Ποιον/αν θέλατε να παντρευτείτε μικροί;

Kyoko (Plawres Sanshiro) Τζουμαρού
Μιλαίδη (Anime Sanjushi) Οι Τρεις Σωματοφύλακες
 

Συνημμένα

  • 25.jpg
    25.jpg
    333,5 KB · Προβολές: 0
  • tumblr_n5kc1uZmhJ1t7mftdo4_400.jpg
    tumblr_n5kc1uZmhJ1t7mftdo4_400.jpg
    17,6 KB · Προβολές: 0
  • 22b5ae7095cb8caf067d5cddef30c73d.png
    22b5ae7095cb8caf067d5cddef30c73d.png
    235,9 KB · Προβολές: 0
Στα 6 μου εν ετει 1981, όταν πήγαινα Α Δημοτικού, είχα κάνει την εξής δήλωση: θέλω να παντρευτώ τη Μαρία Αλιφερη και κάθε Κυριακή να πηγαίνω να παίζω στα Τετράγωνα των Αστέρων (άβυσσος η ψυχή μου ως μπόμπιρας☺)
 
Τον άντρα μου. Γνωριστήκαμε στο επαγγελματικό περιβάλλον των γονιών μας. Έγώ 12 και αυτός 16. Αγνός ρομαντικός έρωτας, που κατέληξε σε γάμο μετά από χρόνια. Η ευτυχία ολοκληρώθηκε με τον ερχομό του γιου μας.
 
Τον άντρα μου. Γνωριστήκαμε στο επαγγελματικό περιβάλλον των γονιών μας. Έγώ 12 και αυτός 16. Αγνός ρομαντικός έρωτας, που κατέληξε σε γάμο μετά από χρόνια. Η ευτυχία ολοκληρώθηκε με τον ερχομό του γιου μας.
Πόσο μ'αρέσουν αυτά τα love stories :award:
Να είστε πάντα ευτυχισμένοι <3
 
Ειπα και σε αλλο θρεαντ, στα 22 μου την Τζηνα απο Πειραια, αλλα εφαγα κερατο κι εμεινε στα προκαταρτικα το πραγμα. Ευτυχως δηλαδη! Μεγαλοι ερωτες μου επισης ειταν η ΖΑΚΟΥΛΑ και η Λαρα Κροφτ
 
Αυτήν που θα ήθελα να παντρευτώ μικρός ήταν η εκπληκτική Λάουρα Αντονέλι που κατά την ταπεινή μου άποψη είναι η ΤΕΛΕΙΑ και πιο εντυπωσιακή γυναίκα που εμφανίστηκε ποτέ στον πλανήτη γη. Η συναισθηματική της γλυκύτητα και ο εκρηκτικός αισθησιακός ερωτισμός της συνδέονται τόσο περίτεχνα που αυτήν την γυναίκα μπορείς να την αγαπήσεις παράφορα σε βαθμό λατρείας, αλλά και να θέλεις να ζήσεις μαζί της ατέλειωτες μέρες και νύχτες ερωτικού πάθους χωρίς να την βαρεθείς ποτέ.
Όποιος έχει δει έστω την ταινία Malizia μπορεί να με καταλάβει. Αλλά αφού δυστυχώς δεν κατάφερα να την νυμφευθώ, οποιαδήποτε άλλη γυναίκα δεν ανταποκρίνοταν στα θέλω μου για αυτό πενηντάρισα και έμεινα ανύπανδρος. Το τελευταιο φυσικά είναι εννοείται υπερβολή. Δεν παντρεύτηκα από ατυχείς επιλογές μου στην προσωπική μου ζωή που αποκλειστικά υπεύθυνος είμαι εγώ και μόνο εγώ,
 

Συνημμένα

  • λήψη.jpg
    λήψη.jpg
    5,4 KB · Προβολές: 3
Τελευταία επεξεργασία:
Στην τρίτη δημοτικού ήθελα να παντρευτώ τον συμμαθητή μου τον Διονύση ,ένα ψηλόλιγνο παιδί με ξανθό μαλλί και πράσινα μάτια..Ένα μεσημέρι γύρισα απο το σχολείο νευριασμένη κι είπα στους γονείς μου με σοβαρό ύφος ότι δεν πρόκειται να παντρευτώ αυτόν τον μαμόθρεφτο μπούλη που η μάνα του έρχεται στο διάλειμμα και τον ταίζει αυγό μελάτο με το κουταλάκι μέσα απο τα κάγκελα .. Αυτή ήταν και η μοναδική φορά που σκέφτηκα να παντρευτώ κάποιον .:cool::biglaugh:
 
Στην τρίτη δημοτικού ήθελα να παντρευτώ τον συμμαθητή μου τον Διονύση ,ένα ψηλόλιγνο παιδί με ξανθό μαλλί και πράσινα μάτια..Ένα μεσημέρι γύρισα απο το σχολείο νευριασμένη κι είπα στους γονείς μου με σοβαρό ύφος ότι δεν πρόκειται να παντρευτώ αυτόν τον μαμόθρεφτο μπούλη που η μάνα του έρχεται στο διάλειμμα και τον ταίζει αυγό μελάτο με το κουταλάκι μέσα απο τα κάγκελα .. Αυτή ήταν και η μοναδική φορά που σκέφτηκα να παντρευτώ κάποιον .:cool::biglaugh:
αν ηταν σφικτο το αυγο να υποθεσω μπορει να αλλαζε η πορεια ;
 
Πίσω
Μπλουζα