Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ψάξε και καβάτζωσε drive για atari,γιατί τα drive του pc αρνούνται να παίξουν κατηγορηματικά!!Πονοκέφαλος τα drive πονοκέφαλος!
 
Πόσο σας ζηλεύω.. Βλέπω πως περάσατε καλά εκεί πάνω.

Για εμάς τους Αθηναίους δεν θα κάνετε ένα meeting , να μην παραπονιόμαστε?

Akmaka αν καταφέρεις να κάνεις το saturn να δουλέψει ενημέρωσε με.
 
Theoritikos σε ευχαριστώ ξανά για το Saturnaki ακόμα και να μήν δουλέψει εγώ θα το κρατήσω σαν συλλεκτικό κομμάτι!
 
...Και με τη σειρά μου να ευχαριστήσω τον σκηνοθέτη μου, την οικογένεια μου, την εταιρία μου, του Φανς μου . :thumbup:

Πλάκα πλάκα λυπήθηκα που δεν είχαμε πιο πολύ χρόνο να τα πούμε καλύτερα μιας και μετα από τους γνώριμους καλούς φίλους Geoanas και Maddog γνώρισα ακόμη μερικά τρελλα και αξιόλογα άτομα,(βλ pooky, Akmakas, Grip) που εγώ τουλάχιστον θεωρώ πια φίλους.

Την επόμενη φορά ίσως πρέπει να γίνει πιο μεγάλης διάρκειας ie 2ημερο ή 3ημερο, με τις απαραίτητες extra εξόδους :cool: για να ικανοποιηθούν και οι πλέον ανήσυχοι... ;) Ακούς Grip ? .
 
Δεν εχω ξαναακουσει πιο σοφη προταση για me(a)ting....
36_1_11.gif


Ποιος ανυπομονος?Εγώ μπα.....

36_1_33.gif


Απλα ειμαι λιγο ευαισθητος......
36_3_3.gif


P.s.Αμοιβαια τα αισθηματα Πρόεδρε,οχι μόνο με εσενα,αλλα θέλω να πιστεύω και με την υπόλοιπη τρελοπαρέα που βρεθήκαμε εκει πάνω...
 
Οι παπαράτσι έπιασαν τον akmaka στα πράσα σε ιερή στιγμή,μέσα στον ναό του geoanas.
 
'Ετσι έτσι. Νόμιζες ότι θα μας ξέγευγες; Αν ναι, μάλλον νόμιζες λάθος.

Πάντως πρέπει να σε παραδεχτώ ρε καρντάση!!!!! Ούτε το μπουφάν σου δεν πρόλαβες να βγάλεις!!!!!!! Βουρ στις κονσόλες ρε παιδάκι μου!!!!!!!
 
Αρκεί να μην αλλατίσεις τα παιχνίδια και τις κονσόλες!!!!!!!
 
ΚΑΡΑ LOL !!! :rofl: :loco:
 
Αμάν!!!!Ξεγυμνωθήκαμε διεθνώς.......Γκουχ fgbrain....φιρουλί φιρουλά.....ποσταρετες σε παρακαλώ με το σωστό πράσινο χρωματικό φίλτρο!!!!!:rolleyes:
 
Τα τυροπιτακια βλεπω τα εχετε αποκρυψει επιμελώς...... :D
 
Κύριοι..Θέλω να ευχαριστήσω όλους σας για ακόμη μια φορά που αφήσατε τα σπίτια σας και τις οικογένειες σας και ήρθατε να μας επισκεφτείτε πράγμα που αποδεικνύει περίτρανα πόσο αγαπάτε την παρέα και τις αναμνήσεις.Στεναχωρήθηκα που δεν μπόρεσα να έρθω το βράδυ για καφέ αλλά ξέρετε το πρόβλημα των παντρεμένων....

BraiNKiller..Αγαπητέ μου εμείς δεν τελειώσαμε εδώ μιας και αφού είσαι κοντά μπορεί να ανέβω για καφέ ασφαλώς κατόπιν συνεννοήσεως... :)

Pooky..Εσένα σε ξέρω καλύτερα από όλους οπότε τα λόγια περιττεύουν απλά ήσουν η ψυχή της συνάντησης... :thumbup:

Maddog..Άν ήσουν θεσσαλονικιός θα είχαμε γίνει αχώριστοι φίλοι τουλάχιστον από την πλευρά μου.... :)

geoanas..Τι να πω τώρα...............Θα έπρεπε να σε ήξερα από παλιά,χαρακτήρες σαν και εσένα σπανίζουν στην ζωή μας,μείνε όπως είσαι μεγάααααλεεεε! :thumbup:

Grip..Είσαι πολύ κεφάτος και γεμάτος ζωή..Είσαι η ήρεμη δύναμη!(Αλήθεια...τι καλό βρίσκεις σε εμάς τους πουρογερους?) :D

fgbrain..Έφυγες νωρίς αλλά είμαι σίγουρος πως το μυαλό σου ήταν στην ταβέρνα ε? :D

Και τέλος..ΑΕΟΝ είσαι πολύ τυχερός που έχεις τέτοια μέλη στο φόρουμ,και που αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση για όλους

*Προστέθηκε επίσης στο τεύχος του Pixel η φωτογραφία του grip....Ο fgbrain είναι με ερωτηματικό διότι δεν έχουμε φωτογραφία του.*
 
I love you all :thumbup:

@fgbrain

Ψήσε τον Πέτρο να γίνει μέλος στο forum !! Must be !!
 
akmakas έγραψε:

(Αλήθεια...τι καλό βρίσκεις σε εμάς τους πουρογερους?) :D
Εχω και εχω τις παραξενιες μου....:biglaugh: :biglaugh:

Thanks για το edit....Πρωτη φορα βλεπω την φατσα μου online.... :D
 
ΑΕΟΝ είσαι πολύ τυχερός που έχεις τέτοια μέλη στο φόρουμ,και που αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση για όλους
Μωρέ όλοι μας για ζουρλομανδία είμαστε... Ένα τριημεράκι το Πάσχα πιθανόν να το ανέβω (επιτέλους) κι εγώ για να γνωριστούμε καλύτερα με όλη την βόρεια πτέρυγα του GRM. Κατόπιν και του εμβριθούς report των τεκταιθέντων που έλαβαν χώρα, είμαι κάτι παραπάνω από πεπεισμένος ότι θα έχουμε πολλά να πούμε κι ακόμα περισσότερα να κάνουμε (κραιπαλοειδούς φύσεως κι όχι μόνο!). ;)
 
2η Συνάντηση Greek retro maniax Θεσσαλονίκης

360adme2qf2.jpg


Πέρασε καιρός από την πρώτη συνάντηση των μελών του GRM στην Θεσσαλονίκη και περάσαμε όλοι καταπληκτικά.....Νομίζω λοιπόν πως είναι καιρός να αρχίσουμε να συζητάμε πλέον για την δεύτερη συνάντηση μας.Το GRM έχει πλέον μαζέψει αρκετά μέλη από Θεσσαλονίκη και αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα..Λιεπόοοοον!!!Εδώ παραθέτω πάλι τα ονόματα που είναι από τα μέρη μας και θα μπορέσουν ίσως να παρευρεθούν!

akmakas

geoanas

Vaszio

Candy

Gothic

Arduinna

Plintiriopiaton

Tallman

32bitos

Optimus

ariakblue

figi

Τώρα αν κάποιον ξέχασα ζητώ συγνώμη!Κάνω πρόταση για το Σάββατο 28 Απριλίου...
 
Και να φανταστείς ότι εκείνη την ώρα θα έχουμε κι εμείς συνάντηση στην Αθήνα, αλλά από το mame.gr, όπου και θα παρευρεθούν πολλά μέλη του GRM μια και ο φίλτατος Grip έρχεται να μας επισκευτεί!!!!!

Θα έχουμε τηλεφωνική επαφή!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα