Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπορείς να ζητήσεις τον ΑΕΟΝ να στο αλλάξει αν θες..τετάρτη άλλος?Μπαααα ούτε φωνή ούτε ακρόασης!!!!!
 
Εσύ και εμείς οι δύο παίζουμε μπαλαντέρ.Τα βλέπω...Πάσο... :p
 
Αν θα είμαστε περισσότεροι το Σάββατο, ας γίνει τότε! Θα είναι και πιο οργανωμένο ελπίζω, εφόσον το αυριανό δεν το έχουν πάρει χαμπάρι περισσότεροι από πέντε... Πάντως βλέπω ότι το Σάββατο ο Akmakas δεν μπορεί, ενώ ο Starbuck δεν μπορεί να είναι βέβαιος. Η δε Δομνίκη νόμιζα ότι θα είναι "χώμα" από το ταξίδι, αλλά για να λες Candy ότι θα παρευρίσκεται, κάτι παραπάνω θα ξέρεις...

Πάμε λοιπόν για Σάββατο; Έτσι κι αλλιώς δεν θα είναι "Η ΓΙΟΡΤΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ", αφού αυτή την αναβάλαμε για τις πρώτες μέρες του νέου έτους, έτσι δεν είναι; (Μην ξεχνάμε και την Ρετρονιόπιτα) :cool:
 
Συμφωνώ και επαυξάνω!!! ;)
 
Sofologiotatos είπε:
Παρεμπιπτόντως, μπορείτε να με αποκαλείτε Sofolog για συντομία. Μα nickname που διάλεξα κι εγώ... :wow:
Σιγά μη σε λέμε και Big Sofo :D
 
@Rygar: Καλά ρε !!! Τι ώρα είναι αυτή...????

Το Sofos (Dj S) πάντως ανήκει σ'έναν απίστευτο τύπο στη Σκόπελο.

Όσοι από εσάς επισκευθήκατε τη Σκόπελο 87 - 97 σίγουρα θα έχετε ακούσει κάτι σχετικό . :)

Kounos Rulezzzzzz...
 
Σημερα αποκλειεται να παρεβρεθω σε συναντηση στην Θεσσαλονικη, γιατι δεν εχω φυγει ακομα απο την Αθηνα :rolleyes:

Το Σαββατο μπορω να ειμαι στην συναντηση (ερχομαι την Παρασκευη).

Τελικα τι θα γινει?
 
Προτείνω να βρεθούμε το Σάββατο για ένα μεσημεριανό καφέ...στο ίδιο σημείο η παραλία να θαυμάσουμε την απέραντη....συννεφιά:rolleyes:!Ακούω γνώμες....Αντε βρε candy πες κάτι εσένα σε ακούν!! :D
 
Καλό!!! :thumbup: Εγώ είμαι απόλυτα σύμφωνος με την πρόταση του Ακμακα! Έτσι η συνάντηση θα έχει και πιο "εφήμερο" χαρακτήρα, ώστε να κρατήσουμε δυνάμεις για την "μεγάλη" που θα γίνει μετά την αλλαγή του χρόνου.

Για τόπο συνάντησης εγώ θα πρότεινα Garc,on Brasserie (τον παλιό "Τόττη" για όσους έχουν χρόνια να πατήσουν στην Παλαιά Παραλία - γωνία Αγ. Σοφίας και λεωφ. Νίκης), ή έστω κάτι παραπλήσιο. Κυρίως λόγω καλής μουσικής - κι ας μην είναι απαρίτητα 80s. Εύχομαι να μπορέσουν και όσοι έχουν δείξει ότι τους δυσκολεύει η μέρα, όπως ο Starbuck κι ο Playmobil. Για τον Teflon το κόβω χλομότατο, εκτός κι αν κάνει τη μεγάλη έκπληξη. Την Candy και την Δομνίκη τις θεωρώ πλέον σίγουρες. Μαζί με τον Ακμακα λοιπόν κάνουμε μια τετράδα που μακάρι να μεγαλώσει!

Αναμένουμε πάντως κι άλλες προτάσεις μέχρι την Παρασκευή, για να το επισημοποιήσουμε και να επιλέξουμε και την ώρα. Anyone out there?

Rygar είπε:
Σιγά μη σε λέμε και Big Sofo :D
Φίλτατε Rygar! Όταν με δεις από κοντά θα διαπιστώσεις ότι δεν έχω τίποτα (μα τίποτα) κοινό με τον συμπαθέστατο κύριο Big-Sofo-Σχορτσιανίτη. Όπως κι εσύ δεν νομίζω να μοιάζεις και πολύ με τον Richard Kiel :rolleyes:. Πάντως δεν ξεχνάω ότι ήσουν ο πρώτος που απάντησε στο πρώτο μου μήνυμα, κυρίως επειδή η αυθόρμητη αντίδρασή μου, βλέποντας το avatar σου, ήταν "Παναγία μου!" ή, αν προτιμάς κάτι πιο διεθνές, "Τζίζας" (Jesus)! :D
 
Teflon πίζει αυτές μέρες. ΣΤΟΠ

Πλακωσαν φοιτηταριά ΣΤΟΠ

Διακοπες Χριστουγέννων ;) ΣΤΟΠ

Κρέπα πάει σύννεφο ΣΤΟΠ

όπως ΠΙΤΣΑρδέλες & ΤΟΣΤέλα ΣΤΟΠ

Τα λέμε μετά γιορτες ΣΤΟΠ

Κοψουμε ΡΕΤΡΟΠΙΤΑ ΣΤΟΠ

& ΠΙΟΥΜΕ ΑΓΛΕΟΥΡΑ ξανα ΣΤΟΠ

ΤΕΛΟΣ ΠΟΣΤ :D
 
akmakas είπε:
Προτείνω να βρεθούμε το Σάββατο για ένα μεσημεριανό καφέ...στο ίδιο σημείο η παραλία να θαυμάσουμε την απέραντη....συννεφιά:rolleyes:!Ακούω γνώμες....Αντε βρε candy πες κάτι εσένα σε ακούν!! :D
Συμφωνω. Μπορουμε να συναντηθουμε στην Αριστοτελους (μπροστα στο Καραβακι) και να παμε σε οποια καφετερια θελετε. Η μονη παρακληση ειναι η καφετερια που θα διαλεξουμε να μην εχει στο τερμα την μουσικη και ξελαρυγγιστουμε, γιατι εφυγα με πονολαιμο απο την τελευταια συναντηση στην Αθηνα.
 
αχ κρίμα δεν μπορώ την παρασκευή :(

καλά να περάσετε πάντως!
 
Πολύ ωραία ιδέα το Σάββατο.Τι ώρα θέλετε ακριβώς;

Συνάντηση Σάββατο 22 Δεκεμβρίου (Πλατεία Αριστοτέλους-Καραβάκι,ώρα:--)

-------------------------------------------------------------------

Akmakas

Sofologiotatos

Domniki

Candy

@crimson:Μήπως ήθελες να πεις Σάββατο;
 
μπερδεύτηκα λιγάκι, νόμιζα ότι κανονίζατε για παρασκευή. για το σάββατο ίσως να τα καταφέρω, λίγες οι μέρες μου στην ελλάδα και τρέχω σαν την παλαβή!
 
θα προσπαθήσω να έρθω το Σάββατο..
 
άντε μπράβο ρε παιδιά να μαζευόμαστε ..θα περάσουμε πολύ όμορφα
 
Τελικά τι ώρα παίδες;Να αναρτήσουμε ανακοίνωση. :)
 
Δεν ξέρω αν σας το έχω ξαναπεί, αλλά είμαι απόλυτα βολικός. :) Να πούμε στις τρεις (15:00) ή είναι πολύ νωρίς; Μήπως στις πέντε; Διαλιέχτε...
 
Για να λένε μεσημέρι μάλλον γύρω στις 3 το κόβω.Επομένως:

Συνάντηση Σάββατο 22 Δεκεμβρίου (Πλατεία Αριστοτέλους-Καραβάκι,ώρα:3 μ.μ.)

-------------------------------------------------------------------

Akmakas

Sofologiotatos

Domniki

Candy

Crimson*


Starbuck*



Amigos*


*Αβέβαιη συμμετοχή
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα