Ρετρό Χριστουγεννιάτικα στολίδια

Η έκφραση της κούκλας είναι πολύ χάλια...
Πάνε αιώνες που έγινε η ερώτηση, αλλά τώρα χάζευα το θρεντ και την είδα. Για αφρούς δεν ξέρω, αλλά μήπως ήταν κάτι σαν αυτό;
Δέντρο που ανθίζει λινκ στο YouTube
Προφανώς είναι κάποια χημική ουσία η οποία δημιουργεί κρυστάλλους οι οποίοι με τη σειρά τους διογκώνονται λόγω της υγρασίας
 
Όλα ρετρο α, παιδια θα πάω να αγοράσω τέλος, δεν αντέχω άλλο αφού το βρήκα το μαγαζί. Μάλλον σας το χα βάλει και περσυ
 

Συνημμένα

  • 20231217_172743~2.jpg
    20231217_172743~2.jpg
    1,1 MB · Προβολές: 6
Όλα ρετρο α, παιδια θα πάω να αγοράσω τέλος, δεν αντέχω άλλο αφού το βρήκα το μαγαζί. Μάλλον σας το χα βάλει και περσυ
Να υποθέσω το γνωστό μαγαζι που εχει ανοιξει στο κεντρο της Αθηνας;;
 
Δεν είναι Αθήνα παιδιά στην πόλη μου είναι και έχει μερικά κομμάτια ρετρο, ίσως να μην τα πουλά κιολας
 
Δεν είναι Αθήνα παιδιά στην πόλη μου είναι και έχει μερικά κομμάτια ρετρο, ίσως να μην τα πουλά κιολας
Α νόμιζα Αθήνα, ΟΚ.
Ε! γιατί να μην πουλάει; αν τα πουλάει, άρπαξε την ευκαιρία! Μην το χάσεις! Αρκεί βεβαια να είναι σε λογική τιμή, να μην τα πουλάει για χρυσάφι...
 
Α νόμιζα Αθήνα, ΟΚ.
Ε! γιατί να μην πουλάει; αν τα πουλάει, άρπαξε την ευκαιρία! Μην το χάσεις! Αρκεί βεβαια να είναι σε λογική τιμή, να μην τα πουλάει για χρυσάφι...
Ναι να δούμε τιμές πρωτα
 
Α νόμιζα Αθήνα, ΟΚ.
Ε! γιατί να μην πουλάει; αν τα πουλάει, άρπαξε την ευκαιρία! Μην το χάσεις! Αρκεί βεβαια να είναι σε λογική τιμή, να μην τα πουλάει για χρυσάφι...
Όχι δεν είναι ρετρο είναι όμως της παλιάς σχολής, πολύ καλή τιμή σε ελαφάκια και αη Βασιλάκια στα δίνει σφραγισμένα και τα φουσκώνει εσυ
 
Πίσω
Μπλουζα