Σημασία στη λεπτομέρεια!...

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας tonytony
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
κατηγορω τους ανθρωπους; εχει διπλα και μια τσαντα που μοιαζει να ειναι σαν του εισαγγελεα,ισως..
 
katerinak είπε:
κατηγορω τους ανθρωπους; εχει διπλα και μια τσαντα που μοιαζει να ειναι σαν του εισαγγελεα,ισως..
Πολύ σωστά!!! Μπράβο Κατερίνα! Η 7η και η 8η ακόμη...
 
tonytony είπε:
Πολύ σωστά!!! Μπράβο Κατερίνα! Η 7η και η 8η ακόμη...
ειχα μια αναλαμπη για τη σκηνη: ειναι στο δικαστηριο και ταραζεται μ αυτα που ακουει γιατι θυμηθηκε οτι γνωρισε τη γυναικα του με παρομοιο τροπο..οποτε μετα ξετυλιγει σιγα σιγα το κουβαρι μεχρι να φτασει στην αληθεια

στην 8. πρεπει να ειναι η " πεθαινω καθε ξημερωμα" η σκηνη που κοροϊδευουν τη Μαρθα Βουρτση λογω πρωταπριλιας ισως;!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
katerinak είπε:
ειχα μια αναλαμπη για τη σκηνη: ειναι στο δικαστηριο και ταραζεται μ αυτα που ακουει γιατι θυμηθηκε οτι γνωρισε τη γυναικα του με παρομοιο τροπο..οποτε μετα ξετυλιγει σιγα σιγα το κουβαρι μεχρι να φτασει στην αληθεια
στην 8. πρεπει να ειναι η " πεθαινω καθε ξημερωμα" η σκηνη που κοροϊδευουν τη Μαρθα Βουρτση
Και εδώ πολύ σωστή μπράβο! Άρα μας έμεινε η 7η μόνο...Δε βοηθάω!!!
 
λειπει και η bambinella η οποια σιγουρα θα την εβρισκε την 7

μηπως ειναι ο φοβος;
 
katerinak είπε:
λειπει και η bambinella η οποια σιγουρα θα την εβρισκε την 7
μηπως ειναι ο φοβος;
Όχι δεν είναι ο Φόβος. Και δε βοηθάω γιατί βλέπω πως με λίγο...ζόρι τελικά κάποιος τη βρίσκει!... ;)
 
μου ήρθε κάτι, μπορεί να λέω και χαζομάρα...στη Λίζα και την Άλλη υπήρχε μια σκηνή που ειδοποιούσαν τον Πάντσα τα αδέρφια του μέσα στη νύχτα επειδή είδαν την εφημερίδα με την αγγελία για τη Μήτση...μήπως;
 
αν ειναι exploitation,προσωπικα, δεν προκειται να τη βρω με τιποτα
 
:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Δεν είναι exploitaition kai den είναι η "Λίζα και η άλλη". Της Φίνος Φιλμ είναι!
 
Στεφανια μου θυμιζει η 7.
 
Η Στεφανία είναι σίγουρα. Πάλι δεν πρόλαβα να απαντήσω.
 
Μπράβο είναι η Στεφανία! :)
 
Καλημέρα σας. Πάμε για άλλη μια δεκάδα ταινιών...

 


1.



10.jpg


2.


9.jpg


3.


8.jpg


4.


7.jpg


5.


6.jpg


6.


5.jpg


7.


4.jpg


8.


3.jpg


9.


2.jpg


10.


1.jpg
 
3.κυριακατικο ξυπνημα

4.το κοριτσι με τα μαυρα,το ατυχημα με τη βαρκα

5.κοντσερτο για πολυβολα,η Τζενη διαβαζει το χαρτι που της εδωσε ο Κατρακης

10.κοριτσια στον ηλιο; η Ανν Λομπεργκ;
 
2. Έγκλημα στα παρασκήνια. Νομίζω ο Μπέκας

3. Η Λαμπέτη έχει γεννηθεί στις 9 Φεβρουαρίου του 1931. Κι είναι σίγουρη για τον αριθμό του λαχείου της στο "Κυριακάτικο Ξύπνημα".

4. Η βάρκα που έσπευσε σε βοήθεια περισυλλέγει τα παιδιά στο "Κορίτσι με τα μαύρα". Κι ένας συγκλονιστικός Χορν φωνάζει ημιλιπόθυμος "τα παιδιά, σώστε τα παιδιά"

5. Με επιφύλαξη λέω "Κοντσέρτο για πολυβόλα". Ένα από τα απόρρητα έγγραφα που φωτογραφίζει η Καρέζη.
 
katerinak είπε:
3.κυριακατικο ξυπνημα 4.το κοριτσι με τα μαυρα,το ατυχημα με τη βαρκα

5.κοντσερτο για πολυβολα,η Τζενη διαβαζει το χαρτι που της εδωσε ο Κατρακης

10.κοριτσια στον ηλιο; η Ανν Λομπεργκ;
Πολύ σωστές και οι 4. Μπράβο Κατερίνα!

retrofan είπε:
2. Έγκλημα στα παρασκήνια. Νομίζω ο Μπέκας
3. Η Λαμπέτη έχει γεννηθεί στις 9 Φεβρουαρίου του 1931. Κι είναι σίγουρη για τον αριθμό του λαχείου της στο "Κυριακάτικο Ξύπνημα".

4. Η βάρκα που έσπευσε σε βοήθεια περισυλλέγει τα παιδιά στο "Κορίτσι με τα μαύρα". Κι ένας συγκλονιστικός Χορν φωνάζει ημιλιπόθυμος "τα παιδιά, σώστε τα παιδιά"

5. Με επιφύλαξη λέω "Κοντσέρτο για πολυβόλα". Ένα από τα απόρρητα έγγραφα που φωτογραφίζει η Καρέζη.
Σωστά retrofan και η 2η επίσης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
1. Η ζουγκλα των πολεων

6. Η θεια μου η χιπισσα

9. Αγαπη για παντα
 
8. Δημητρη μου, Δημητρη μου
 
Πίσω
Μπλουζα