Ρετρό παιδάκια που...μεγάλωσαν!

Θυμάστε τη Kim Wilde; Τραγουδίστρια αστέρι των 80s με το superhit της εποχής "You keep me hangin on"

Εδω η Kim τραγουδάει το εν λογω τραγούδι καλεσμένη του ANT1 το 1993

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mkeJIpf-k4g]YouTube - Kim Wilde You Keep Me Hangin' On (Greek TV)

Απο κάτω, η Kim το 1984, και το 2006.
 
Αναφέραμε τα κοριτσάκια του Full House, δείτε και τη μεσαία:

Sweetin6.jpg


(Το τόξο δεν το έβαλα εγώ, το είχε η φωτογραφία από μόνη της με τίτλο "My How Stephanie Tanner Has Grown!". Σόρι.)

Και τι έγιναν οι πρωταγωνιστές από τα Χτυποκάρδια Στο Μπέβερλι Χιλς;

Η μόνιμα 16χρονη Jennie Garth ή Kelly Taylor πήρε άλλη κατεύθυνση από bimbo του σχολείου:

picture.php


Ο αλκοολικός πρώην τοξικομανείς ζάμπλουτος Dylan McKay ή Luke Perry (ή James Dean), μεγάλωσε κι αυτός:

picture.php


Η χαριτωμένη Brenda Walsh ή Shannen Doherty που φημιζόταν ότι έδερνε το συντροφό της, μάλλον έφαγε κι αυτή μερικές:

picture.php


Το καλό παιδί Brandon Walsh ή αλλιώς Jason Priestley, κοιμήθηκε πολλές ώρες, ούτε καφέ δεν πρόλαβε να πιεί:

picture.php


H παρθένα Donna Martin ή Tori Spelling, άλλαξε κι αυτή μεγαλώνοντας!

picture.php


Ο υιοθετημένος υιός της πρωταγωνίστριας της σαπουνόπερας, Steve Sanders ή κατά κόσμον Ian Ziering:

picture.php


Το καψουρεμένο με τον Brandon φυτό του σχολείου Andrea Zackerman ή Gabrielle Carteris:

picture.php


Η Valerie ή Tiffany Amber Thiessen Πριν Χτυπήσει Το Κουδούνι Του Μπέβελι Χιλς, καλά κρατεί:

picture.php


...και ο άξιος συγχαρητηρίων για ευνόητους λόγους είναι φυσικά ο David Silver, Brian Austin Green!

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Juanita είπε:
Α... λες;;; :what: Η Τζόντι Φόστερ ήταν;;; :zip: Πιθανόν... Δεν είμαι απόλυτα σίγουρη για τη Μπρουκ άλλωστε... :cold:
Κι εγώ έχω διαβάσει πως είναι όντως η Τζόντι Φόστερ
 
O David Silver την εκανε μια χαρα με την Megan Fox διπλα του!!!¨

:D
 
Η Donna τελικα έχασε ό,τι πολυτιμοτερο είχε στη σειρά ή το κράτησε για το sequel που θα δούμε φέτος?
 
noxrider είπε:
Η Donna τελικα έχασε ό,τι πολυτιμοτερο είχε στη σειρά ή το κράτησε για το sequel που θα δούμε φέτος?
Ρε συ την είχε χάσει νομίζω..όχι ότι παρακολουθούσα..αλλά λέμε τώρα:Ρ
 
Θυμάστε τη Μαρία-Χοακίνα από το Καρουσέλ που βασάνιζε τον καημένο το Σιρίλο που την αγαπούσε αλλά αυτή δεν τον χώνευε γιατί ήταν ψηλομύτα;;; Θαυμάστε! :p

[edit] Dead pictures [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
noxrider είπε:
Η Donna τελικα έχασε ό,τι πολυτιμοτερο είχε στη σειρά ή το κράτησε για το sequel που θα δούμε φέτος?
Η Donna είναι αειπάρθενος... και ο Μπράντον, πάντα, το καλό παιδί!

Οι φωτό είναι άκρως απογοητευτικές...

Δηλαδή και εμείς έτσι θα γίνουμε;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
circleag είπε:
O David Silver την εκανε μια χαρα με την Megan Fox διπλα του!!!¨
:D
demis είπε:
και ο Μπράντον, πάντα, το καλό παιδί!
O Μπράντον κι η γυναικα του

Μπορει να μην ειναι Η Megan Fox ,

αλλα what a FoX ....

[edit] Dead pictures [edit]

demis είπε:
Οι φωτό είναι άκρως απογοητευτικές...

Δηλαδή και εμείς έτσι θα γίνουμε;



[edit] Dead pictures [edit]

You wish ......

Υ.Γ. Ειναι ιδεα μου ή η Mrs. Jason Pristly johanson-ιζει επικινδυνα στην τελευταια φωτο .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Foxy Lady...

Είδες Nemo, για να είναι καλό παιδί... his wish came true!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=YC4WXown03c]YouTube - Jimi Hendrix - Foxy Lady

Άλίμονο σε εμάς τους κακούς...

Άκουσα ότι έχουν εγκατασταθεί μόνιμα στη Silicon Valley.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πάντως η Tori Spelling φαίνεται μια χαρά στη φωτό.
 
Ο αλκοολικός πρώην τοξικομανείς ζάμπλουτος Dylan McKay ή Luke Perry (ή James Dean), μεγάλωσε κι αυτός:

picture.php


H παρθένα Donna Martin ή Tori Spelling, άλλαξε κι αυτή μεγαλώνοντας!

picture.php
πως καταντησε ετσι ο Ντυλαν......... :( :(

καλα.. η Ντονα δεν μπορει να ειναι ετσι. Εχω δει φωτογραφιες της σε περιοδικα. Είναι πολυ αδυνατη και κουκλα (εκτος αν πειραξαν τις φωτογραφιες. Αλλά.. ποσο πια! :eek: )
 
Δειτε πως εγινε ο Edward Furlong (John Connor στο Terminator 2)

Toτε (1985)...

edward_furlong.jpg


Τωρα...

Edward%20Furlong-4.jpg
 
Δυστυχως ειναι σε χειροτερη φαση τωρα

furlongmd4.jpg
 
Λορένα είπε:
καλα.. η Ντονα δεν μπορει να ειναι ετσι. Εχω δει φωτογραφιες της σε περιοδικα. Είναι πολυ αδυνατη και κουκλα (εκτος αν πειραξαν τις φωτογραφιες. Αλλά.. ποσο πια! :eek: )
Ναι, αλλά έχει κάνει 2 παιδιά, οπότε μπορεί να την έχουν πετύχει γκαστρωμένη εκεί.

circleag είπε:
Δειτε πως εγινε ο Edward Furlong (John Connor στο Terminator 2)
Toτε (1985)...
1991 για την ακρίβεια!
 
Πώς είναι σήμερα;

Μπείτε στο mediasoup:

http://www.mediasoup.gr/node/5844

Πώς είναι σήμερα οι αγαπημένοι μας μουσικοί και καλλιτέχνες από τα 80s; Έπαθα σοκ με την Νταίζη των Ντιουκς και με τον Μπόι Τζωρτζ!!!!
 
O yes! Παρακαλώ ΔΕ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ κανένας εδώ, όλοι στο θρεντ που υπεδειξε ο Αλκης.
 
Neil Patrick Harris: Όλοι τον ξέρουν πλέον σαν τον γυναικά Barney Stinson του How I Met Your Mother. Εμείς τον γνωρίσαμε σαν Dr. Doogie Howser!

doogie_howser_md_season_4.Jpg
remote_image_4598_0.jpg
 
Βασικά δεν έχει αλλάξει και πολύ. Παραμένει μπεμπεδόφατσα. Πάντως σαφέστατη βελτίωση στην καριέρα του. Αν και δεν μου πολυαρέσει το How I met your Mother, το Dr. Howser δεν βλεπόταν με τίποτα! Αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν το Stark Raving Mad με αυτόν και τον ηθοποιό που παίζει τον επιθεωρητή Μονκ.
 
Πίσω
Μπλουζα