Ρετρό παιδάκια που...μεγάλωσαν!

Χωρίς να είμαι και απόλυτά σίγουρή το κοριτσάκι στην διαφήμισή με το αντηλιακό πρέπει να ήταν (γκρρ τώρα μου διαφεύγει το όνομά της)... η πρωταγωνίστρια στην σιωπή των αμνών;...Ε αυτή. :cool:
 
audiodee είπε:
Ρετρο-κοριτσάκι που μεγάλωσε είναι και η αμερικανή (νομίζω) ηθοποιός που υποδύθηκε την Πίπη Φακιδομύτη, την οποία την είδαμε αργότερα ενήλικη σε άκρως αποκαλυπτική φωτογράφιση...

Inger Nilsson και είναι Σουηδέζα





ε χμμ έχω άλλη μία φωτό της αλλά δεν είναι για να ποστάρεται....

μην φάω και μπαν συντονίστρια γυναίκα :D
 
misspepper77 είπε:
Χωρίς να είμαι και απόλυτά σίγουρή το κοριτσάκι στην διαφήμισή με το αντηλιακό πρέπει να ήταν (γκρρ τώρα μου διαφεύγει το όνομά της)... η πρωταγωνίστρια στην σιωπή των αμνών;...Ε αυτή. :cool:
Α... λες;;; :what: Η Τζόντι Φόστερ ήταν;;; :zip: Πιθανόν... Δεν είμαι απόλυτα σίγουρη για τη Μπρουκ άλλωστε... :cold:
 
Ομολογώ δεν το ήξερα αλλά η Wikipedia επιβεβαιώνει πως ήταν η Jodi. Και μια και την αναφέραμε, είναι ό,τι πρέπει για αυτό το thread:

jodie_foster12.jpg
 
misspepper77 είπε:
Χωρίς να είμαι και απόλυτά σίγουρή το κοριτσάκι στην διαφήμισή με το αντηλιακό πρέπει να ήταν (γκρρ τώρα μου διαφεύγει το όνομά της)... η πρωταγωνίστρια στην σιωπή των αμνών;...Ε αυτή. :cool:
Κ'εγω το ειχα διαβασει καπου.
 
Juanita είπε:
Θυμάμαι τη γλυκύτατη (τότε) Ντρου Μπάριμορ στον Ε.Τ. τον Εξωγήινο (πλεονασμός δεν είναι αυτό;;; :what: ) Τώρα μάλλον κάτι σε UFO κάνει


μιλάμε πάντα γι αυτήν ε?

 
Εχει φάει χοντρό ρετούς Μαλβίνα μου... :D :D :D



πόσο κακιά μπορώ να γίνω;;;;; :angry: Άβυσσος η ψυχή μου... :diablotin:
 
Juanita είπε:
Εχει φάει χοντρό ρετούς Μαλβίνα μου... :D :D :D

πόσο κακιά μπορώ να γίνω;;;;; :angry: Άβυσσος η ψυχή μου... :diablotin:

Πιθανόν να βλέπουμε εδώ αποτέλεσμα ρετούς αλλά την΄εβαλα για να την θυμηθούμε!! :D

επαιξε και στους άγγελους του τσάρλι ένα φεγγάρι.

Καλά δεν την λες και Uma thurman αλλά... εξωγήινη.... ? :xm:
 
Hera είπε:
Καλά δεν την λες και Uma thurman αλλά... εξωγήινη.... ? :xm:
Δεν εννοούσα τόσο από την εξωτερική της εμφάνιση (που όντως στη φωτό είναι αρκετά καλή ) όσο από αυτά που κατά καιρούς έχει ξεστομίσει σε συνεντεύξεις και τη συμπεριφορά της γενικότερα. :D

(παραείμαι κακιά τελικά... :cheers: )
 
Hera είπε:
ε χμμ έχω άλλη μία φωτό της αλλά δεν είναι για να ποστάρεται....
μην φάω και μπαν συντονίστρια γυναίκα :D
Υπάρχουν και τα p.m's όμως... :D
 
Ralph Macchio

3.jpg


Ralph-George-Macchio.jpg


David Faustino

david_faustino.jpg


david_f.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαι σαν πιτσιρικας γιωτοφατσα ηταν. Επισης η φωτο που γινεται συγκριση ειναι καραρετουσαρισμενη ενω η τωρινη απλη κακοφωτισμενη ληψη.
 
Δεν πειράζει . Εμείς θα φροντίσουμε να μην δείχνουμε έτσι όταν έρθουν τα χρόνια ! Τώρα που τα είδαμε , δεν πρόκειται να την πατήσουμε και εμείς !
 
Εντάξει, δεν έχει αλλάξει και πολύ λόγο baby face αλλά όπως και να το κάνεις,...

michael_j_fox.jpg
ed_imgSNN2833A_198666a.jpg
 
Πω πω,με τον Fox μελαγχόλησα...Και ήταν (όταν ήταν "παιδής") και απο τις αγαπημένες μου φυσιογνωμίες :icon_cry: ...Θα μου πεις εδώ πατήσαμε εμείς τα τριάντα... :cry: !

Καλά εκεί που έσκασα ήταν όταν άκουσα πως έχει πάρκισον.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πρόσφατα έλαβα ένα mail με μια κοπελίτσα κάπως... γκχμ.. ελαφρά ενδεδυμένη που έλεγε πόσο πολύ μεγάλωσε η Πίπη η Φακιδομύτη. Pipi Langstrumpf για την ιστορία ο original τίτλος. Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο αποδείχθηκε ότι τα πράγματα δεν είναι έτσι.

Η πρωταγωνίστρια της αγαπημένης παιδικής σειράς λεγεται Inger Nilsson και είναι πλέον κάποιας ηλικίας.

Η κοπέλα στην φωτογραφία, που όπως είδα παραπάνω την έχουν και άλλοι εδώ μέσα, είναι στην πραγματικότητα η Heather Christensen.

"Heather Christensen (born October 1, 1979) is an American glamor model, noted for her work in various Playboy publications".

Συγγνώμη που ενδεχομένως "σκότωσα" το όνειρο κα ιτις φαντασιώσεις κάποιον εδώ μέσα... Και εγώ, μέσα σε αυτά τα "θύματα" είμαι...
 
Playmolover είπε:
Πρόσφατα έλαβα ένα mail με μια κοπελίτσα κάπως... γκχμ.. ελαφρά ενδεδυμένη που έλεγε πόσο πολύ μεγάλωσε η Πίπη η Φακιδομύτη. Pipi Langstrumpf για την ιστορία ο original τίτλος. Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο αποδείχθηκε ότι τα πράγματα δεν είναι έτσι. Η πρωταγωνίστρια της αγαπημένης παιδικής σειράς λεγεται Inger Nilsson και είναι πλέον κάποιας ηλικίας.

Η κοπέλα στην φωτογραφία, που όπως είδα παραπάνω την έχουν και άλλοι εδώ μέσα, είναι στην πραγματικότητα η Heather Christensen.

"Heather Christensen (born October 1, 1979) is an American glamor model, noted for her work in various Playboy publications".

Συγγνώμη που ενδεχομένως "σκότωσα" το όνειρο κα ιτις φαντασιώσεις κάποιον εδώ μέσα... Και εγώ, μέσα σε αυτά τα "θύματα" είμαι...
για ποιά φωτό λες???
 
Μια φωτό που αναμφίβολα δεν μπορεί να αναρτηθεί εδώ μέσα....

Είναι μια γυμνή φωτό που κυκλοφορεί "αλυσίδα" στα mails εδώ και μερικούς μήνες.
 
Η Heather Christensen μοιαζει πολυ με την Ταμι Εριν η οποια οντως ειχε παιξει σε αμερικανικη ταινια Πιπη Φακιδομυτη παραγωγης 1988

http://www.imdb.com/title/tt0093744/

Προφανως απο κει η παρεξηγηση, και οχι απο την αυθεντικη Ινγκερ Νιλσον (που θα μπορουσε να ειναι γιαγια της!!)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα