Που είναι το Εlite οεο;

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.937
Αντιδράσεις
4.023
Eπειδη η πληθωρα των παιχνιδιων του PS3 δεν ειναι αρκετη για να με καλυψει και επειδη εχω κανει μια σοβαρη επενδυση σε αυτην την κονσολα (360) εδω και κανα 6μηνο (απο τοτε που βγηκε το Gears) μιλαμε για πανω απο 200 ευρω για τα 4 πραγματα που βλεπετε παρακατω μπας και ξερει κανεις ποτε θα μας ερθει το ELITE στην Ελλαδα.

Αντε γιατι εχω φορτωσει και εχω μεινει με το "#####" * στο χερι. :D ασε που στα component πηγαν τζαμπα τα λεφτα ,λογω HDMI, δεν το ηξερα τοτε.:mad:

2000171632594686144_fs.jpg


Wally ρωτα τους δικου σου στην ΜICRO :D

* "gears"
 
δεν καταλαβαινω γιατι να παρεις Elite...

Mε λιγο "γαργαλημα" ;) στο 360 σου (που αγνοουσα οτι διαθετεις) θα εισαι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!(100 τιτλακια δεν ειναι και ασχημα)

EDIT:Aν τρωγεσαι τοσο πολυ για HDMI κοιτα εδω (προς τη μεση)
 
Πλακα με κανεις ,δεν εχω 360 (αν ειχα θα το ηξερες :D ) απλως σε καποια φαση που βγηκε το gears ειπα να παρω 2-3 πραγματακια για να μην τα ψαχνω αργοτερα να πεσει λιγο η τιμη και μετα εσκασε μυτη το Elite και ειπα να το περιμενω και φτασαμε τωρα να εχω τα παρακατω στο συρταρι για να μην τα βλεπω και με τσιγκλανε. :D

Το "γαργαλημα" δεν με πολυκαιει γιατι ειμαι ανθρωπος του λιγου (gaming) και καλου.

Αν και οι 100 τιτλοι στο "τζαμπε" κολαζουν και αγιο. :diablotin:

EDIT :Δεν καιγομαι μονο για το hdmi αλλα για το elite σαν συνολο (black is beauty) + τα 120 του σκληρου που μαλλον θα ειναι αχρηστα και επισης τα elite σαν πιο καινουργια μειωνεται και η πιθανοτητα για τα "δαχτυλιδια".
 
Tα νεα 360 με μεγαλυτερες ψυκτρες φαινεται να μην εχουν τετοια προβληματα.

Για τα υπαρχοντα υπαρχει λυση που κοστιζει κανα 2 ευρο (8 βιδες και 16+16 δακτυλιους).Με τον Stormwatch αναστησαμε (να πω την μαυρη αληθεια εγω απλα κοιταγα) ενα πεθαμενο 360 φιλου και χαιρει πλεον ακρας υγειας :D

Επειδη εισαι κατα βαθος καλο παιδι (απλα πηρες το στραβο το δρομο) πηρα τον Bill τηλεφωνο προσωπικα και μου ειπε "24 Αυγουστου Wally" σε απταιστα Ελληνικα!!! :)
 
Δεν πιστευω να κανεις πλακα για τις 24 αν οχι

1,5 μηνας δεν ειναι και πολυς.

Για να δουμε και την τιμη που θα ερθει βεβαιως βεβαιως. :confused:

Αντε να μενει σιγα σιγα μονο το WII οπου και αυτο σε μαυρο χρωμα πακετο με το resident 4 θα κανει παρεα στα αλλα 2. :cool:
 
Βασικα αυτη η ημερομηνια εχει διαρευσει.Η τιμη θα ειναι €449.95
 
Α wally και για να μην ξεχνιωμαστε εννοειτε οτι εξακολουθω να πιστευω οτι το ακομα και το Elite απεναντι στο PS3 δεν πιανει μια.

CELL rules.

:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
:D

ΒΤW χασατε κι αλλο exclusive. To Fatal Inertia το πολυαναμενομενο exclusive WipeOut clone του PS3 που τοσο hype δημιουργησαν περσι τα Video του,ΔEN θα κυκλοφορησει τελικα για PS3!!!

Fatal Inertia is scheduled to ship to North American retailers on September 11, 2007 for Xbox 360 :D

Eλα στη σκοτεινη μερια της Δυναμης :D :D
 
oops insomnia.

Σε λάθος forum μπήκα :)
 
To Elite που θα έρθει τουλάχιστον στη χώρα μας θα διαθέτει τα ΝΕΑ ολοκληρωμένα με λεπτότερη αρχιτεκτονική κατασκευής. Αυτό σε απλά Ελληνικά σημαίνει αντίο στην υπερβολική θερμοκρασία, αντίο στα προβλήματα κατασκευής και πολλά άλλα.

ΑΥΤΟ το 360 περιμένω να έρθει, αδιαφορώ για το χρώμα, αν και το μαύρο είναι super sexy, όπως και να το δει κανείς.

Φυσικά το μηχανάκι θα συνοδεύεται από μια HD TFT τηλεορασούλα ότι πρέπει για το computer room μου. Εκεί πάνω θα πέσουν και οι υπόλοιπες κονσολίτσες μου.......

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι εκεί θα βρει και τη θέση του και ένα PS3, έπειτα από την μείωση τιμής και, ει δυνατόν, και αυτό με τη νέα αρχιτεκτονική κατασκευής.........

BLACK RULEZZZZZZ!!!!!!!!!!!!
 
Αυτες οι κατ'ιδιαν συνομιλιες του Wally με τον Bill μου θυμιζουν τον Εξορκιστη....I m the Legion...μπρρρρ
 
Wally είπε:
:D ΒΤW χασατε κι αλλο exclusive. To Fatal Inertia το πολυαναμενομενο exclusive WipeOut clone του PS3 που τοσο hype δημιουργησαν περσι τα Video του,ΔEN θα κυκλοφορησει τελικα για PS3!!!

Eλα στη σκοτεινη μερια της Δυναμης :D :D
WGAF γι αυτό. Το PS3 το θέλω σαν τρελλός, είναι μαύρο, τεράστιο και επιβάλλεται.

BTW είμαι ήδη στην σκοτεινή πλευρά......... Έχω 1 επιτραπέζια και 6 φορητές κονσόλες Nintendo.............
 
telamonas.stokos είπε:
Αυτες οι κατ'ιδιαν συνομιλιες του Wally με τον Bill μου θυμιζουν τον Εξορκιστη....I m the Legion...μπρρρρ
Ποιός από τους δύο είναι ο δαιμονισμένος; :diablotin: :diablotin:
 
Μπούρδα...on

Άσχετο αλλά δεν αντέχω θα το πω....telamonas...δεν πιστεύω να ξανα αλάξεις avatar διότι αυτό που έχεις είναι απλά...το απόλυτο avatar! :cool:

Μπούρδα...off:D
 
pooky είπε:
WGAF γι αυτό. Το PS3 το θέλω σαν τρελλός, είναι μαύρο, τεράστιο και επιβάλλεται.
BTW είμαι ήδη στην σκοτεινή πλευρά......... Έχω 1 επιτραπέζια και 6 φορητές κονσόλες Nintendo.............
Aisxos,Aisxos!!!!!!!:mad: :takethat: :takethat::behead:

akmakas είπε:
Μπούρδα...onΆσχετο αλλά δεν αντέχω θα το πω....telamonas...δεν πιστεύω να ξανα αλάξεις avatar διότι αυτό που έχεις είναι απλά...το απόλυτο avatar! :cool:

Μπούρδα...off:D
Aσε το εχει ξεφτιλισει το θεμα με το avatar :)

φερε πισω το βροχερο σμιθ ρε!!! :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κύριοι, μια διόρθωση. Τα πρώτα Elite είναι κατα 99% ίδια με τα λευκά 360, και τα πρώτα που βγήκαν "ψοφάνε" ακριβώς με τους ίδιους ρυθμούς. ;)

Το δε σύστημα ψύξης είναι ακριβώς το ίδιο ...
 
Well ας ελπισουμε οτι αυτα που θα ερθουν Ελλαδα θα ειναι τζιτζι.

Αλλιως ο μονος τροπος που με βλεπω να παιζω "gears of war" ειναι μεσα απο τον upcoming emulator του PS3 για το 360 ονοματι "PS360" οπου ηδη τα πρωτα δειγματα ειναι ενθαρυντικα μιας και το ps υστερα απο dumb του iso στον σκληρο του δεν δειχνει να ζοριζεται ιδιαιτερα και ολα αυτα βεβαια με upscaling στα 1080p. :D
 
AARDVARK είπε:
Αλλιως ο μονος τροπος που με βλεπω να παιζω "gears of war" ειναι μεσα απο τον upcoming emulator του PS3 για το 360 ονοματι "PS360" οπου ηδη τα πρωτα δειγματα ειναι ενθαρυντικα μιας και το ps υστερα απο dumb του iso στον σκληρο του δεν δειχνει να ζοριζεται ιδιαιτερα και ολα αυτα βεβαια με upscaling στα 1080p. :D
8254dr7.gif
 
Πίσω
Μπλουζα