Σκυλάδικα!

pooky είπε:
Μια και αναφέρθηκε ο President της νύχτας, ο ανεπανάληπτος, ο τρισμέγιστος, ο τετραπίθανος, ο καρακαψούραρχος, Ο Τάσος Μπουγάς, να πω ότι τον είχα απολάυσει πριν λίγα χρόνια στο Λευκό Οίκο.
Το κέφι που βγάζει αυτός ο άνθρωπος είναι απίθανο!!! Πάντα με το πούρο και τα κλασσικά μαύρα γυαλιά ηλίου.

Εμ, έτσι είναι. Ο ήλιος της νύχτας είναι πολύ δυνατός, δυνατότερο δε είναι το φως των αστεριών της!!!!!!!!!!!


εμείς θα τα πάμε ποοοοολύ καλά!!!! :thumbup:

:)
 
Kωνσταντίνε, (ή όποιος άλλος γνωρίζει) πώς λεγόταν η κυρία που στις αρχές των 80ς τραγουδούσε την Μπαρόβια? (την ειχα πετύχει σ ένα πειρατικο σταθμό που διαφήμιζε -τί άλλο? - αγροτεμάχια στο Πόρτο Χέλι και την Ερμιόνη) Έβαζε ΟΛΗ μέρα το δίσκο της με μικρά breaks για την διαφήμηση!!
 
Τανια Λυναιου ;)

Κανα οικοπεδακι αγορασες τουλαχιστον?
 
Wally είπε:
Τανια Λυναιου ;)
Κανα οικοπεδακι αγορασες τουλαχιστον?
πού μπορούμε να βρούμε το τραγούδι? (βρε, σίγουρα είναι αυτό? "στην ταυτότητά μου γράφει H Μπαρόβια) για το ίδιο μιλάμε?

στα 12 μου αγορές αγροτεμαχίων, όχι δεν έκανα!! :D
 
Τανια Ελληναιου λεγοταν η αηδος - και μας εχει αφησει χρονους. Κριμα γιατι ηταν αυθεντικη φωνη.
 
telamonas.stokos είπε:
Τανια Ελληναιου λεγοταν η αηδος - και μας εχει αφησεις χρονους. Κριμα γιατι ηταν αυθεντικη φωνη.

αααα γειά σου!! ΕΤΣΙ βρίσκεται στις αναζητήσεις. Όχι Λυναίου (είπα και γω)

μερσί στόκε μου! :)
 
Telικά Tel είσαι μέγας σκυλάς αν και δε σου φαίνεται!!!!!!

Μπράβο σου νέε μου συνέχισε, είσαι σε καλό δρόμο!!!!!!
 
Τώρα θυμήθηκα Κωστα Σαφετη, "Σπασμενα ποτηρια αποψε μετραω, δεν ειναι μαζι μου αυτη που αγαπαω"

΄Για πολύ πόνο μιλάμε. :)
 
Ήρα είπε:
πού μπορούμε να βρούμε το τραγούδι? (βρε, σίγουρα είναι αυτό? "στην ταυτότητά μου γράφει H Μπαρόβια) για το ίδιο μιλάμε?
Ε, όλο και κάτι θα γίνει.

Δε θα σε αφησω έτσι ...
 
Kabouridis είπε:
Τώρα θυμήθηκα Κωστα Σαφετη, "Σπασμενα ποτηρια αποψε μετραω, δεν ειναι μαζι μου αυτη που αγαπαω"΄Για πολύ πόνο μιλάμε. :)
ωραίος! "μα πώς να σου μιλήσω το δάκρυ μου θ αφήσω στα χέρια σου να γίνει προσευχή" άααλλος πόνος αυτός!

:D
 
Ρε σεις είναι μεσημέρι ακόμα.

Είχατε δεν είχατε θα με κάνετε να βουρκώσω από συγκίνηση και είμαι με πυρετό και δεν μπορώ να βγω, να τα πιώ και να τα σπάσω σήμερα..........
 
Μήπως να κάνουμε την επόμενη ρετρο-συνάντηση σε κάνα σκυλάδικο τρελό ;

Οι ΑΜΠΑΡΕΣ, υπάρχουν ακόμα ;

Είχαν χαθεί περιουσίες εκεί μέσα !
 
exetlaios είπε:
Μήπως να κάνουμε την επόμενη ρετρο-συνάντηση σε κάνα σκυλάδικο τρελό ;
Οι ΑΜΠΑΡΕΣ, υπάρχουν ακόμα ;

Είχαν χαθεί περιουσίες εκεί μέσα !
LOL κανονίστε το και είμαι 99% μέσα!!
 
Χρειάζεται να σας απαντήσω αν είμαι μέσα σε κάτι τέτοιο;;;;;

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!!!!

Θα πάρουμε μαζί μας και το Maddog. Θα μας πετάξουν έξω φυσικά αλλά χαλάλι μας!!!!!
 
pooky είπε:
Ρε σεις είναι μεσημέρι ακόμα.
Είχατε δεν είχατε θα με κάνετε να βουρκώσω από συγκίνηση και είμαι με πυρετό και δεν μπορώ να βγω, να τα πιώ και να τα σπάσω σήμερα..........

ε... περαστικα σου περαστικά σου εμείς θα πιούμε ένα ποτήρι στην υγειά σου! :)
 
frontsl4.jpg


Το πρώτο κομμάτι αυτού του δίσκου είναι το 'Θα με θυμηθείς μωρό μου' που αναφέρθηκε μερικά post πιο πάνω 'ναι μωρό μου εγώ δε γίνεται με τίποτα να αντικατασταθώ'.Επίσης περιέχει και το 'Και τώρα τι γίνεται τώρα (που ζώ μόνο για σένανε)' πρώτο από τη Β πλευρά.
 
CNN Breaking News !

Κατόπιν προτροπής του user Kabouridis, διμελής επιτροπή του GRM, επισκέφτηκε το λαικό κέντρο "Νεφέλη" στη Θηβών.

Την επιτροπή ελέγχου, απάρτιζε ο γράφων και ο user ζαμάνος, συνοδευόμοι από άλλα 5 άτομα, με "άσχημα γούστα".

Στο κέντρο γίνανε πολλές "ασχήμιες" και συνιστάται ανεπιφύλακτα !

Για μερικές ώρες ξανανιώσαμε τα γνήσια λαικά 80's στο πετσί μας, και είχαμε την ευκαιρία να γνωρίσουμε/αναθερμάνουμε-σχέσεις με "ιερά τέρατα" όπως Γιώργο Καμπουρίδη, Γιώργο Δημητρόπουλο, Έλενα Βέντη κλπ.

Το σέρβις ήταν άψογο. Τα γκαρσόνια φιλικότατα (μέχρι που μας άναβαν τα τσιγάρα), μας βάλανε πρώτο τραπέζι, και γενικά ήταν "κοντά μας".

Οι τραγουδιστές μας τίμησαν πολλάκις με την παρουσία τους στο τραπέζι μας, και μας χάρισαν και τα CD τους.

Γενικά πολύ "σπιτική ατμόσφαιρα".

Ως ελάχιστη ανταπόδωση, διακριθήκαμε για την ευγένεια και το ήθος μας !

Και φυσικά δεν έλειψε και η "διαφήμηση" για το GRM.

Γενικά έγινε ΤΡΕΛΟ ΚΕΦΙ !

Περισσότερα δεν μπορούμε να γράψουμε, καθώς το βεβαρημένο προφίλ μας, δε μας επιτρέπει διεξοδικότερες αναλύσεις.

Ευχαριστούμε de-profundis τον user Kabouridis και περιμένουμε εναγωνίως νέες προτάσεις του.

Υ.Γ. Επόμενος "στόχος" θα είναι μάλλον ο Γιάννης Βλάσσης, με την έναρξη του νέου έτους, έτσι "για το καλό" !

dsc00004zc6.jpg


dsc00080jm1.jpg


dsc00085xk1.jpg


dsc00087uy0.jpg
 
Πάντα τέτοια!

Και μιας και αναφέρθηκε η αγαπητή Έλενα ορίστε και μια πιο καθαρή photo από δική μου επίσκεψη πριν 2 χρόνια(δε θυμάμαι όνομα μαγαζιού...)

52780253qk2.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα