Προβλήματα / δυσλειτουργίες νέου φόρουμ.

ευχαριστω θα το δοκιμασω προσεχως
κι εδω εξακολουθουν να μη φαινονται οι τελευταιες σελιδες, ειχα γραψει σε προηγουμενη σελιδα για το συγκεκριμενο προβλημα.

μαλλον βρηκα τη λυση : με το που εκανα νεο ποστ εμφανιστηκαν και παλι οι "εξαφανισμενες" σελιδες
Μπράβο βρε Κατερίνα. Με έσωσες από πολλά βάσανα!  :thanx2:
 
Καλημέρα. Το ότι το μενού μου είναι στα αγγλικά είναι φυσιολογικό; Αρχικά δεν ήταν έτσι μετά την αλλαγή.

grm.jpg
 
Μαλλον κατω κατω, εχεις επιλεξει Αγγλικα στα πλαισια της Ευρωπαικης ολοκληρωσης της χωρας χαχαχαχα
 
Μαλλον κατω κατω, εχεις επιλεξει Αγγλικα στα πλαισια της Ευρωπαικης ολοκληρωσης της χωρας χαχαχαχα
Ε λοιπόν ναι είχες δίκιο. Άλλαξα τη ρύθμιση και έστρωσε! Ευχαριστώ.
 
Πως διαγραφουμε ενα ποστ; Υπαρχει τροπος;
 
Ενα ποστ που εκανα προ ολιγου ηθελα να διαγραψω και τωρα φαινεται διπλο, αλλα αφου δεν υπαρχει τροπος, ενταξει, ας μη διαγραφει. Ευχαριστω!

Edit: Οπως ειδα μολις τωρα, εγινε εκ της διαχειρισεως η επιθυμητη διαγραφη. Ευχαριστω πολυ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι, το ειδα πριν και εκανα edit λιγο πιο πανω. Να εισαι καλα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το άλμπουμ είναι οκ. Απλά όταν προσθέτετε εικόνες αυτές μπαίνουν με ανάποδη σειρά. Δλδ αν βάζετε τις εικόνες από το 1 εώς το 10 αυτές θα εμφανιστούν από το 10 προς το 1 στο άλμπουμ. 
 
Καλημέρες. Για δείτε σας παρακαλώ και πείτε μου, βλέπετε ΟΛΟΙ σας την αρίθμηση δίπλα στα ποστ; 

post count.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλημερα,  ολα μια χαρα , φαινεται κανονικα το #152 στο δικο σου και το #153 στο δικο μου ποστ. 

 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλημέρα. Φαίνεται αχνό και όταν πας τον κέρσορα του ποντικιού επάνω στα θέμα τότε μαυρίζει λίγο ,όπως και το report post.
 
Capture.PNG

Ναι φαίνεται μια χαρά.

Επίσης, για όσους θέλουν. Έγραψα αυτό το scriptaki σε AutoHotKey για να αντικαθιστα το vb σε vb5 για τα παλαιότερα θέματα. Με το που σας βγάλει σε σελίδα που δεν υπάρχει στο καινούργιο forum, πατάτε Shift+X και με το που αφήσετε το πληκτρο x, αναλαμβάνει τα υπόλοιπα.

 

+x:: ;Shift+X

Keywait x ;Περιμένει να απελευθερώθει το πλήκτρο "χ" για να ξεκινήσει
Send !d ;Στέλνει το shortcut Alt+D για να διαλέξει το URL του παραθύρου
Send ^x ;Αποκοπή
Clipboard := StrReplace(Clipboard, "vb", "vb5") ;Αλλαγή του vb σε vb5
Send ^v ;Επικόλληση
sleep 25 ; Ας πάρουμε έναν υπνάκο
Send {enter} ; Και φύγαμεεε!!
return



Δεν ξέρω αν δουλεύει και σε άλλους browser, χρησιμοποιώ Firefox. (Δεν έχω ιδέα από προγραμματισμό, είναι μια μπακάλικη λύση που δουλεύει. Δεκτά σχόλια και αναβαθμίσεις)
 
 
Μια χαρα φαινεται Ναταλι! :)

Screenshot_1.jpg
 
Xαιρομαι πολυ που φαινεται η αριθμηση των ποστ! Χρειαζοταν....

Μια χαρα λοιπον.
 
Το άλμπουμ είναι οκ. Απλά όταν προσθέτετε εικόνες αυτές μπαίνουν με ανάποδη σειρά. Δλδ αν βάζετε τις εικόνες από το 1 εώς το 10 αυτές θα εμφανιστούν από το 10 προς το 1 στο άλμπουμ. 
ευχαριστω! οποτε καλυτερα να ξεκιναω το ανεβασμα απ την τελευταια φωτογραφια γιατι σε ορισμενα αλμπουμ τα στιγμιοτυπα ειναι απο διαφορετικες ταινιες

Σχετικα με την αριθμηση των ποστς ναι φαινεται αλλα ειναι διαφορετικη σε σχεση με την προηγουμενη πλατφορμα πχ. στο θεμα: πριν το ποστ με τα στιγμιοτυπα της σειρας "Άρχεται η συνεδρίασις" ειχε τον αριθμο #1223 τωρα εχει τον αριθμο #1251 οποτε αυτο που γραφει ο foutix εδω για το ποστ#1223 στην ουσια αναφερεται πλεον στο ποστ#1251. Τι εγινε και αλλαξε ετσι η αριθμηση;
 
Ναι. Μετά την αναβάθμιση έχουν "βγει" στην επιφάνεια διεγραμμένα ποστ. Μόλις αυτό διορθωθεί τότε θα έχουμε ταύτιση στα νούμερα. 
 
Καλημέρα. Παρακαλώ μια διευκρίνηση. Όταν στο προφίλ του κάθε μέλους γράφεται ότι έχει π.χ. 5000 δημοσιεύσεις προφανώς εννοείται όχι μόνο ποστ αλλά και κάτι άλλο. Ποιο είναι αυτό το άλλο όμως;
 
Πίσω
Μπλουζα