Που είναι το Εlite οεο;

ΟΥ γέρο το μυαλό σου στο πονηρό!!!!!! :D :D
 
E ρε Blizzard που θελετε. :D

wally καπου ειχες ανοιξει ενα τοπικ για xbox emus για πεςμας λιγακι τι παιζεται τι διαθετεις (αφου το θελεις το ξερω :D )
 
εχω τα παντα :D (και μερικα ακυκλοφορητα οπως π.χ το port του Fuse κτλ)

αν θες καμια "βοηθεια", ευχαριστως!
 
Καλα οποτε δεν βαριεσαι θα ηθελα να μας πεις κανα review ετσι για να φτιαχτουμε λιγο με το emumachine σου (και εσυ να παρεις τα πανω σου :D ).

Bασικα 2 παιχνιδακια του xbox που ζηλευα που δεν ειχαν βγει για το ps2 ηταν το καταπληκτικο "spike out" (σαν final fight 3D) οπου στα arcades 98-99:confused: ειχα ξεσκισει στο διπλο με το κολλητο μου και το "out-run" oπου αυτο το ειδαμε (ευτυχως )πολυ αργοτερα στο PS2.

http://www.gamespot.com/xbox/action/spikeoutbattlestreet/review.html

Το παιζει αραγε το 360 :confused: αλλα και να το παιζει που να το βρεις τωρα. :animangry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το μονο μου παραπονο ειναι οτι δεν υπαρχει Dragon,Αrchie,SAM και QL emu και οτι δεν κυκλοφορησε ο ετοιμος, κατα τα λεγομενα, Dreamcast emulator.

Δεν με εχει προβληματισει κανενας...να φανταστεις οτι εβγαλα πολυ πραγμα απο το PC (εχω κρατησει κατι SSF,GiriGiri,Chankast κτλ για να δοκιμαζω τα ISOS,κατι εξεζητημενους (E128,LisaEm κτλ) και τα φρεσκα MAME μιας και του ΧΒΟΧ εχει μεινει στην 0.84).

Aλλη φαση να παιζεις σε native TV αναλυση και καναπε τα παλια αγαπημενα μασινια!

Panzer Dragoon Orta?

Otogi?

Shenmue?

Halo?

PGR?

Phantom Dust?

Crimson Sea?

Wreckless?

Gun Valkyrie?

Conker Live and Reloaded?

Metal Wofl Chaos?

Rallisport Chalenge 1,2?

Psychonauts?

Chronicles of Riddick?

Deathrow?

Voodo Vince?

Fable?

Beyond Good and Evil?

Magatama?

Dr Muto?

Steel Batallion?

Dead or Alive?

++++++ :D

To Οutrun απο οτι θυμαμαι δεν ειναι backward compatible :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το οutrun δεν με πειραζει τοσο μιας και το "2006 coast to coast" που βγηκε τωρα τελευταια στο PS2 (ουτε αυτο παιζει στο ps3 :D ) εχει και την εκδοση του xbox μεσα, αυτο που καιγομαι να μαθω ειναι το SPIKE-OUT για πες παιζει ,το 'χεις;

Oxι το HALO λιγο με ενοιαξε μονο τα 2 παραπανω (αντε και λιγο το Panzer Dragoon Orta :rolleyes:).

:eek::eek::eek:

Ω ρε φιλε και να εβγαινε ο Dreamcast emulator θα ξεπουλουσε το xboxακι.

Μεχρι και εγω θα επαιρνα. :D

Παντως μια χαρα το βρισκω το xboxακι σου ,αν αποφασισεις καμμια φορα να το πουλησεις με φουλ τον σκληρο του στα roms-isos και emus, εδω ειμαι. :cool:

Η μονη κονσολα που θυμαμαι εγω να τον κοντραρει στους emus ειναι το Dreamcast (αντε και το psp :biglaugh:)
 
Xαχαχαχαχαχα το συγκεκριμενο δεν το δινω ποτε!!

Αν ποτε κονομησεις κανενα,θα βρεθουμε να το φερουμε στα "ισα" του ;)

Oσο για το SpikeOut συμφωνα με τη λιστα...οχι :(
 
Γενικα για gamers το 360,PS3 ειναι μονοδρομος...
I will respectfully disagree. Εάν παίζεις simulators και strategy, το PC είναι μονόδρομος. Και μιας και μιλάμε για κόστος, πόσο είπαμε ότι κάνει μια 1080p τηλεόραση, για να εκμεταλευτείς το PS3? :diablotin: (άντε και 720i για το 360 :diablotin: ). Για να μην πιάσω τίποτα, live συνδρομές, τιμές games κλπ, κλπ. :animrolleyes:
 
Mια καλη 720p TV κανει πολυ λιγοτερα απο μια 8800 Ultra HTDP

Και ενα 360 + Live λιγοτερο απο οσο ενα Core 2 Quad Q6600

Τα παιχνιδια επισης ειναι "πολυ φθηνα" ;)
 
Captain Kal είπε:
I will respectfully disagree. Εάν παίζεις simulators και strategy, το PC είναι μονόδρομος. Και μιας και μιλάμε για κόστος, πόσο είπαμε ότι κάνει μια 1080p τηλεόραση, για να εκμεταλευτείς το PS3? :diablotin: (άντε και 720i για το 360 :diablotin: ). Για να μην πιάσω τίποτα, live συνδρομές, τιμές games κλπ, κλπ. :animrolleyes:
480 EURO ο "save Alekos" την 32αρα philips, καθολου ασχημα αν σκεφτεις οτι περιπου περσι ειχα δωσει 1000 για μια 26αρα. :animangry:
 
Wally θα μας κλείσουν το σπίτι παιδάκι μου.
 
Γιατι ρε παιδια καλυτερα δεν μπορουσε να το πει ,εκτος αν το πηρατε κυριολεκτικα οπου οντως τα παιχνιδια ειναι πανακριβα (60-70 euro).
 
Ολα ειναι θεμα εισοδηματος Aardvark. Αν εισαι headcoach...sorry...headmanager στην M$ τοτε τα 70 euro ειναι στραγαλια και μαλιστα εγχωρια...

Παντως παρατηρω μια πτωση...απο τα 1080 πηγαμε στα 720....και για να εχουμε καλο ρωτημα την τεραστια συλλογη του shock απο ταινιες 1080 που θα την δουμε ?? ε ???
 
telamonas.stokos είπε:
και για να εχουμε καλο ρωτημα την τεραστια συλλογη του shock απο ταινιες 1080 που θα την δουμε ?? ε ???
Αν είναι 1080i θα τις δούμε στο 360 μια χαρά :tease: :tease:

... σε αυτό το μικρό γραμματάκι στο τέλος κανείς δεν δίνει σημασία, έτσι;
 
Κύριοι είστε off topic. Εδώ συζητάμε για το 360, όχι για την σειρά της ΕΡΤ "Εκπαιδευτική Τηλεόραση"....... :diablotin: :diablotin:
 
Mια καλη 720p TV κανει πολυ λιγοτερα απο μια 8800 Ultra HTDPΚαι ενα 360 + Live λιγοτερο απο οσο ενα Core 2 Quad Q6600

Τα παιχνιδια επισης ειναι "πολυ φθηνα"
Έτσι και αλλιώς το έφτασες το χιλιαρικάκι το έφτασες με το 360. Γι αυτό δεν έχεις λεφτά για "ακριβά" παιχνίδια. :tease: :tease:
 
Πίσω
Μπλουζα