Προσωπική συλλογή παλιών ελληνικών παιχνιδιών!!!

έλα...πες μας που μένεις!

Να ΄ρθουμε μονο για να δούμε!! Δεν θα αγγίξουμε τίποτα!!! (ναι καλά...) :p
 
Καταπληκτική συλλογή!!!

Παίζει κάτι σε "G Force";;;; :D

@ Kambia μου, τι κάνεις απόψε;;; :p
 
Συγχαρητήρια για τη συλλογή σου!!! Και μάλιστα από όλες τις δεκαετίες! Ευχαριστούμε που τη μοιράστηκες μαζί μας (το εκαβ έρχεται να μαζέψει τα εγκεφαλικά που πάθαμε... :) )
 
Oυλπ!! Γκασπ!!! Μα τους χιλιους καστορες!!!
 
πραγματικά χαίρομαι που είχε αυτήν την ανταπόκριση και νομίζω πως έκανα καλά να "ανεβάσω"την μισή συλλογή κ να αφήσω για αργότερα τα υπόλοιπα.

Με την κατάσταση που επικρατεί στην ελλαδίτσα έχουμε πολλά να δούμε ακόμα,να μήν έχουμε ένα "χάπι ψυχολογικής ανάκαμψης"για τα δύσκολα :)
 
κάθε πότε γίνονται οι ξεναγήσεις?

(είδα ένα tabletop handheld και 2 κουτιά κάστρα & πολιορκητές?)

πες μας σε παρακαλώ...

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ συμforumίτη...!
 
donkix2000 είπε:
πραγματικά χαίρομαι που είχε αυτήν την ανταπόκριση και νομίζω πως έκανα καλά να "ανεβάσω"την μισή συλλογή κ να αφήσω για αργότερα τα υπόλοιπα.Με την κατάσταση που επικρατεί στην ελλαδίτσα έχουμε πολλά να δούμε ακόμα,να μήν έχουμε ένα "χάπι ψυχολογικής ανάκαμψης"για τα δύσκολα :)
Τη μισή συλλογή;;;; Τη μισή συλλογή;;; :animeek::burn:
 
Πλάκα κάνει δεν μπορεί... σίγουρα....Δεν παίζωωωωωωωωωωωω

Kambia ετοιμάσου....

Καταπληκτική συλλογή πραγματικά. 2-3 πραγματάκια τώρα που τα είδα, θυμήθηκα ότι κάποτε είχαν περάσει και από τα δικά μου χέρια. Κάποια άλλα πάλι, πρώτη φορά τα βλέπω...
 
Προσωπική συλλογή παλιών ελληνικών παιχνιδιών!!!

donkix2000 ο Θεός να σε έχει καλά να χαίρεσαι τη συλλογή σου!Σε ευχαριστώ θερμά που τη μοιράστηκες μαζί μας!!! :D
 
Wow πραγματικά απίστευτη συλλογή!! BRAVO!!!! :D

Πες μου τώρα ότι αυτή είναι η μεγάλη συσκευασία της

Pierina La Pesta κοινός PIPI ..λέω για το κουτάκι με τις καρδούλες ?

Είναι η πρώτη φορά που το βλέπω απίστευτοοοοοοοοοοοο

Μήπως έχεις δει πουθενά καμιά να κυκλοφορεί ακόμα :( ?

THANKS FOR THIS!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συγχαρητήρια για την υπέροχη συλλογή σου να τη χαίρεσαι!
 
donkix2000 είπε:
την μισή συλλογή
οκ με χανετε... παω να ρωτησω τον παππου μου τι χαπια παιρνει, να παρω 2 κουτια απ το καθενα για καλο και για κακο...
 
ρε φιλε πετυχες καποιο μαγαζι που εκλεινε κ του τα πηρες ολα??? ειχε μαγαζι κανας μπατζανακης σου τιποτα???εχεισ πολλα κ 2 κ 3 κ 7 φορες πουλα τιποτα!!! κανε μας την χαρη!!! ε? ε?
 
''παιδιά''σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια(νοιώθω σάν χαζομπαμπάς που παινεύουν το παιδί του) και πραγματικά το διασκεδάζω με όλα αυτά τα έξυπνα πειράγματα,αυτός ήταν άλλωστε κ ο αρχικός σκοπός.Ευχαρίστως να βοηθήσω με επιπλέον φωτό κ πληροφορίες όποιον δεί κάτι που τον ενδιαφέρει.

μακάρι να βρεθεί χρόνος κ μέσα απο τα αιτήματα σας να φωτογραφίσω ξεχωριστά κομμάτια που δέν φαίνονται καλά ή είναι κρυμμένα πίσω απο άλλα γιατί πραγματικά υπάρχουν μερικά πολύ όμορφα!

Και βέβαια κάποια στιγμή να ανεβάσω και την υπόλοιπη συλλογή :)

να είστε καλά :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ θα ήθελα πολύ αν δω τα πόνυ σου αν γίνεται #)
 
Φοβερή συλλογή !!! Τα διπλά και τα τριπλά και τα πενταπλά τι θα τα κάνεις ??? ε? :p
 
Aργούν οι υπόλοιπες φωτογραφίες;;; :wait2:
 
ααααα ζημιά πάθαμε :)

αυτό δεν είναι συλλογή....θυσαυρός είναι..χριστούλη μοουουουυουουουο...

σε λίγο θα χρειάζεται να νοικιάζεις ένα σπίτι μόνο και μόνο για να φυλάς όλα αυτα τα πολύτιμα...

αχ να είχα το μυαλό να τα κρατούσα και εγώ...

πάντως σκέψου να κάνεις μια έκθεση και να έρθουμε να τα δούμε..χαχα γιούχουουουυο !!!!

άψογη...δεν έχω λόγια!!
 
Προσωπική συλλογή παλιών ελληνικών παιχνιδιών! Μέρος Β

Νά και οι υπόλοιπες φωτογραφίες

Υπάρχουν πολλά βέβαια που δέν φαίνονται αλλά...εν καιρό :)

20549.jpg20550.jpg21190.jpg21191.jpg21192.jpg21193.jpg21194.jpg21195.jpg21175.jpg21176.jpg21177.jpg21178.jpg21179.jpg21180.jpg21181.jpg21182.jpg21183.jpg21184.jpg21185.jpg21186.jpg21187.jpg21188.jpg21189.jpg

ελπίζω να σας αρέσουν :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα