Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ennoeite to allo Sabbato e?

Tha eimai salonika gia tous Blind Guardian !

den ksero omos an tha peraso....
 
Τα μεγαλα forums συναντωνται....

Joke mode on:

Εαν δεν με ικανοποιησει το θεαμα στην Αθήνα,παιρνω αυθημερον τον pooky και τον Maddog και ανεβαινουμε Θεσ/νικη....

Ολο και κατι εκκρεμότητες θα εχουμε εκει,σωστα?.... :diablotin: :diablotin: :biglaugh: :biglaugh:

Joke mode off.....

:thumbup:
 
μέσα και εγώ, απλά 28 Σαββατο ίσως κάποιος-οι να φύγουν για 4 ήμερο λόγο 1ης Μαΐου την Τρίτη.άπλα μια σκέψη.
 
Δυστυχώς έχω βαφτίσια και θα λείπω :animrolleyes:
 
Δε βαφτίζω εγώ Ηρακλάρα :biglaugh: είμαι απλώς προσκεκλημένος ....

Το δικό μου το περιμένω έως της 10 Ιουλίου....:rolleyes: :thumbup:
 
Ok...geoanas θα σε βόλευε την Κυριακή?
 
Χα ζηλέψατε την κοσμοσυρροή που θα έχουμε στο Αθηναϊκο meeting και θελήσατε και εσείς ε? :p Ποίοι απο εδώ θα είναι στο meeting της Αθήνας?
 
Εγώ και ο Τελαμόνας (από ότι μου είπε εχτές).
 
Ισως να ερθει και ο pepinos ή/και ο miko63 για να τους δωσω κατι dvd με μια ελληνικη σειρα που θελουν....

@ theoritikos

Meeting χωρις τον pooky και τον Herco γινεται...??

Τι σοι τζερτζελο θα εχουμε ? :diablotin:
 
Δυστυχως αν και σαλονικιος μενω τα τελευταια χρονια Αθηνα λογω δουλειας... :icon_cry: και η γκαντεμια ειναι πως στις 28 εχω να παω σε γαμο και χλωμο το βλεπω και να δω και τα παιδια του mame.gr... :animangry: (sorry grip:mad: )
 
Γ@μωτ$!!!!!

:icon_cry: :icon_cry:

Μηπως κατα τυχη γινεται ο γαμος κοντα σε καμια εκκλησια στην περιοχη της Καλλιθεας..?? :D
 
Μπα...Περιστερι μερια...Καλλιθεα βολευε το Σαββατο που μας περασε που ημουν σε εναν αλλο γαμο...Ιδωμεν...
 
Αρχιζω να πιστευω οτι εισαι παπάς στο επαγγελμα...:biglaugh: :biglaugh:
 
Grip είπε:
Meeting χωρις τον pooky και τον Herco γινεται...??

Τι σοι τζερτζελο θα εχουμε ? :diablotin:
Ωραία, θα περάσουμε τέλεια αν έρθουν αυτοί. :thumbup:

Να ξέρεις πάντως πως εμείς που έχουμε ds θα στήσουμε αυτοσχέδιους διαγωνισμούς στο tetris ds..
 
Ωραια,θα φροντισουμε ολοι οι υπολοιποι λοιπον να σας σαμποταρουμε.... :diablotin: :diablotin: :biglaugh:
 
Εγώ θα έρθω μαζί με το Maddog μια και θα πάω από το σπίτι του να αριβάρουμε μαζί. Είναι περίεργο το φαινόμενο. Από Πλατεία Κύπρου σε Πλατεία Κύπρου θα βρίσκομαι...... :) :D :D
 
Η βάφτιση είναι Κυριακή ,αλλά θα φύγω από Σάββατο (άρα χλωμό)

Εμείς οι 2 πάντως akmakas θα τα πούμε λείαν συντόμως :thumbup:
 
Δύσκολα τα πράγματα...άντε να δω πως θα σας μαζέψω.λιεπόν....

Σαββάτο 5 Μαίου! :D


 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα