Σκυλάδικα!

Vrykolakas είπε:
Τεράστια ατάκα μπάρμαν στα 9/8 εθνική Πύργου Ζαχάρως
Αν μου πεις ότι έχεις ανοίξει φιάλες και στο "Έναστρο" ή έχεις πάει για μπανάκι και στο "Παραθίν" στην Παραλία Ζαχάρως, τότε θα σε έχω δει κάπου σίγουρα.

Ρε το τυπάκι στο Πύργο πήγε για σαμπούκα; Εκεί ξέρουμε μόνο τη μασαμπούκα!!!!!!!!!

Και μια και πιάσαμε τα λαδερά, Μπούρμπουλας και Κουρούβανης FTW!!!!!!!!! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 
Φίλε συνγαυγίζοντα vrykolaka καλως μας βρήκες και καλή διασκέδαση. Ο τάκης Κατσάνης είναι μύθος, γίγαντας της πίστας. Αυτό το σκηνικό με τον φίλο-καψούρη που μας είπες αποδεικνύει ότι ξέρει ο άνθρωπος να πιάνει τον παλμό της πίστας κι αυτό είναι μεγάλο προσόν για ένα καλλιτέχνη.

Ειδικά το κομμάτι για θυμισέ μου το ονομά σου πρώτα πρώτα να μην μιλάω με μεια άγνωστη στην πόρτα....μου αρέσει πάρα πολύ.

ΥΓ:Μust για καλή ακρόαση αυτή την περίοδο είναι ο γίγαντας Βασίλης Στακτέας στο μον ρεπό κι ο Βασίλης Τερλέγκας με τον Αχιλλέα Τσιγάρα στο Φαντασία.

Και φυσικά ο θεός Γιώργος Καμπουρίδης στο Νεφέλη. :bow:
 
O oποίος Βασίλης Μητρόπουλος τραγούδησε το hello hello σου τηλεφωνώ στα Αγγλικά

Hello hello I'm calling you..... :bow:
 
δύναμη!! αλλά προτιμό τολη κοτσι μεγαλο όνομα
 
Ενημερώνω τους φίλους του μεγάλου ΒΑΣΙΛΗ ΞΙΦΑΡΑ,

ότι κυκλοφορεί το άλμπουμ του, με τίτλο "ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΕΡΑΣΤΗ ΣΟΥ" !

Δύναμη !
 
Λίγο άτοπο ίσως, αλλά θα μου επιτρέψετε να το πω φαντάζομαι.

Είχα δουλέψει σε μαγαζιά με "σκυλοτράγουδα" - καψουροτράγουδα

όπου παιδιά, τα λόγια είναι φτωχά να περιγράψω τις σκηνές ροκ που εκτυλλίσονται....................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ευνοεί" αυτό το κλίμα (δηλ. μπουκάλια εκτοξεύονται προς πάσα κατεύθυνση, "μπουκέτα" προσφέρονται απλόχερα, ρούχα ξεσκίζονται, μύτες κ όχι μόνο ματώνουν, μέχρι κ όπλα βγαίνουν όσο ακραίο κ αν ακούγεται) η καψούρα???

Νομίζω ότι αυτό το "προνόμιο" να γίνουν όλα μπαχαλο στη στιγμή κ δι' ασήμαντον αφορμή, μόνο τα "σκυλοτράγουδα" το έχουν.........

Τα μάτια σας 14 λοιπόν!!!
 
Μπα, πριν από καιρό σε κάποιο άλλο thread γράφαμε για τις καταστάσεις που επικρατούν τώρα σε κλάμπ πιτσιρικάδων. Κάτι για πυροβολισμούς θυμάμαι. Τα σκυλάδικα θα μας πειράξουν; :D
 
telonio είπε:
Μπα, πριν από καιρό σε κάποιο άλλο thread γράφαμε για τις καταστάσεις που επικρατούν τώρα σε κλάμπ πιτσιρικάδων. Κάτι για πυροβολισμούς θυμάμαι. Τα σκυλάδικα θα μας πειράξουν; :D
Χμμμ...Τόσο ακραία σκηνικά συμβαίνουν παντού, αλλά με τέτοια

συχνότητα, άσε με ν' αμφιβάλλω.. :confused:

Τα σκυλάδικα είναι ξεχωριστό κεφάλαιο κ ελληνικό!!!!!!!!

Όσο για το αν θα σας πειράξουν, αν βγαίνετε με τον exetlaio κ to σιδηροπρίονό του ΕΣΕΙΣ σίγουρα δε διατρέχετε κίνδυνο... :D
 
debbie_vlc είπε:
Όσο για το αν θα σας πειράξουν, αν βγαίνετε με τον exetlaio κ to σιδηροπρίονό του ΕΣΕΙΣ σίγουρα δε διατρέχετε κίνδυνο... :D
Και ακόμα και αν τελειώσει η βενζίνη και "μείνει" το σιδεροπρίονο,

βάζω λίγο μπόμπα-ουισκάκι και .... ΓΡΚΡΡΙΙΙΝΝΝ !(μανιασμένος ήχος αλυσοπρίονου) ! :cool:

Πάντως μπορώ να ομολογήσω ότι έχοντας πάει πολλάκις σε απίστευτα

σκυλάδικα, ουδέποτε έτυχα σε "άσχημη" περιπτωση.

Αν είσαι κόσμιος και ξέρεις να "κινήσαι" σύμφωνα

με το στυλ του μαγαζιού, δε νομίζω ότι τίθεται θέμα κινδύνου.

Υ.Γ. Πάντως κάτι ξαδέλφια μου που τα είχα στείλει σε ένα

"καλό (κατά δήλωσή μου) μαγαζί", τους συνέβησαν ψιλοπερίεργες καταστάσεις.

Δε νομίζω να με εμπιστευτούν ποτέ ξανα΄! :D
 
Kι εγώ παρόλο που έχω πάει πολλές φορές σε αυτά τα μαγαζιά ουδέποτε έχω τύχει σε τέτοιους καυγάδες.

Πιστεύω αν δεν γίνεις προκλητικός , αν κάτσεις και πιεις τα ποτά σου και διασκεδάσεις χωρίς να΄εκτραπείς, αν προκληθείς και δεν δώσεις σημασία δεν έχεις΄πρόβλημα.

ΑΝ τώρα τα κοπανήσεις και σε κάνουν χάλια και κάνεις οτιδήποτε τότε υπάρχει πρόβλημα. :wait2:
 
YouTube - OLA EINAI DROMOS - Vietnam

[video=youtube;_Jvp-YiP530]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΩΡΑΙΟΣ που να ακούσει και Τολη κοτση σταθερή αξία
 
Παιδια γεια σας και απο εμενα διαβασα ολες τις προηγουμενες σελιδες και ετσι ειπα να γραψω κι εγω,θα τα λεμε συχνα απο εδω και περα ειμαι λατρεις του σκυλαδικου 80s και οχι μονο.

εγω θα σας λεω τα νεα τις θεσσαλονικης!!!

χθες ημουν Μαριανθη κεφαλα και Ηλια Πασχαλη τελειο προγραμμα!!
 
Εύγε νέε μου. Η Σαλονίκη φημίζεται για τις ωραίες γυναίκες της και τα απίστευτα σκυλάδικα.

Χαίρομαι που τα καθαρόαιμα ράτσας αυξάνονται σταθερά!!!!!!
 
Ναι οντως!!!Υπαρχουν ακομη Σκυλαδικα που εχουν μεινει ιδια ουτε καν ανακαινηση!!!Μπαινεις μεσα και νομιζεςι οτι γυριζεις στην δεκαετια 80 !!
 
Αυτό είναι!

Ο σκύλος σε όλο του το μεγαλείο.

Αν υπάρχει και σκυλάδικο με τη φίρμα "Έναστρον" στη Σαλονίκη θα ήθελα να μου πεις, αν ξέρεις φυσικά.
 
Πίσω
Μπλουζα