Σημασία στη λεπτομέρεια...New Edition!

Και στην 1 και στην 4 εσυ θα δωσεις τις απαντησεις, Tony. Ετυχε τωρα και μιλησα επειδη ζητησε βοηθεια ειδικα απο μενα ο καλος μου φιλος, ο Fulci. :)
 
μπράβο @hannele είναι Οι Αμαρτωλοί και το άλλο είναι το Χωρίς ταυτότητα (το 1)
 
Δυστυχώς,δεν έχω δει την ταινία..Οπότε ο ηθοποιός αυτός δεν φορούσε στη συγκεκριμένη ταινία τις περιβόητες..μανσέτες!
Μπορεί σε κάποια άλλη ταινία να τις φορούσε..Μπορεί να τις φορούσε κάποιος άλλος και όχι αυτός.Δεν ξέρω,έχω μπερδευτεί!..
Ένα ξέρω σίγουρα: Υπάρχει κάποια πικρία της Bambi..Κάποιος την πίκρανε.
Και δηλώνω τώρα, εγώ, ο Fulci-Δυσσέας Χορμόβας, πώς όποιος πικράνει την Bambi-Ειρήνη, θα χει να κάνει μαζί μου!
(ααα, θα ταίριαζε και μια μουσική υπόκρουση του Πλέσσα τώρα).

υγ: Λοιπόν, περιμένουμε φίλε tonytony την επόμενη εξάδα σου..Μπας και βρούμε αυτές τις..μανσέτες! Να τις βρω επιτέλους, μιας και σήμερα μου μου "σφηνώθηκαν" στο μυαλό και μου ΄γιναν έμμονη σκέψη!..Θα κοιμηθώ και στον ύπνο μου θα βλέπω 1.101.101,10 μανσέτες!
 
μπράβο @hannele είναι Οι Αμαρτωλοί και το άλλο είναι το Χωρίς ταυτότητα (το 1)

Αντε τωρα με τον μπαρμπα, να θυμηθω ποια ταινια ήταν, αν δεν εδινε βοηθεια η bambi! Εμ δεν εβαζες την φωτο με τους γυμνους στο κρεβατι, να την βρουμε αμεσως! :p :lol:
Τολμηρη ταινια παντως για την εποχη της...πως δεν τον έχωσαν μεσα τον Φινο για προσβολη αιδούς, απορώ...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σίγουρα αν υπήρχε βαθμολογία μέχρι τώρα,θα ήμουν ουραγός,στην τελευταία θέση)
Παρακαλώ πολύ! Η τελευταία θέση μου ανήκει και δεν τη μοιράζομαι με κανένα. Είμαι πάτος εκτός συναγωνισμού .
 
@Fulci, μαλλον κανεις πλακα για το θεμα της πικριας. Μπορει εκτος φορουμ να εχω πικραθει και να εχω πικρανει πολλους, αλλα εδω μεσα δεν εχω παραπονο απο κανεναν.
Ευχαριστω παντως που προτασσεις τα στηθη σου για να με προστατεψεις! :D
 
1. Στον αστερισμό της παρθένου.
3. Γαμπρός από το Λονδίνο.
5. Ο γόης.
6. Δάκρυα για την Ηλέκτρα.
 
4. Η αμαρτία της ομορφιάς

?
 
χαχα σωστά μας μένουν 2 3 4
 
;)σωστό το 3 μένουν ακόμα 2 και 4. να βοηθήσω και να πω πως στις ταινίες που ψάχνουμε οι πρωταγωνίστριες είναι ξανθές και η 2 είναι έγχρωμη ταινία , παρόλο που το πλάνο είναι ασπρόμαυρο!
 
Πίσω
Μπλουζα