Προβλήματα / δυσλειτουργίες νέου φόρουμ.

Λοιπόν αυτό που βλέπω σχετικά με τα tags είναι πως μπαίνουν όταν δημιουργείται το θέμα. Οπότε όπου δεν έχει θα μπουν από μας (διαχειριστική ομάδα)  εν καιρό. 
 
Ερωτηση:πως γινεται να μας δειχνει το μη αναγνωσμενο περιεχομενο σε σελιδες και οχι με αυτο το χαζο τροπο που το δειχνει??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
"Μιλας με γριφους γεροντα" :)
Αντι για αυτο

1.png

που χρειαζεται να πατας συνεχεια στο "εμφανιση περισσοτερης δραστηριοτητας"

πιο καλο δεν ειναι πχ αυτο

2.jpg

στο οποιο φαινεται οτι τα μη αναγνωσμενα μυνηματα ειναι 5 σελιδες???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σιγουρα πατας το Μη Αναγνωσμενο Περιεχομενο πανω δεξια?
 
Γρηγόρη από όσο έχω ψάξει και γω στις αρχές, δεν υπάρχει αυτό που ζητάς. 
 
υπαρχει τροπος να ενεργοποιηθουν ξανα τα λινκς των λιστων στο θεμα ;
τωρα οποιος θελει να δει τα βιντεο πρεπει να κανει αντιγραφη και επικολληση
 
υπαρχει τροπος να ενεργοποιηθουν ξανα τα λινκς των λιστων στο θεμα ;
τωρα οποιος θελει να δει τα βιντεο πρεπει να κανει αντιγραφη και επικολληση
Αν αφήνετε ένα κενό (όπως πρέπει να υπάρχει) μετά από την άνω και κάτω τελεία τα url δεν θα έχουν πρόβλημα :)

Έτοιμα ;)  
 
Αν αφήνετε ένα κενό (όπως πρέπει να υπάρχει) μετά από την άνω και κάτω τελεία τα url δεν θα έχουν πρόβλημα :)

Έτοιμα ;)  
ευχαριστω Ναταλι, αν μπορεις τακτοποιησε κι αυτα εδω που βρισκονται επισης στο ποστ1 

pa1.JPG
 
μπορειτε να μου σβησετε το αδειο αλμπουμ 18;
ευχαριστωsvi.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Υπαρχει περιπτωση να ξαναδουμε τα signatures;  ✒️

Τωρα κανει αυτο:

image.png

Kαι για να προλαβω την ερωτηση σας, οχι δεν υπαρχει επιλογη στο forum που να οδηγει εδω, εκλεψα και αναπαρήγαγα το url απο αλλο invision forum. ?
 
Καλημέρα σε όλη την παρέα. 

Ομολογώ οτι τα τελευταία 1-2 χρόνια έχω χάσει τη φόρμα μου στο φόρουμ... Ο κύριος λόγος ήταν ότι μου ήταν πολύ δύσχρηστο να μπαίνω από το κινητό μου, καθότι σπάνια πλέον χρησιμοποιώ pc εκτός δουλειάς. Πλέον όμως με τη νέα πλατφόρμα η κατάσταση βελτιώθηκε εντυπωσιακά και σας αξίζουν πολλά συγχαρητήρια για τους κόπους σας.

Έχω όμως ένα προβληματάκι: Πως μπορώ να λαβαίνω ενημερωτικά email από τα θέματα που έχω ποστάρει στο παρελθόν και με ενδιαφέρουν; Όσες προσπάθειες έκανα από τις ρυθμίσεις δεν έφεραν αποτέλεσμα.

Σας ευχαριστώ.
 
Πρόσφατα ανακαλύψαμε πως στα θέματα που είχαν γίνει δημοσκοπήσεις όσο ήμασταν στο VB υπάρχει πρόβλημα μετά τη μεταφορά. 
Βασικά δεν υπάρχει πλέον η δημοσκόπηση! Οπότε σας παρακαλώ όποιος πέσει πάνω σε θέμα με δημοσκόπηση ας κάνει ένα ποστ εδώ ή ας μου το στείλει με πμ για να το φτιάξω. 
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελεια. Ευχαριστω πολυ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τις δημοσκοπησεις που ανοιξαμε παλια μπορουμε να τις αναζητησουμε στην παλια πλατφορμα για να βρουμε τους τιτλους;
 
Πίσω
Μπλουζα