Προβλήματα μετά την αναβάθμιση?

Γιαννη εκει με βγαζει και μενα αν πατησω αλλα μπες στο forum καντο μετα εναν σελειδοδηκτη και τελειωσε το θεμα.Θα σε βγαζει κανονικα στο chat μετα εγω ετσι το εχω.
 
Sorry παιδια αλλα ηταν αναβαθμιση σε major version και θελει φροντιδα και προδερμ.

Ο Shock ειναι στην αλλη ακρη της υφηλιου, οι υπολοιποι ειχαμε να παμε σε παιδικα παρτυ-βαφτισια και λοιπα Κυριακατικα στερεοτυπα.

μεχρι αυριο θα τα ισιωσουμε
 
Ολα οκ!! απλα το ειδα και το εγραψα.Δεν ηξερα για την αναβαθμιση. Δεν με ενοχλει αφου μπαινω κατευθειαν στο φορουμ.
 
Καλα εκανες! Οτι παρατηρησετε, να το ποσταρετε για να διορθωθει
 
Νομιζω οτι το διορθωσα ;)
 
Πράγματι είναι Ο.Κ.

Φαντάζομαι οτι θα επανέλθει και το "Νέο Περιεχόμενο" στην αρχική του μορφή...
 
Η "ροη" θεωρειται πιο προχω (τσεκαρες πχ το Φιλτρο Ανακτησης?) αλλα σκεφτομαστε να ειναι δευτερευουα επιλογη. Να υπαρχει δηλαδη στο υπομενου του Νεο Περιεχομενο. Τωρα η κατασταση ειναι αντιστροφη
 
Δε φαίνεται να με ενθουσιάζει η "ροή"...

Με τους τίτλους των threads, θεωρώ πως βρίσκεις άμεσα το θέμα στο οποίο επιθυμείς να postάρεις.
 
Μεχρι να το αλλαξουμε χρησιμοποιηστε το Νεα Μηνυματα που ειναι διπλα στη Ροη ;)
 
Ah... nice... :)

Δε το είχα προσέξει...
 
παιδιά, με το που logάρω και πατάω "νέο περιεχόμενο", μου εμφανίζει στη στήλη "Ροή δραστηριοτήτων" τα μηνύματα επισκέπτη που στέλνει κάποιο μέλος σε κάποιο άλλο... :xm: άσχετα με εμένα.

δεν ξέρω αν χρειάζεται να κοινοποιούνται σε όλους.
 
Δεν ειναι τα προσωπικα μηνυματα! Ειναι τα μηνυματα στον "τοιχο" του μελους που ειναι δημοσια ορατα.

Αν δεν θες να τα βλεπεις ειτε στο Φιλτρο Ανακτησης επιλεγεις τι θες να φερνει ή επιλεγεις απο πανω το παλιο παραδοσιακο Νεα Μηνυματα
 
Παιδιά, δεν μου αρέσει που μπαίνοντας στο προφίλ μου, αντί να βλέπω τα μηνύματα επισκεπτών όπως πριν, βλέπω τη ροή δραστηριοτήτων. Και μάλιστα με τον τίτλο My activity. Σίγουρα δεν μπορεί να είναι "η δραστηριότητά μου" η ροή δραστηριοτήτων ολόκληρου του φόρουμ. Απλά το αναφέρω, γιατί με ξενίζει :)
 
Πίσω
Μπλουζα