Ποιο Browser χρησιμοποιείτε;

Φυσικά την φλεγόμενη αλεπουδίτσα!!!!!! :thumbup: :thumbup:
 
Internet explorer,γιατι απλα το γυμναστηριο με εχει κανει χαζο και βαριεμαι να κανω την υπερβαση
 
Μοτοσυκλετιστης και χαζος γυμναζομενος,εχουμε κοινα εμεις οι δυο τελικα....:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Shadowdancer2501 είπε:
Internet explorer,γιατι απλα το γυμναστηριο με εχει κανει χαζο και βαριεμαι να κανω την υπερβαση

Ναι, καλά να ήταν έτσι οι χαζοί..........
 
Mανο...ποτε θα παμε για παγκο και μετα καπακι στο μεζεδοπωλειο για πρωτεϊνικο γευμα??????:biglaugh:

Pooky τρελογειτονα,κρυβε λογια χαχα.
 
iBrowse από το σπίτι (όχι συνεχως οφείλω να ομολογήσω) αλλά μόνο αυτόν όταν πρόκειτε τουλάχιστον για amigo-site που μπορεί να χειριστεί με άνεση.
 
Εχμ...αυτο το "χρησιΜομοιΗτε" θα το διορθώσει κανείς ή θα χαλάσω την καλή μου την οθόνη με σβηστικό???
 
ειναι shockαριστικο!! :p
 
ΟΚ.

Firefox και IE για τις σελίδες που δεν ανοίγουν ακόμη σωστά με το πρώτο.

Βαριέμαι να δικαιολογώ τις επιλογές, εξάλλου είμαι σίγουρη ότι θα το πράξει δεόντως κάποιος άλλος.
 
Shadowdancer2501 είπε:
Mανο...ποτε θα παμε για παγκο και μετα καπακι στο μεζεδοπωλειο για πρωτεϊνικο γευμα??????:biglaugh:.
ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!

BTW ποσα κιλα εχεις σε προπονηση υπομεγιστης δυναμης (=4 επαναληψεις ολες δικες σου) στον παγκο..;;
 
Όχι...απλά υστερική ορθογράφος... :)
 
Oχι βρε,δεν με καταλαβες!

Απλα αυτο που εγραψες μου θυμισε το ανεκδοτο με την ξανθια και το blanco στην οθονη του PC!!
 
Ναι σε καταλαβα Μάνο... :)
 
Τον πέταξα τον IE...Mozzila firefox με όλα τα themes και το plugin για να κάνω χαλαρά dowload ότι βίντεο θέλω από το you tube...Δέχθηκε χαλαρά όλους τους σελιδοδείκτες μου από το IE..Απλά τέλειο!!!
 
Congrats και καιρός ήτανε... :thumbup:
 
Τον IE 7 από που να τον κατεβάσω; Θέλει να έχεις αυθεντικό λειτουργικό οπότε...
 
Τον έχω.

Τον θέλεις;

(ελπίζω όχι)...
 
Mozzila firefox 2.0 πλέον. Ενίοτε και τον interner explorer, γιατί είμαστε retro τύποι.:biglaugh:
 
Ναι ναι μπορείς να μου δώσεις κάπoio link ambu dare???? Σε ευχαριστω εκ των προτέρων...
 
Πίσω
Μπλουζα