Ρετρό εμμονές με πορνογραφικό υλικό !

Δεν ενδιαφερει το GRM η αποψη σου - σε αυτο το thread μιλαμε για κατι αλλο απο αυτο που θελεις να πεις. Αν θελεις σωνει και καλα να το πεις - διαλεξε ενα αλλο forum και γραψτο. Το τι "απαγορευεται" το ξερεις καλα - και δεν θα το συζητησουμε ξανα.
 
εαν αυτα που ειπα ειναι ειδος υπο ενοχλησης...καντα delete
 
flame.jpg
 
Το αν ειναι "ειδος υπο ενοχλησης" το ηξερες και πριν τα γραψεις - και δεν χρειαζομαι αδεια για να "τα κανω delete". Αυτο που με απασχολει ειναι οτι απο τοτε που εισαι εδω - απο το καιρο του πρωτου σου nick - μεχρι τωρα αδυνατεις να καταλαβεις το νοημα του χωρου που postαρεις.

Κωνσταντινε δεν προκειται για flame, σε καθησυχαζω - αλλο ειναι το προβλημα.
 
Και για να κουλαρουμε οποιος ειχε ποστερ με τη Grace jones οπως την εκανε η μαμα της, στο επομενο meeting τον κερναω μπυρα

[edit] Dead pictures [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
επειδη ολιγον τα μπερδευεις....και μαλιστα σε αλλο post το ειχες ξαναπει

δεν εχω αλλο nick name αλλα μονο αυτο...εκτος εαν με μπερδευεις με κανενα πρωην μελος απο το forum εδω

το νοημα του χωρου το εχω καταλαβει...και για αυτο το λογο δεν κανω posts συχνα εδω

αλλωστε βλεπω τα αλλα posts, και εχω καταλαβει περι τινος προκειται

απο διαφορες λογομαχιες-συμμαχιες..κλπ κλπ

για αυτο επαναλαμβανω, εαν σε ενοχλουν τα συγκεκριμενα σημερινα(η μη)posts μου εδω......εσυ εισαι ο modelator εσυ και μονο(εκτος εαν υπαρχει και αλλος modelator)μπορει να τα σβησει

υ㨨Κωνσταντινε μηπως πρεπει να ξεκινησουμε το παιχνιδακι περι flame για οποιοδηποτε μελος, για να φανει ποιοι κανουν flame και ποιοι οχι?

με αλλα λογια μηπως πρεπει να ανοιξουμε το κουτι της πανδωρας οσο αφορα για το τι και πως θα κανουμε posts....αλλα απο την αλλη ομως θα ανοιξουμε αλλους διαλογους(οπως εχω δει εδω)για το τι πρεπει να λεει ο καθενας?

επειδη εχω δει ακραιες συμπεριφορες οι οποιες δημιουργουνται απο "σπινθηρες"

καλο θα ειναι να μεινουμε σε ενα ηρεμο σταδιο χωρις παρεκτροπες

αλλωστε το ειπε και ο τελαμονας...οσοι θελουν να κανουν αλλου ειδου posts....ας τα γραψουν σε αλλα forums.....αυτο δεν ειπε?
 
Μωρε δεν τα μπερδευω ολιγον...εχω posts, εχω screenshots με ips, εχω αναφορες απο providers τα εχω διπλοτσεκαρει και με αλλο forum αλλα επειδη ειμαι και γέρος modeLator παω για υπνο γιατι μεθαυριο καποιοι απο εσας θα θελουν να διαλεξουν πρωτοι και πρεπει να δουλεψουμε πολυ για να συμβει αυτο.

ας μεινουμε σε ενα ηρεμο σταδιο χωρις παρεκτροπες

So goodnight moon

I want the sun

If it's not here soon

I might be done

No it won't be too soon 'til I say goodnight moon...
 
ναι με βρηκες

βρηκες και το ip

:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

βρε πως τα λεει ο chief :)

παντως για να μην βγω στην ζουγκλα του μακη...το επαναλαμβανω

δεν ειμαι ο τυπος που ψαχνεις...πρεπει να εχεις παθει καποιου ειδους ψυχωση με καποιο πρωην μελος απο εδω...το οποιο υποτιθεται ειμαι εγω :eek::eek::eek::eek::eek:

βρε τι παθαμε σημερα :)
 
giorgos_1 είπε:
βρε μανο θα με τρελανεις
κατι για το οποιο βοα ολος ο τοπος και ο κοσμακης, γιατι εσυ το θεωρεις ταμπου?

ετσι δεν λενε την κοινωνια, οι γονεις σου? οι φιλοι σου? οι συγγενεις σου?

η οντως δεν εχεις θεση στο κοινωνικο συνολο που τα βλεπει και τα βιωνει ολα αυτα? και νομιζεις οτι ολα βαινουν καλως?

η λεξη που ειπα δεχεσαι η δεν δεχεσαι, δυστυχως αντικατροπτιζει την σημερινη κοινωνια μας

η εσυ εγγρινεις τα οσα γινονται στην tv και στην κοινωνια μας?
giorgos_1,δυστυχώς πάλι με κάνεις να ασχολούμαι μαζί σου...

Λοιπόν:

1ον,περιμένω ακόμη να αλλάξεις το post σου,όπως ευγενικά νομίζω σου ζήτησα αρχικά....

2ον,οι πεποιθήσεις του καθενός πάνω στο θέμα αυτό (ομοφυλοφιλίας και συσχετισμού της με media κτλ κτλ) ΔΕΝ είναι αντικείμενο συζήτησης επ' ουδενί στο board του GRM.Αν ποτέ τύχει να τα πούμε απο κοντά,ευχαρίστως θα σου πω τη γνώμη/θέση μου...

3ον,ΔΕΝ είμαστε λαϊκό δικαστήριο,ούτε και καφενείο εδώ μέσα ώστε να αρχίσουμε να καταδικάζουμε τα κακώς κείμενα της κοινωνίας αυτής,ειδικά πάνω σε τέτοια θέματα...

4ον,ειρωνεία απέναντι σε super mod,όπως στο τελευταίο post σου,ξέρεις καλά οτι ισοδυναμεί με "υποψηφιότητα" για άμεση διαγραφή σου.Και τέλος πάντων,άλλαξέ το (και) το post αυτό,είναι -το λιγότερο- απαράδεκτο....

5ον,απορώ γιατί αρέσκεσαι να προκαλείς σύσσωμο το moderation team.Τόσοι και τόσοι γράφουν εδώ μέσα και έχουν εναρμονιστεί με κάποιους κανόνες,εσύ γιατί δηλαδή πρέπει να είσαι εξαίρεση..;;;

Ελπίζω -έστω και τώρα- να θελήσεις επιτέλους να συνεργαστείς και να συνυπάρξεις αρμονικά μαζί μας,ειδάλλως βγάζεις μόνος σου εαυτόν εκτός GRM....
 
Μάλλον πάμε για κλείδωμα.....
 
Ειρήνη ημίν... Μήπως giorgos_1 θα ήταν καλύτερο να πεις τις απόψεις σου έστω στο Γενική Συζήτηση > Εκτός θέματος > Κοινωνικά Θέματα ; Εφ' όσον βέβαια δεν θίγονται άλλοι από αυτά...
 
Μαλλον θα πρεπει να αλλαξει ο τιτλος αυτου του post σε ''πρωτο θεμα'' :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τώρα τελευταία οι διαμάχες γίνονται σύνηθες φαινόμενο. προτείνω ηρεμία και ψυχραιμία και οποιος στο κάτω κάτω δεν μπορεί να ζήσει με τους κανόνες του φόρουμ να μας χαιρετήσει. δεν μπορεί ενα thread να έχει 3 σελίδες με καυγά και 1 με ουσιαστικό ρετρό περιεχόμενο...
 
Vagelis είπε:
Μα αυτά που λες (και εγώ το λέω χιουμοριστικά), πέρασε, ήταν τη δεκαετία του '90. Τώρα περάσαμε στους metrosexuals, είδος ανδρών που έχουν πολλά χαρακτηριστικά των gay, όπως το να ακολουθούν τη μόδα, να καλλωπίζονται, να βλέπουν ταινίες που προτιμούν οι γυναίκες, παρ' όλ' αυτά να είναι άντρες. Υποτίθεται ότι τους προτιμούν οι γυναίκες μάλιστα.Εγώ από την άλλη, έμεινα στο '80...
μετροσέξουαλ; δεν ήξερα πως υπήρχε όνομα γι' αυτήν την νέα κάστα που πολύ σωστά μας περιέγραψες! (αποτριχόνουν και το στήθος).. οπότε στα πλαίσια της ρετρο αναζήτησης δεν μπορώ παρά να ρωτήσω τι απέγινε εκείνος ο ρετρό έλληνας με το παχύ μουστάκι που διαφήμιζε την μπίρα που "έξι έξι βολεύει"..

exetlaios είπε:
Τώρα τα κανάλια κατακλύζονται από "πορνό" (εντώς ή εκτός εισαγωγικών)αλλά ο κόσμος είναι τόσο κορεσμένος που δεν σταματάει καν να τα δει

και αλλάζει κανάλι !

Πως αλλάξανε οι εποχές !
η μεγαλύτερη υπερβολή είναι πως το πιο σκληρό (και διεστραμένο) πορνό έφτασε να παρέχεται δωρεάν με την εφημερίδα.. αυτό πραγματικά ποιος το φανταζότανε;
 
manos426f

εγω σε ενα θεμα που εθιξες θα μεινω

σχετικα με την ειρωνια

εσυ απο την θεση ισχυος που εισαι θεωρεις την ειρωνια, μονο απο την πλευρα του μελους και οχι του εκαστοτε modelator

ξανασκεψου το

υ㨨το θεμα εχει κλεισει απο χτες...ας μην το ξανανοιγουμε παλι, και παμε στις 10 και επιπλεον σελιδες...υπαρχει/υπαρχουν διαφωνια/διαφωνιες....ανθρωπινα ειναι αυτα

ειρηνη υμην
 
LOLOLOLOL-Μου φτιάξατε την μέρα ρε παιδιά :)

(Ο Maddog απομακρύνεται σιγοτραγουδώντας "Δεν το παίζω τρελός αλλά είμαι" που και ρέτρο είναι και όχι λιγότερο off topic από το υπόλοιπο thread και -κυρίως- έχει και κρυφά νοήματα) :diablotin:
 
αν διαβαστεί ανάποδα το thread εμφανίζεται ο σατανάς!
 
Πίσω
Μπλουζα