Συλλογή ρετρό περιοδικών

Μιας και με τη νέα μου δουλειά θα κάθομαι το χειμώνα, έφτασε το πλήρωμα του χρόνου να βγουν από τις κούτες και τα δικά μου. Δε σας εγγυώμαι φωτογραφίες, αγγίζουν τα 1500 τεύχη. Σας υπόσχομαι όμως να ανεβάσω μερικά πολύ πολύ σπάνια.

Επίσης θέλω κάποια στιγμή να πουλήσω μερικά για αποσυμφόρηση. Εννοείται βέβαια ότι τα καλά και συναισθηματικά ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ! Το κακό είναι ότι αυτά θα πιάνανε και κανένα φραγκάκι! :p
 
Αν εχεις με εξωφυλλα ηθοποιων Ελληνων αναμενω λιστα :)
 
Perseas είπε:
Μιας και με τη νέα μου δουλειά θα κάθομαι το χειμώνα, έφτασε το πλήρωμα του χρόνου να βγουν από τις κούτες και τα δικά μου. Δε σας εγγυώμαι φωτογραφίες, αγγίζουν τα 1500 τεύχη. Σας υπόσχομαι όμως να ανεβάσω μερικά πολύ πολύ σπάνια.
Επίσης θέλω κάποια στιγμή να πουλήσω μερικά για αποσυμφόρηση. Εννοείται βέβαια ότι τα καλά και συναισθηματικά ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ! Το κακό είναι ότι αυτά θα πιάνανε και κανένα φραγκάκι! :p
ΟΥΑΟΥ!!! 1500 τεύχη!!!

Ωραίος! :thumbup:

Ανυπομονώ για τα σπάνια! :)
 
Εκπληκτική η συλλογή σου με τα περιοδικά Imgema. Δε χορταίνω να "χαζεύω" τη φωτό με τα περιοδικά της Nintendo και αυτή με τα N64 magazines, τα οποία αγόραζα κάποτε.
 
ΜΠΡΑΒΟ!! Καποτε ειχα και εγω μεφαλη συλλογη απο st format και ολα τα pixel αλλα τελικα.. τωρα πια δεν εχω κανενα!! κλαψ!!!
 
Θα ποστάρω κι εγώ τη συλλογή με περιοδικά της Nintendo, αν μπορούν να θεωρηθούν ρετρό.

Club Nintendo 1190-1992

[edit] dead photo [edit]

Club Nintendo 1992-1994

[edit] dead photo [edit]

Club Nintendo 1995-1998

[edit] dead photo [edit]

Επίσημοι Οδηγοί Στρατηγικής

[edit] dead photo [edit]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Την 1η Απριλίου σκέφτομαι να πουλήσω τα περιοδικά που έχω βάλει στις πρώτες σελίδες του thread, 0,10 το τεμ. γιατί δεν έχω καθόλου χώρο πλέον... ::)

Πρόωρο Πρωταπριλιάτικο! :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
geo2004z είπε:
Θα ποστάρω κι εγώ τη συλλογή με περιοδικά της Nintendo, αν μπορούν να θεωρηθούν ρετρό.

Club Nintendo 1190-1992

[edit] dead photo [edit]

Club Nintendo 1992-1994

[edit] dead photo [edit]

Club Nintendo 1995-1998

[edit] dead photo [edit]

Επίσημοι Οδηγοί Στρατηγικής

[edit] dead photo [edit]

δεν φαινονται οι photos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν εχουμε κατι να υπερηφανευομαστε ειναι οτι εδω και χρονια προβλεψαμε και υλοποιησαμε Galleries ωστε να μην κρεμασουν ποτε threads, ωστε να μην χαθει ποτε καμια φωτο.

Τι χειροτερο και ακαλαισθητο για ενα φορουμ, απο γυμνα ποστς και συζητησεις πανω σε φωτο που εχουν αποδημησει στη διαδικτυακη Βαλχαλλα? :)

Geo αν εχεις τη καλωσυνη ανεβασε τα στα Αλμπουμ σου ;)

Thanx in advance αρχηγε
 
Αει στο καλο σας...με κανατε και ζηλεψα βραδιατικα!:dribble:

Αλλα θα σας δειξω εγω...θα δειτε τι θα παθετε! :p :D

Θα βρω,θα φωτογραφισω και θα ποσταρω

και τα δικα μου...αμεσα!!!! :D

Αμ,πως...
 
Λοιπον,οπως προανεφερα παραπανω...οριστε και τα δικα μου περιοδικα! :)

ΚΟΜΙΞ

fetch


fetch


ΑΛΜΑΝΑΚΟ

fetch


fetch


ΝΤΟΝΑΛΝΤ

fetch


ΜΙΚΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟ

fetch


ΜΕΓΑΛΟ ΜΙΚΥ

fetch


fetch


fetch


fetch


ΣΠΕΣΙΑΛ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

fetch


ΚΛΑΣΙΚΑ

fetch


ΑΣΤΕΡΙΞ

fetch


fetch


ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ

fetch


fetch


ΒΑΒΟΥΡΑ

fetch


PLAYSTATION 2 MAGAZINE

fetch


PS2 MAGAZINE

fetch


PLAY ON

fetch


GAMEPRO

fetch


GAMES

fetch


FIGHTING GAMES & POWER TIPS

fetch


WHITE DWARF

fetch


Υ.Γ. Λογο πολλων τευχων,περιοδικα Αγορι και Μικυ Μαους

θα ποσταριστουν στο αμεσο μελλον! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εκπληκτική συλλογή Σταύρο! :thumbup:
 
Σταύρο όντως εκπληκτική συλλογή! να σε ρωτήσω,έχεις σταματήσει σε αυτά ή συνεχίζεις να μαζεύεις/σκοπεύεις να συνεχίσεις ;
 
Εγώ χαίρομαι που το ξέθαμμα του thread, αποτέλεσε λόγο για να δούμε και άλλες συλλογές...
 
μακάρι να μπορούσα να βάλω και τη συλλογή μου από κόμικς ντίσνεϋ εκτός από τα λούκυ λουκ/αστερίξ (που έδειξα σε άλλο thread) αλλά δυστυχώς είναι αδύνατον (μη βολικός τρόπος τακτοποίησης ώστε να τα βγάλω έξω,αρκετά σε ποσότητα τεύχη και κυρίως έλλειψη χρόνου) ... ίσως όμως το καλοκαιράκι :D να δείτε να εμφανίζονται εδώ 2-3 Posts με φωτογραφίες :D ;)
 
krem13 είπε:
Σταύρο όντως εκπληκτική συλλογή! να σε ρωτήσω,έχεις σταματήσει σε αυτά ή συνεχίζεις να μαζεύεις/σκοπεύεις να συνεχίσεις ;
Δυστυχως εχω σταματησει... :(

Αλλα ολο και τσιμπαω και κατι

αραια και που... :)

DINO είπε:
Εγώ χαίρομαι που το ξέθαμμα του thread, αποτέλεσε λόγο για να δούμε και άλλες συλλογές...
Και πιστευω θα δουμε κι αλλες. :)

krem13 είπε:
μακάρι να μπορούσα να βάλω και τη συλλογή μου από κόμικς ντίσνεϋ εκτός από τα λούκυ λουκ/αστερίξ (που έδειξα σε άλλο thread) αλλά δυστυχώς είναι αδύνατον (μη βολικός τρόπος τακτοποίησης ώστε να τα βγάλω έξω,αρκετά σε ποσότητα τεύχη και κυρίως έλλειψη χρόνου) ... ίσως όμως το καλοκαιράκι :D να δείτε να εμφανίζονται εδώ 2-3 Posts με φωτογραφίες :D ;)
Θα περιμενουμε! :)
 
stayros είπε:
Δυστυχως εχω σταματησει... :( Αλλα ολο και τσιμπαω και κατι

αραια και που... :)

Και πιστευω θα δουμε κι αλλες. :)

Θα περιμενουμε! :)

μινγουάιλ :biglaugh: , εδώ είναι τα αστερίξ/λούκυ λουκ μου .

(αχχ,μόνο στην ιδέα ότι θα πρέπει να ξεχωρίσω και να αρχειοθετήσω τεύχη 13 χρόνων από όλες σχεδόν τις κυκλοφορίες του Τερζόπουλου φρικάρω :precry: .δεν θα έλεγα ότι βιάζομαι ιδιαίτερα για το καλοκαίρι τελικά :xm: :p )
 
krem13 είπε:
μινγουάιλ :biglaugh: , εδώ είναι τα αστερίξ/λούκυ λουκ μου .
Mια χαρα σε βρισκω!!! :thumbup:


Οριστε η συλλογη μου με το περιοδικο Αγορι... :)

fetch


fetch


fetch


fetch


fetch


fetch


fetch


fetch


fetch


Χρωσταω μονο τα Μικυ Μαους τα οποια θελουν ταξινομηση ακομα. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τρελές συλλογές από όλους. Μπράβο παιδια, συνεχίστε έτσι :)

Έχω και εγώ μια αρκετά μεγάλη συλλογή περιοδικών πληροφορικής που μαζεύω για το project μου με το "ρετρό μουσείο" που σας έχω ήδη δείξει, απλά επειδή φτιάχνω το site που θα βάλω τις συλλογές μου, και δεν έχω και πολύ χρόνο, γι'αυτό έχω χαθεί και λιγάκι, θα σας τα δείξω ολοκληρωμένα όταν έρθει η ώρα!
 
Πίσω
Μπλουζα