Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Οκ Μαζευόμαστε ωραία!!!!
 
Ανέστη θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε και εσένα από κοντά στις 24 του μηνός!!!!

Σε περιμένουμε, να είσαι εκεί!!!!!
 
pooky είπε:
Ανέστη θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε και εσένα από κοντά στις 24 του μηνός!!!!
Σε περιμένουμε, να είσαι εκεί!!!!!
Και εγώ παιδιά πολύ θα το χαρώ. Αλλά θα γούσταρα να οργανώναμε και κανένα retro-gaming event σε 8bita

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Μαλλον θα ανεβω και εγω διοτι και τις φατσες σας θελω να δω και ευκαιρια να κλεισω κατι υποχρεωσεις...

Αν το σιγουρεψω εχετε υποψιν κανα ξενοδοχειο?
 
Θα κλείσεις κάτι υποχρεώσεις? Ώχ μαφιόζικο μου ακούγεται!!!

Έχω έτοιμα τα κόκκινα χαλιά για τον Maddog αλλά τώρα θα είναι και για σένα...Περιμένω τον σπεκτρουμά αδελφό! :D
 
Λοιπόν, κύριοι, εγώ και ο Pooky πήραμε και τα εισιτήρια μας για το τρένο σήμερα! Να κανονίσετε να στρωθούν τα σχετικά κόκκινα χαλιά στον Σ.Σ. την Παρασκευή το βραδάκι! :biglaugh:

Πάντως δεν βλέπω το αναμενόμενο ενδιαφέρον από τους "Βόρειους". Αν συνεχίσουμε έτσι, θα είναι περισσότεροι οι "Νότιοι". Μήπως να το κάναμε στην Αθήνα τελικά; :diablotin:
 
Εχεις δίκιο..Θα είμαστε λίγοι και καλοί!!!
 
απο Βόλο δέχεστε καλεσμένους άραγε ???:animrolleyes:

είμαστε Βόρειοι ?! :confused:
 
Φυσικά είσαστε όλοι καλοδεχούμενοι. Φυσικά σε 9 μερούλες θα είμαστε απάνω, όσοι τελικά θέλετε να συμμετάσχετε στην συνάντηση της 24ης Φεβρουαρίου, κανονίστε να ανταλλάξουμε κινητά για να επικοινωνήσουμε για την ακριβή ώρα και τοποθεσία στη Σαλλονίκη.

Με PM φυσικά, έτσι; Α, Akmakas επιφορτίζεσαι με το παρακάτω καθήκον.

Πρώτον: Επιλογή εξαιρετικού μέρους για καφεδάκι και ρετροσυνάντηση.

Δεύτερον: Επιλογή εξαιρετικού γυράδικου για ροκάνισμα!!!!!

Αν, λέμε αν, δεν φανείς αντάξιος των προσδοκιών μας θα σε σύρρουμε μαζί μας σε σκυλάδικο χειρίστης κατηγορίας και θα σε βάλουμε να πληρώσεις το πετρέλαιο!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wally είπε:
Μαλλον θα ανεβω και εγω διοτι και τις φατσες σας θελω να δω και ευκαιρια να κλεισω κατι υποχρεωσεις...Αν το σιγουρεψω εχετε υποψιν κανα ξενοδοχειο?
Check your PM.
 
Όποιος θέλει και έχει όρεξη μπορεί να έρθει...εμείς εδώ θα τον υποδεχτούμε με χαρά...Και πίτα με γύρο... :diablotin:
 
Τι λες ???? εγω θα παρω πιτα με καλαμακι παντως !!! :diablotin:
 
Μακάρι να ερχόμουν και εγώ, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να με αφήσουν να πάω Θεσσαλονίκη! Ειδικά αν πω πως πάω να συναντήσω κάτι παππούδες (καλά μην βαράτε! :p )!!
 
telamonas.stokos είπε:
Τι λες ???? εγω θα παρω πιτα με καλαμακι παντως !!! :diablotin:
Αν ζητήσεις κάτι τέτοιο, προφανώς θα πάρεις :

1) ένα κομμάτι χορτόπιττα

2) και ένα καλαμάκι πλαστικό !
 
και γαλα Δελτα-αν και τωρα πια εχουν

Θυμαμαι το 1996 πηγα σε ενα περιπτερο και ζητησα-ο αλητης- γαλα δελτα

και πηρα τρελες απαντησεις :diablotin:
 
Τελαμόνιε....Όχι φίλε μου θα σου έβαζαν κανονικά πίτα σουβλάκι..Αλλά τα σουβλάκια βόρεια δεν μοιάζουν με καλαμάκια...Χμμμ..Θα έλεγα καλύτερα με φυσοκάλαμα αν το θες! :D

Shadow...Το γάλα δέλτα είναι το χειρότερο γάλα γιατί αποτελείται κυρίως από νερό οπότε τυχερός είσαι!Και εσύ βρε τι περίμενες να βρεις μέσα σε ένα ψυγείο περιπτέρου.....λαχανικά του Μπάρμπα στάθη? :D
 
Δεν πειράζει, θα κάνουμε import το γάλα Δέλτα, καμμιά τυρόπιττα, το Φως και μερικές θέσεις παρκαρίσματος (ακόμα και στην Κυψέλη βρίσκεις ευκολότερα!)... :diablotin: :diablotin: :diablotin:

Και μετά, θα κάνουμε export κανά τσουρέκι από τον Τερκενλή, μερικά αυθεντικά τρίγωνα Πανοράματος, καμμιά Σαλονικιά (για σένα σβήνω...) και ίσως (αν μας κάτσει λαθραία) και το Vectrex του Geoanas. :thumbup:

Σκορ 4-4...θα ήταν 4-5 αλλά Μελάς, Καρράς, Τερζής και σια έχουν ήδη γίνει export εδώ και καιρό! :D

Και τώρα που το μ@μησ@με και αυτό το topic, θα έρθει και κανάς άλλος ρε; :confused:

PS (serious): μάλλον εξασφαλίστηκε η συμμετοχή του προέδρου Brainkiller και του Grip από το mame.gr :)
 
Ωραία!

Αυξανόμαστε!

Θα γίνει πανικός. Θα πάρουμε τον Akmaka με το ζόρι σε σκυλομπάρ και θα τον βάλουμε να τραγουσήσει το "Παντρεμένοι κι οι δυό" με μικρόφωνο. Μετά θα μας πετάξουν έξω ομαδικώς σαγηνευμένοι από την αγριογκαρίλα του. Φυσικά θα κάνουμε έρανο για να καλύψουμε τον λογαριασμό από τα σπασμένα τζάμια.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα