι διαβάζω στα blogs τουλάχιστον... :xm:
 
Από την 3η και τελευταία περίοδο - τεύχη 9, 10 & 11 :)



Boys & girls - that's about it. Δεν υπάρχουν άλλα τεύχη - αλλά πήρα καμιά 40αριά ακόμα random scans τα οποία κάνω process at the moment. ;)
 
Σε ευχαριστούμε για όλα όσα μοιράστηκες μαζί μας! Να 'σαι καλά!! :)
 
Πραγματικά πανέμορφα εξώφυλλα και άρθρα από το πιο προσεγμένο σε layout, εκτύπωση και θεματολογία Ελληνικό τηλεοπτικό περιοδικό της δεκαετίας του '80 (τουλάχιστον)...

ertfan, σου είμαστε ευγνώμονες!!
 
Πίσω
Μπλουζα