Σεληνάνθρωποι το θυμάστε?

o blackstar κ οι infaceables ηταν απο την ιδια εταιρεια την galoob γιαυτο τα ειχε παρει κ η el greco κ τα ειχε κανει μια σειρα!! αλλα δυστυχως οτι βρεις στο ebay δεν στελνοντε ελλαδα!!
 
σεληνανθρωποι

Αν παρακολουθεις εβαυ γενικα στελνουν αρκει να τους ρωτησεις ....

εχω δει σειρες να τελειωνουν στα 50 δολλαρια και αλλες να ξεφευγουν

μεινε ον λαιν και θα τους βρεις ;) ;) ;) ;) αλλα θα σου προτεινα να τους παρεις σφραγισμενους γιατι ανοιχτοι σιγουρα θα εχει σκασει η φουσκα στο προσωπο και ετσι θα ναι αχρηστοι.. :( :( :(

καταλαβαινεις τι παθαινουν τα πλαστικα στον καιρο......... ;) ;) ;)
 
για τους infaceables που χαζευα δεν στελνει κανεις ελλαδα!! αλλα οπως κ ναχει υπαρχουν καλυτερα site/μαγαζια περαν του ebay που βρισκεις οοοτι θες σε πολυ καλες τιμες!!! τι εννοεις μεινε ον λαιν κ θα τους βρεις?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
κοιταξα στο εβαυ και γενικα στελνουν ελλαδα .μεινε ον λαιν σημαινει οτι ανα καιρους ανεβαζουν φιγουρες και αν εισαι τυχερος μπορει να βρεις καμια καλη ευκαιρια...
 
[edit] Greeklish. Τα οποια απαγορευονται ρητα απο τους κανονισμους! [edit]

Καλησπερα παιδια!

Αν και αρχαιο post,αλλα θελω να συμπληρωσω κατι..αυτα βασικα ονομαζονται

Visionaries: Knights of the Magical Light.

Ειναι του 1987 και ηταν τα αγαπημενα μου cartoon τοτε,της Hasbro ειναι

(εχει βγει και φοβερη σειρα,ψαξτε να την δειτε,καπου 13 επεισοδια),

ειχαν βγει και comics,και φυσικα τα αντιστοιχα παιχνιδια.Ηταν περισσοτερο σαν GI JOE,μονο

που ο καθενας τους και καλα μεταμορφωνοταν σε ζωο.

Κλασικη EL Greco που αλλαζει τα ονοματα και τα φωτα σε ΟΛΑ!

Βαλτε να δειτε το πρωτο επεισοδιο στο youtube,υπαρχει σε 3 μερη,ετσι να παρετε μια μικρη ιδεα

(πολυ μπροστα,θαπορωθειτε). Ψαξτε Visionaries:The Age Of Magic Begins.

Εχει βγει και DVD με ολα τα επεισοδια.Απο τα πιο ωριμα cartoon της εποχης μπορω να πω....

cheers!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γραφε με Ελληνικα. Τα Greeklish διαγραφονται
 
hellboy δεν εχω καταλαβει τι εννοεις να συμπληρωσεις κατι? οτι τα παιδια αυτα που αναφερουν εδω οι σεληνανθρωποι ειναι κανονικα οι visionaries?
 
hellboy334 είπε:
[edit] Greeklish. Τα οποια απαγορευονται ρητα απο τους κανονισμους! [edit]

Καλησπερα παιδια!

Αν και αρχαιο post,αλλα θελω να συμπληρωσω κατι..αυτα βασικα ονομαζονται

Visionaries: Knights of the Magical Light.

Ειναι του 1987 και ηταν τα αγαπημενα μου cartoon τοτε,της Hasbro ειναι

(εχει βγει και φοβερη σειρα,ψαξτε να την δειτε,καπου 13 επεισοδια),

ειχαν βγει και comics,και φυσικα τα αντιστοιχα παιχνιδια.Ηταν περισσοτερο σαν GI JOE,μονο

που ο καθενας τους και καλα μεταμορφωνοταν σε ζωο.

Κλασικη EL Greco που αλλαζει τα ονοματα και τα φωτα σε ΟΛΑ!

Βαλτε να δειτε το πρωτο επεισοδιο στο youtube,υπαρχει σε 3 μερη,ετσι να παρετε μια μικρη ιδεα

(πολυ μπροστα,θαπορωθειτε). Ψαξτε Visionaries:The Age Of Magic Begins.

Εχει βγει και DVD με ολα τα επεισοδια.Απο τα πιο ωριμα cartoon της εποχης μπορω να πω....

cheers!
σορρυ φιλε μου αλλα μιλαμε για μπλακσταρ εδω και για ινφεισαμπλς.οι βισιονερις ειναι απο τις αγαπημενες φιγουρες της συλλογης μου θα ποσταρω μερικες φοτο απο τα ελληνικα κουτια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
timehunter είπε:
σορρυ φιλε μου αλλα μιλαμε για μπλακσταρ εδω και για ινφεισαμπλς.οι βισιονερις ειναι απο τις αγαπημενες φιγουρες της συλλογης μου θα ποσταρω μερικες φοτο απο τα ελληνικα κουτια
Είχα σπάσει το κεφάλι μου να θυμηθώ...Μόλις είδα τίτλο "ΣΕΛΗΝΑΝΘΡΩΠΟΙ" κάτι μου έκανε κλικ. Δεν ήξερα καν το "ξένο" τους όνομα. Infaceables!

Timehunter να'σαι καλά φίλε μου!

Με βοήθησες να βρω τον κακομουτσουνο [edit] dead photo [edit] που είχα πιτσιρικάς και που από ένα σημείο και μετά του είχα ξηλώσει την

ελαστική του φάτσα :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
προσφατα απεκτησα ολη την συλλογη για καλλη μου τυχη θα ποσταρω φωτο μπας και παρω κανα ευχριστω ο καψερος........
 
τα τσιμπησες ολα απο το ebay?? γιατι τα βλεπω κ δεν υπαρχουν πια!!! μπραβο ρε !!
 
timehunter είπε:
προσφατα απεκτησα ολη την συλλογη για καλλη μου τυχη θα ποσταρω φωτο μπας και παρω κανα ευχριστω ο καψερος........
;) Το πρωτο απο μενα κερασμενο...!! :) :D
 
δεν τα τσιμπησα απο εβαυ σιγα μην τουσ κανω την χαρη τα τσιπησα απο αλλου .........
 
timehunter είπε:
δεν τα τσιμπησα απο εβαυ σιγα μην τουσ κανω την χαρη τα τσιπησα απο αλλου .........
Από πού τα βρήκες καλέ?

Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Πίσω
Μπλουζα