Σημασία στη λεπτομέρεια...New Edition!

2. Κοροιδάκι πριγκηπέσσας , η Μπέττυ Αρβανίτη
4. Έξοδος κινδύνου , η κυρία με το σκυλάκι που "κάρφωσε" την Καρλάτου στην αστυνομία
6. Αμαρτία της ομορφιάς , ο Βουρνάς τα πίνει πριν αποφασίσει να τηλεφωνήσει στη Λιβανού

για τα άλλα δεν έχω ιδέα!:rolleyes:
 
Για τα άλλα δεν έχω ιδέα!
Καλυτερα. :) Να παιξει και κανενας αλλος. Τωρα μονο καταλαβαινω ποσο εκνευριστικο ειναι να υπαρχει ενας που τα βρισκει ολα με τη μια. :D
Ολα σωστα, tony!
 
3. Υιέ μου, υιέ μου. Άντε, κύρε σορόπα!

5. Χαρούμενο ξεκίνημα.

Υ.Γ. Τώρα είδα ότι υπήρχαν απαντήσεις και στην επομένη σελίδα... Οπότε παίζω μόνο για το "5".
 
Ακριβως αυτη ειναι η ατακα στο 3, Μιχαηλ, και βρηκες και το 5. Ειναι η Κατια Λιντα που μεταμφιεζεται για να παρει τη διαφημιση απο τον Γιωργο Οικονομιδη.
Τα πηγατε περιφημα, δεν δυσκολευτηκατε με τις φωτογραφιες και σας ευχαριστω ολους! Ιδιαιτερες ευχαριστιες στον Αντωνη που μου εδωσε σημερα εναν ρολο διαφορετικο. :)
 
να διευκρινίσω πως ανά πάσα στιγμή όποιος θέλει χωρίς να με ρωτήσει , μπορεί να προσθέσει τις δικές του εικόνες να "παίζουμε" όλοι!;):p

ας βάλω κι εγώ άλλη μια παρτίδα...

1.
1 (1).jpg

2.
1 (1).jpg

3.
1 (1).jpg

4.
1 (1).jpg

5.
1 (1).jpg

6.
1 (1).jpg
 
Το 5 μήπως είναι το κρίμα το μπόι σου;
Και το 6 κατηγορώ τους ανθρώπους που βγαίνει η Ρουσσέα από μια κλινική;
 
5. Ο τρελός τα 'χει 400
6. Τζέιν Έυρ (ταινία με το Μάνο Κατράκη και τη Χριστίνα Σύλβα)

???
 
μια παρένθεση: υπάρχει περίπτωση να μπουν screenshots και από βιντεοταινίες (δεκαετίας 80) εκτος από παλιές ελληνικές ταινίες;
 
Τελευταία επεξεργασία:
μια παρένθεση: υπάρχει περίπτωση να μπουν screenshots και από βιντεοταινίες (δεκαετίας 80) εκτος από παλιές ελληνικές ταινίες;
ότι θέλεις , εγώ προσωπικά δεν έχω ιδέα από βιντεοταινίες , εκτός αν ξέρουν άλλοι. Εκτός αν εννοείς ταινίες '80ς τύπου Βασικά καλησπέρα σας , Καμικάζι αγάπη μου , Τσακάλια κλπ (αυτές είναι κινηματογραφικές δεν είναι βίντεο)
 
Πίσω
Μπλουζα