Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

akmakas

Banned
Joined
3 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.204
Αντιδράσεις
74
untitled1lq4.jpg


Μετά από τις επιτυχημένες συγκεντρώσεις των μελών του Greek retro maniax στην Αθήνα ,και μετά από ένα κενό περίπου 7 μηνών,ήρθε η ώρα να γίνει γεγονός η 1η συγκέντρωση των μελών του Greek retro maniax στην Θεσσαλονίκη……..Είναι γνωστό πως τα μέλη της Μακεδονίας γίνονται όλο και περισσότερα επιβάλλοντας έτσι μια συνάντηση που θα αφήσει ιστορία…..Εδώ λοιπόν μπορούν να συζητηθούν τα πάντα γύρω από αυτή την συνάντηση μιας και είμαστε αρκετοί,και σίγουρα πρέπει να βρούμε την κατάλληλη μέρα ώστε να μπορέσουμε παρευρεθούν αν όχι όλοι,τουλάχιστον οι περισσότεροι.Για την ώρα σήμερα στις 7:30 θα δω τα μέλη Vaszio και Candy και θα πω ασφαλώς τις εντυπώσεις μου εδώ…… :) Όσοι ενδιαφέρονται άς ποστάρουν εδώ,έτσι ώστε να έχουμε μια πλήρη εικόνα των μελών που θα επανδρώσουν την συνάντηση!Να πω επίσης πως δεν μας βιάζει κανείς....Έχουμε χρόνο,φτάνει να είμαστε όσο το δυνατόν περισσότεροι....
 
Και μην ξεχάσεις πώς σε λίγες μέρες θα έχουμε αντιπροσωπεία από την Αθήνα στη Σαλλονίκη!!!!!!!

(Ναι ρε! Θα σε δω και από κοντά δεν μου την γλυτώνεις ότι και να κάνεις!!!!!):biglaugh: :biglaugh:
 
pixelissue06p000ja2.jpg


Τώρα ποιοι θα επανδρώσουν την συνάντηση και ποιοι θα μπουν στο Μακεδονικό τεύχος του Pixel,

τι θα συμβεί,απρόοπτα,καταστάσεις,αυτό είναι μια άλλη ιστορία!!!
 
pooky(1) είπε:
Και μην ξεχάσεις πώς σε λίγες μέρες θα έχουμε αντιπροσωπεία από την Αθήνα στη Σαλλονίκη!!!!!!!
(Ναι ρε! Θα σε δω και από κοντά δεν μου την γλυτώνεις ότι και να κάνεις!!!!!):biglaugh: :biglaugh:
My eyes is always watching you... :diablotin:
 
Αν γίνει σε χρονική στιγμή που βολεύομαι, μπορεί και να πάρω κανά τρενάκι και να σας έρθω! :)
 
Maddog είπε:
Αν γίνει σε χρονική στιγμή που βολεύομαι, μπορεί και να πάρω κανά τρενάκι και να σας έρθω! :)
Αν το αποφασίσεις θα στρώσουμε χαλιά για να πατήσεις φίλε μου!! :thumbup:

Λοιπόν το λιλιπούτειο meeting έγινε.. Και έγινε με Vaszio Candy και Arduinna…Χάρηκα πραγματικά πάρα πολύ που τους γνώρισα και από την πρώτη στιγμή κέρδισαν τις εντυπώσεις. Άψογα παιδιά γεμάτα ζωή…Θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ! :thumbup:
 
Εμείς χαρήκαμε πραγματικά που σε γνωρίσαμε φίλε akmakas!!!Είσαι ο retro αρχηγός της Μακεδονίας :king: Άψογο παιδί και μεγάλη ψυχή.Πάντα τέτοια αρχηγέ!!! :D
 
Δεν είμαι αρχηγός ρε παιδιά ο akmakas είμαι... :D

Η συνάντηση θα μπορούσε να μας πάρει ώρες είχαμε πολλά να πούμε...

Ας κρατήσουμε όμως και κάτι για την επόμενη φορά.. :thumbup:
 
Αρχηγός, αρχηγός... Είμαι κατενθουσιασμένος... ο akmakas κατάφερε το ιδανικό να μείνει παιδί στην ψυχή του με χρυσή καρδιά... και η Arduina μια πανέμορφη ψυχή με σπάνιες πτυχές...
 
:) Είσαστε όλοι εξαιρετικά παιδιά...Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα. :) Θα τα ξαναπούμε mates...
 
Akmakas η compupress τι γίνεται; Θα το τυπώσει εκείνο το pixel? :cool:

Θέλουμε φωτό από τους μεζέδες, και τις κρασοκανάτες, Αναλυτικότατη παρουσίαση του menu και της παραγγελίας σας.:biglaugh:
 
Χμμ Shock..Αν γίνει το meeting σε ταβέρνα με φαι τότε φίλε μου δεν βλέπω να γίνεται τίποτα άλλο εκτός από ατελείωτα μασίδια και ακατάπαυστα τσιμπήματα πιρουνιών σε διάφορα πιάτα. .Με λίγα λόγια μόνο meeting δεν θα γίνει.. Αλλά αν τελικά αυτό ψηφιστεί θα είναι σεβαστό. :D
 
Σήμερα είδα από κοντά τον Pooky(1) και την αρραβωνιαστικιά του....Όπως το περίμενα...Δυο υπέροχοι άνθρωποι γλυκύτατοι ευγενικότατοι

γεμάτο κέφι και όρεξη για καλή παρέα.πολύ χάρηκα που τους γνώρισα και πραγματικά είμαι κατενθουσιασμένος!!!!
 
Φιλάκια από την Θεσσαλονίκη, έχω δίπλα μου κάποιον Akmaka και τα λέμε!!!!!!

Παρέα με μπυρόνια, ξύδια, και άλλα καλά υγρά καύσιμα!!!!!!!

ΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!:anim-cheers: :beerz: :beerz:
 
Χθες είχα την ευκαιρία να γνωρίσω τον gothic ακόμα ένα μέλος του φόρουμ.Ο gothic είναι ένα καταπληκτικό παιδί μετρημένο και μπορώ να πω πως με τέτοια μέλη το Μακεδονικό Greek Retro Maniax θα είναι κάτι παραπάνω από πετυχημένο.

Σήμερα θα έχω την πολύ μεγάλη τιμή να γνωρίσω ένα πολύ δυνατό μέλος από το φόρουμ μας,και πασίγνωστο μέλος του Mame.gr τον αξιότιμο Retro lover geoanas..
 
akmaka ευχαριστω για τα καλα σου λογια,με κανεις κ κοκκινιζω!!!!

εσυ παντως εισαι αρχηγος!
 
@ akmakas

18:30 ....Welcome to the dungeon :thumbup: :biglaugh:
 
Εντάξει αρχηγέ μου...Θα πάρω και την φωτογραφική μου να φωτογραφίσω αν δεν σε πειράζει τα θρυλικά σου Micros!!!!!!!
 
George, καλού-κακού να έχεις και κανά χάπι για εγκεφαλικό/πίεση πρόχειρο... :D
 
Με φτιάχνετε τώρα με φτιάχνετε........Γιατρέ μου λες? :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα