Ποιον/αν θέλατε να παντρευτείτε μικροί;

Ποτέ δεν μου άρεσαν μαλλούρες και μούσια! Μια χαρά είναι ο Jon Bon Jovi σήμερα! Και για την ηλικία του, μια χαρά κρατιέται! Αξιοπρεπέστατος!
Εννοείται ότι είναι αξιοπρεπέστατος. Το αναφέρω άλλωστε και στο ποστ μου. Χιούμορ κάνουμε. Ο άνθρωπος ειναι 59 χρονών και είναι μια χαρά και δεν γελοιοποιείται με βαφές μαλλιών κ.λ.π.
Πάντως το χαλί δεν του το συγχωρώ. Ααα όλα κι όλα.
Κοίτα σύμπτωση όμως. Σήμερα έπεσα σε μια είδηση ότι ο Μπον Τζόβι μαγειρεύει για οικογένειες που δυσκολεύονται οικονομικά. Κατά πως φαίνεται είναι πολύ δραστήριος με φιλανθρωπικές δρασεις και μάλιστα έχει ιδρύσει ένα φιλανθρωπικό οργανισμό. Έτσι λοιπόν δημοσιεύω μια φωτογραφία από το εστιατόριό του όπου προμηθεύει με δωρεάν γεύματα όσους έχουν ανάγκη.
jontessera-730x686.jpg
Αχ Bajar, που να το φανταζόμασταν τότε ότι το μανάρι ροκάς που θέλαμε να παντρευτούμε, θα έφτανε η ώρα που θα μαγείρευε φασολάδα. Και μετά θα σουρνε την παντόφλα πάνω στο μπουραχάν χαλί.
Άτιμε χρόνε
 
Αχ Bajar, που να το φανταζόμασταν τότε ότι το μανάρι ροκάς που θέλαμε να παντρευτούμε, θα έφτανε η ώρα που θα μαγείρευε φασολάδα.
Φασολάδα για καλό σκοπό! Άμα λέω ότι είναι τα καλύτερα παιδιά οι hard ροκάδες....
Πάντως να σου πω, στη φωτό χάζεψα με το χαμόγελό του. Είναι ακόμη πάααρα πολύ γοητευτικό. Αλλά αν τελικά πάρω κάποια στιγμή τη μεγάλη απόφαση και παντρευτώ (όχι αυτόν βέβαια), δεν νομίζω να τον καλέσω στο γάμο μου να τραγουδήσει.... :|
 
Τέλειο βίντεο! Πραγματικά πολύ ωραίο χαμόγελο. Πιέστηκε για να τραγουδήσει ε;
 
Γιατί? Τους ευχήθηκε τραγουδιστά "Και του χρόνου"? (Στο κάτεργο δεν παίζω βίντεο για να ελέγξω ο ίδιος)
Όταν επιστρέψεις σπίτι και το δεις (αν το δεις), θα καταλάβεις.
 
Domniki ίσως δε θυμάσαι την υστερία που μας είχε πιάσει με την κατάκτηση του Ευρωμπάσκετ το 87.

Οι παίκτες γίνανε ήρωες και υπήρχαν κάποιοι πιτσιρικάδες όπως ο Φάνης Χριστοδούλου που ήταν 22 χρονών τότε και συρρέαν τα κορίτσια στα κλειστά γήπεδα για αυτόγραφο.
Μία μικρή διόρθωση : συνέρρεαν
 
Εννοείται ότι είναι αξιοπρεπέστατος. Το αναφέρω άλλωστε και στο ποστ μου. Χιούμορ κάνουμε. Ο άνθρωπος ειναι 59 χρονών και είναι μια χαρά και δεν γελοιοποιείται με βαφές μαλλιών κ.λ.π.
Πάντως το χαλί δεν του το συγχωρώ. Ααα όλα κι όλα.
Κοίτα σύμπτωση όμως. Σήμερα έπεσα σε μια είδηση ότι ο Μπον Τζόβι μαγειρεύει για οικογένειες που δυσκολεύονται οικονομικά. Κατά πως φαίνεται είναι πολύ δραστήριος με φιλανθρωπικές δρασεις και μάλιστα έχει ιδρύσει ένα φιλανθρωπικό οργανισμό. Έτσι λοιπόν δημοσιεύω μια φωτογραφία από το εστιατόριό του όπου προμηθεύει με δωρεάν γεύματα όσους έχουν ανάγκη.
Προβολή συνημμένου 232123
Αχ Bajar, που να το φανταζόμασταν τότε ότι το μανάρι ροκάς που θέλαμε να παντρευτούμε, θα έφτανε η ώρα που θα μαγείρευε φασολάδα. Και μετά θα σουρνε την παντόφλα πάνω στο μπουραχάν χαλί.
Άτιμε χρόνε
Μπράβο του! Φαίνεται σοβαρός άνθρωπος.

@Bajar είναι ήδη παντρεμένος από το 1989 και όπως γράφει η wiki έχει και 4 παιδιά :)
 
Μπράβο του! Φαίνεται σοβαρός άνθρωπος.

είναι ήδη παντρεμένος από το 1989 και όπως γράφει η wiki έχει και 4 παιδιά :)
Ναι καλέ, το ξέρω. Άσε που το '89 είχα ήδη προχωρήσει σε πιο metal προτιμήσεις. Το βίντεο που παραπέμπω έχει να κάνει με την παρουσία του σε ένα γάμο όπου τον ανάγκασαν να τραγουδήσει αλλά ο καημένος μάλλον προτιμούσε να κάθεται ήσυχα ήσυχα στο τραπέζι του και να απολαμβάνει τη δεξίωση. Άσε που πλέον η φωνή του στις ψηλές δεν...
 
lilly1lg.jpg


Πήγαινα πρώτη ή δευτέρα δημοτικού και ήμουν ερωτευμένος με τη Λίλη (παρτενέρ του Σπορτ Μπίλυ).
Άνδρες ήμαστε και τον λόγο μας τον κρατάμε...θα έφτανα μέχρι το γάμο!
 
Χάχα, πάντως η Λίλυ δεν ήταν από τα κορίτσια που τα..." γελας". Δυναμική, με γνώσεις και αναλυτική σκέψη, με έντονα τα αισθήματα της συντροφικότητας και της φιλίας. Μια χαρά πρότυπο, τώρα που το σκέφτομαι, για τα κοριτσάκια.
Αν δεν είχε και τόσο συχνά συνοφρυωμένο ύφος θα ήταν τέλεια.
 
Προβολή συνημμένου 232186


Πήγαινα πρώτη ή δευτέρα δημοτικού και ήμουν ερωτευμένος με τη Λίλη (παρτενέρ του Σπορτ Μπίλυ).
Άνδρες ήμαστε και τον λόγο μας τον κρατάμε...θα έφτανα μέχρι το γάμο!

Turri εγώ πάλι απο καρτούν ήμουν ερωτευμένος με την....

She-Ra.png




:love::love::love:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Χάχα, πάντως η Λίλυ δεν ήταν από τα κορίτσια που τα..." γελας". Δυναμική, με γνώσεις και αναλυτική σκέψη, με έντονα τα αισθήματα της συντροφικότητας και της φιλίας. Μια χαρά πρότυπο, τώρα που το σκέφτομαι, για τα κοριτσάκια.
Αν δεν είχε και τόσο συχνά συνοφρυωμένο ύφος θα ήταν τέλεια.
Αχ σε ευχαριστώ!!! Δε φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι που η επιλογή μου δείχνει λογική και τυγχάνει αποδοχής! :love:
Αποδεικνύεται ότι σωστά την "έκοψα" από την αρχή, είχα κριτήριο! :love:
 
Ήταν Θεά και αυτό που ξέρω είναι ότι είναι και αδελφή του He-Man και ότι θα έτρωγα πολύ ξύλο! :fafoutis:
 
Ήταν Θεά και αυτό που ξέρω είναι ότι είναι και αδελφή του He-Man και ότι θα έτρωγα πολύ ξύλο! :fafoutis:
Ήταν η δίδυμη αδερφή του He-Man. Τα δύο αδέρφια ζούσαν μια ζωή θνητών, ως πρίγκηπας Adam και πριγκίπισσα Adora, και η πραγματική τους ταυτότητα ήταν κρυμμένη. Μεταμορφώνονταν σε He-Man και She-Ra και είχαν υπερδυνάμεις. Ακόμα θυμάμαι τον κακό Skeletor!
Ο ξάδερφος μου ήταν φανατικός της σειράς :)
 
Χάχα, πάντως η Λίλυ δεν ήταν από τα κορίτσια που τα..." γελας". Δυναμική, με γνώσεις και αναλυτική σκέψη, με έντονα τα αισθήματα της συντροφικότητας και της φιλίας. Μια χαρά πρότυπο, τώρα που το σκέφτομαι, για τα κοριτσάκια.
Αν δεν είχε και τόσο συχνά συνοφρυωμένο ύφος θα ήταν τέλεια.
Τώρα διάβασα το σχόλιό σου! Σαν να με περιγράφεις! Δεν το ήξερα ότι έμοιαζα τόσο στην Λίλυ.... ίσως τελικά δεν είναι τυχαίο ότι ο Turrican με έπεισε να τον παντρευτώ ;) :biglaugh:
 
Τώρα διάβασα το σχόλιό σου! Σαν να με περιγράφεις! Δεν το ήξερα ότι έμοιαζα τόσο στην Λίλυ.... ίσως τελικά δεν είναι τυχαίο ότι ο Turrican με έπεισε να τον παντρευτώ ;) :biglaugh:

Σας θυμάμαι πρίν ακομα παντρευτείτε... Ξέρει ο Δημήτρης.. Τον γνωρίζω απο την εποχή του GC δλδ πρίν ακόμα φτιαχτεί και το GRM!

Στο GRM είμαι απο το 2007 και θυμάμαι απο τότε κάτι για Θεσσαλονίκη μεριά. :)

Να ήσαστε πάντα καλά και αγαπημένοι για μια ολόκληρη ζωή.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σας θυμάμαι πρίν ακομα παντρευτείτε... Ξέρει ο Δημήτρης.. Τον γνωρίζω απο την εποχή του GC δλδ πρίν ακόμα φτιαχτεί και το GRM!

Στο GRM είμαι απο το 2007 και θυμάμαι απο τότε κάτι για Θεσσαλονίκη μεριά. :)

Να ήσαστε πάντα καλά και αγαπημένοι για μια ολόκληρη ζωή.
Τον Turri δεν τον γνώριζα πριν το grm. Όσο για σένα, σίγουρα δεν σε γνωρίζω, αλλά μπορούμε πανεύκολα να γνωριστούμε!
 
Τώρα διάβασα το σχόλιό σου! Σαν να με περιγράφεις! Δεν το ήξερα ότι έμοιαζα τόσο στην Λίλυ.... ίσως τελικά δεν είναι τυχαίο ότι ο Turrican με έπεισε να τον παντρευτώ ;) :biglaugh:
Σου βρήκα το σπανιότατο τσαντάκι του Sport Billy
σου πήρα Μάγια μέλισσα σου πήρα και το Βίλλυ. :love:
Σας θυμάμαι πρίν ακομα παντρευτείτε... Ξέρει ο Δημήτρης.. Τον γνωρίζω απο την εποχή του GC δλδ πρίν ακόμα φτιαχτεί και το GRM!

Στο GRM είμαι απο το 2007 και θυμάμαι απο τότε κάτι για Θεσσαλονίκη μεριά. :)

Να ήσαστε πάντα καλά και αγαπημένοι για μια ολόκληρη ζωή.
Να ήμαστε πάντα καλά βρε φιλαράκι και να τα λέμε!!! :D
 
Μπράβο ρε παιδιά, ωραίο είναι αυτό. Ναείστε πάντα αγαπημένοι.
 
Πίσω
Μπλουζα