Πρωτοχρονιάτικος μίνι διαγωνισμός!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Γεννημένος για τα Όσκαρ!!! :D
 
Megathanx στους Αη-Dino/Αη-Circleag για την πρωτοβουλια τους, και congrats στον aardy για τα δωρα του. Αντε να ξεσκονισει λιγο το 2600 του που μοιαζει σαν βασιλοπιτα τιγκα στην αχνη! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστώ και εγώ τον circleag για την προσφορά του παιχνιδιού!

Να κάνω σαφές, οτι όλοι οι retromaniacs που ανέφερα στο πόστ μου πριν, (συμμετείχαν δε συμμετείχαν στην κλήρωση), κερδίζουν ένα μαγνητάκι!
 
Συγχαρητήρια Aard

Dino και circleag ευχαριστούμε πολύ :D
 
Μπράβο ρε AArdy. Όχι τίποτε άλλο είσαι και συν-κονσολάς SONY PS3 fanboi, όπως κι εγώ δηλαδή!!!!! Έτσι, δύναμη να τους φάμε τους 360άκηδες. Λάχανο να τους φάμε.

DINO μη διανοηθείς να πληρώσεις έστω και ένα cent για να στείλεις κάτι σε εμένα. Θα μου το δώσεις από κοντά, που θα πάει θα βρεθούμε. Ας είναι αυτή η αιτία και η αφορμή να τα πούμε από κοντά.
 
DINO είπε:
Ευχαριστώ και εγώ τον circleag για την προσφορά του παιχνιδιού!
Να κάνω σαφές, οτι όλοι οι retromaniacs που ανέφερα στο πόστ μου πριν, (συμμετείχαν δε συμμετείχαν στην κλήρωση), κερδίζουν ένα μαγνητάκι!
*snif snif* Θα ήθελα ευχαριστήσω την μαμά μου, την ακαδημία, τον παραγωγό μου ΚΑΙ τον προαγωγό μου, ευχαριστώ:***
 
pooky(1) είπε:
DINO μη διανοηθείς να πληρώσεις έστω και ένα cent για να στείλεις κάτι σε εμένα. Θα μου το δώσεις από κοντά, που θα πάει θα βρεθούμε. Ας είναι αυτή η αιτία και η αφορμή να τα πούμε από κοντά.
Ο συνάδελφος μίλησε και για μένα...το πολύ πολύ να είμαστε 3 στην συνάντηση
 
Μακάρι να βρεθούμε, αδέρφια!

Καλού κακού, θα στείλω ένα πάκο μαγνητάκια στα κεντρικά του retromaniax, να τα μοιράσει!!! :D
 
Πάντα γεμάτος εκπλήξεις ο Dino !!

Eυχαριστούμε πολύ για την προσφορά. :)
 
spyros_s είπε:
Ο συνάδελφος μίλησε και για μένα...το πολύ πολύ να είμαστε 3 στην συνάντηση
αν ειναι στην αθηνα θα θελα και εγω να σας δω απο κοντα :)
 
Καλού κακού θα κρατήσω το μαγνητάκι μακριά από την Amiga μου... δεν ξέρω τι συνέπειες μπορεί να έχουμε σε περίπτωση που βρεθεί στο ηλεκτρομαγνητικό της πεδίο. :)
 
alkis21 είπε:
Καλού κακού θα κρατήσω το μαγνητάκι μακριά από την Amiga μου... δεν ξέρω τι συνέπειες μπορεί να έχουμε σε περίπτωση που βρεθεί στο ηλεκτρομαγνητικό της πεδίο. :)
Iσα ισα θα δουλευει καλυτερα Αλκη. Οτι εχει σχεση με 2600, φερει τις βασεις και την ευφυϊα του jay miner οποτε μιλαμε για αδερφικους δεσμους.. ;)
 
Μια απλή υπενθύμιση, για όσους δε μου έχουν στείλει ακόμα τα στοιχεία τους με PM, για να τους αποσταλεί το αναμνηστικό μαγνητάκι...

Το Σάββατο, θα γίνει η αποστολή των φακέλων, οπότε σπεύσατε...
 
Πάιδες συγγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά σήμερα αξιώθηκα τα έστειλα...

Μόλις γύρισα από το ταχυδρομείο... Να τα περιμένετε κατά την Τρίτη υπολογίζω...
 
No problem! Η αλήθεια είναι πως ανησύχησα μήπως χάθηκε...
 
Με τον πανικό της κοπής της πίτας, παρέλειψα να αναφέρω ότι τα δωράκια μου έφτασαν την Παρασκευή!

Προσέξτε την σημασία στην λεπτομέρεια: Ειδικά διαμορφωμένος φάκελος.

attachment.php


Τα όμορφα μαγνητάκια με το παγανιστικό σήμα της επάρατης εταιρείας κοσμούν πλέον το ψυγείο μου. :)

attachment.php


Χίλια ευχαριστώ Ντίνο, καλή χρονιά να έχουμε.
 
Όπως σου είπα αδερφε Ντινε, δεν υπήρχε περίπτωση να σε επιβαρυνω ούτε με ένα cent.

Εμεις θα τα πούμε απο κοντά !!!!!!!!
 
Μπράβο τα ΕΛΤΑ!!!!!!!!! Μας έβαλε σε σειρά η τρόϊκα!!!! :D

Να'σαι καλά Άλκη! :)

Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα, εαν με ενημερώνατε και οι υπόλοιποι οταν θα παραλάβετε τα δώρα σας...

@pooky: Εννοείται οτι θα τα πούμε, αλλά μέχρι τότε ίσως κάνω κάποια άλλη κίνηση "ματ"! ;)
 
Οι εκπληκτικές σου πράξεις και γενικά ο τρόπος που ξέρεις να προσφέρεις είναι μερικοί από τους λόγους που θα ήθελα να γνωριστούμε από κοντά.

Ετοιμάζουμε μετάβαση με κάποιο άλλο παλικάρι από Τρίπολη, βέβαια πάντα με τη προϋπόθεση ότι δεν θα σου στερήσουμε τον πολύτιμο χρόνο από την οικογένειά σου.

Συνέχισε να μας εκπλήσεις!!!!!!

Atari for life, για πάρτι σου βρε!!!!!!!!!!!!!!
 
Kαι παλι Dino πολλα thanks Και ενας ευτυχισμενος νεος χρονος.

dsc01604n.jpg
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα