Ποιο Browser χρησιμοποιείτε;

Keeper7k με έπεισες…Βάζω τον Opera!!

Αrduinna μπράβο για το καταπληκτικό Plugin έχει και για Opera?

Επίσης τι γίνεται με τα αγαπημένα?Μπορω να δουλέψω τα παλιά η πρέπει να τα ξανακάνω?
 
telamonas.stokos είπε:
Ε κυριε Shock .. τον καινουργιο μας ερωτα δεν τον βαλατε στο poll... :animrolleyes:
Ουφ, πήξαμε στους browsers.

Τelamonas, είτε ψήφισε εάν θέλεις την τελευταία επιλογή: άλλο - είτε εάν πιστεύεις ότι είναι πολλοί αυτοί που τον χρησιμοποιούν και έχει νόημα, βάλε τον και αυτόν σε παρακαλώ στο Poll...
 
akmakas είπε:
Keeper7k με έπεισες…Βάζω τον Opera!!Αrduinna μπράβο για το καταπληκτικό Plugin έχει και για Opera?

Και μια ερώτηση..Τι γίνεται με τα αγαπημένα?Μπορω να δουλέψω τα παλιά η πρέπει να τα ξανακάνω?
Plugin για video downloads δεν χρησιμοποιώ, ότι θέλω απο Youtube το κατεβάζω απο εδώ.

Τα αγαπημένα θα τα κάνεις Export απο Explorer και import στον Opera και είσαι αρχηγός! ;)
 
Εχεις δικιο ambu - το ριξα δαγκωτο στο Αλλο - αλλα του χρονου που θα ειμαστε "πολλες" δεν θα υπαρχει αλλη επιλογη :)
 
LOL

Keeper το link που έστειλες είναι ουσιαστικά το extension του FF. Ωραίο site πάντως. Τον FF 2 τον δοκίμασες; Πως σου φάνηκε;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
shock είπε:
Keeper το link που έστειλες είναι ουσιαστικά το extension του FF. Ωραίο site πάντως. Τον FF 2 τον δοκίμασες; Πως σου φάνηκε;
Τον είδα τον 2 και μου άφησε καλές εντυπώσεις. Αυτό που δεν υπέφερα στον 1 (την ταχύτητα) την έχουν βελτιώσει καθώς και το browsing μου φάνηκε πιο στρωτό. Θέλει χρόνια ακόμα για να γίνει Opera όμως :D :D
 
Firefox συνήθως και αν θέλω να χάσω την ψυχική μου ηρεμία τότε χαλαρά Internet explorer (100% εγγύηση).
 
Ουπς Νεμο!!!!:animeek: Βιάστηκα?Λες???Είναι και ρετρο..... :D
 
Εγω παλι Firefox χρησιμοποιουσα παντα και δεν ειχα κανενα προβλημα μεχρι στιγμης....

Αυτο με τα video του youtube δεν το εχω ψαξει γιατι δεν με ειχε απασχολησει ποτε να κρατησω οπωσδηποτε κατι απο κει,αλλα καλη φαση ειναι που γινεται αν θες....

Παντως σκεφτομαι τελευταια να δωσω και στον Opera μια ευκαιρια,ετσι για ποικιλια...

(Οσο για Explorer,τον χρησιμοποιω οσο και τον Media Player,δηλαδη....ποτε!!:biglaugh: :biglaugh: )
 
Προς στιγμην

Αλλο (Flock) 9,09%

MS IE 0%

Ποιος να το πιστευε...
 
Telemona έλιωσα. Είμαι στη δουλειά βρε μπαγάσα, θα με καταστρέψεις!!
 
Μιλαμε για μεγαλη νικη !! Δεν ξερω τι λενε τα exit polls αλλα το τελικο αποτελεσμα θα μας δικαιωσει :)
 
Βασικά έχουν αναφερθεί "θετικά" για τον MS κανά δύο στις 2 πρώτες σελίδες, αλλά επειδή ο Shock τον είχε ξεχάσει αρχικά στο υπόγειο έδωσαν τις ψήφους τους αλλού. Μετά βρήκαμε τον MS που είχε ξεχαστεί και τον βάλαμε και αυτόν στο poll.

Shock, διαμορφώνεις αποτελέσματα... :)
 
Ελα ambu ..σε λιγο θα ψηφιζουν και τα δεντρα :D
 
telamonas.stokos είπε:
Ελα ambu ..σε λιγο θα ψηφιζουν και τα δεντρα :D
Ποια δέντρα, μάλλον για τα παράθυρα μιλάς.

Έχουμε δημοκρατία ρε 17 Νοέμβρη σήμερα.
 
Δε θέλω να ακούω για μαγειρεμένα νούμερα μεσημεριάτικα!

Πως μου ξέφυγε ο Opera ρε γμτ, και τον έβαλα και δεύτερο στη σειρά.
 
Firefox-χρησιμοποιούσα Netscape αδιαλείπτως από το 1996 (και θα τον χρησιμοποιούσα ακόμη αν είχε τακτικά updates όπως κάποτε) και ήταν η λογική συνέχεια, που να αλλάζω interface στα γεράματα... :D
 
Πίσω
Μπλουζα