Συνάντηση Παρασκευή 28/3 [Cancelled]

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.287
Αντιδράσεις
3.338
Συναντηση στις 28/3/2008 και ώρα 18.30 στο Θησείο (Ραντεβού έξω από το σταθμό του ΗΣΑΠ)




  1. Manos426f
  2. Rygar
  3. saulot
  4. Giama
  5. theoritikos
  6. kyriazisv
  7. Omenforever
  8. simonkey
  9. maxouli
  10. kapamaru
  11. Domniki
  12. gtsamour
 
Την επόμενη Παρασκευή εκτός απροόπτου θα είμαι κι εγώ εκεί.
 
Δυστυχώς Νίκο δε μπορούμε να προεξοφλήσουμε ότι όσοι θα έρχονταν αύριο θα μπορούν και την επόμενη Παρασκευή π.χ ο Σωκράτης (thamonas) μάλλον δεν θα είναι εδώ Αθήνα....

Ακόμη κι εγώ δε ξέρω σε καμία περίπτωση από τώρα αν θα μπορώ να έρθω.Προτείνω λοιπόν να σβήσουμε τα ονόματα και να προστεθούν από την αρχή,ανάλογα με το ποιος θα μπορεί όντως να έρθει....
 
Άσχετο με το thread, αλλά αφού σε βρίσκω εδώ...

Rygar περαστικά! Πίσω από τα σύννεφα, ο ήλιος λάμπει... :)
 
Λογικά θα είμαι κι εγώ εκεί. Υπάρχει μόνο μια μικρή πιθανότητα να βρίσκομαι εκτός Αθηνών.
 
Εγώ θα έρθω αν δεν προκύψει κάτι απρόοπτο.
 
Πρόσθεσε κι εμένα από τώρα (εκτός απροόπτου) και ίσως φέρω κι ένα φιλαράκι μαζί...
 
Κατά 99.667%(τίποτα σε αυτήν τη ζωή δεν είναι απόλυτα σίγουρο) θα είμαι εκεί. Ναι καλά διαβάσατε, θα είμαι εκεί…
 
θα ειμαι και εγω εκει ασε που πιθανον να ερθει ο maxoulis...:
 
Θα το σκεφτώ αν θα καταδεχτώ να έρθω.

Το σκέφτηκα, άντε θα έρθω.
 
Omenforever είπε:
Κατά 99.667%(τίποτα σε αυτήν τη ζωή δεν είναι απόλυτα σίγουρο) θα είμαι εκεί. Ναι καλά διαβάσατε, θα είμαι εκεί…
Σοβαρά ;;;

Αυτό είναι είδηση !!!

Looking forward to see you.....
 
Άκυρο από εμένα guys για την Παρασκευή. Έτυχε κάτι στις 7 το απόγευμα που δεν σηκώνει αναβολή.

Με βλέπω να σας βλέπω στην συνάντηση του Πάσχα τελικά........
 
Rygar είπε:
Συναντηση στις 28/3/2008 και ώρα 18.30 στο Θησείο (Ραντεβού έξω από το σταθμό του ΗΣΑΠ)


  1. Manos426f
  2. Rygar
  3. saulot
  4. Giama
  5. theoritikos
  6. kyriazisv
  7. Omenγιαπαντα (γιάντα να μη θέλεις γιάντα)
  8. sea monkey
  9. μαξοθλι
  10. kapamaru
Εκανα ctrl+alt+del στη λίστα. Επαναλάβετε...
Εκανα quote γιατί αυτός θα το αλλάξει πάλι.

Simonkey μου φαίνεται οτι μας την είπε. Εσένα σε λέει sea monkey και εμένα μαξοθλι. Μήπως θέλεις 36 δισκέτες amstrad και ένα tomahawk;
 
καντες 33 τι να τις κανω τοσες.....! :D :D:D
 
Βαλτε κ'εμενα μεσα
 
Εγώ τελικά είμαι ντεμί. Θα συναντήσω μια φίλη μου, που θα είναι Ελλάδα για πολύ λίγο.

4 πιθανά σενάρια:

1ο: Θα την συναντήσω, και θα έρθουμε μαζί (πιθανότητα 0%)

2ο: Θα την συναντήσω, αλλά θα φύγει νωρίς, οπότε θα μπορέσω να έρθω αργότερα (πιθανότητα 50%)

3ο: Θα την συναντήσω, αλλά θα φύγει αργά, όμως θα το έχετε διαλύσει και σεις, οπότες δεν θα μπορέσω να έρθω (πιθανότητα 25%)

4ο: Θα την συναντήσω, αλλά θα φύγει αργά, όμως και σεις θα συνεχίσετε αργά, οπότε θα μπορέσω να έρθω (πιθανότητα 25%)
 
Μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι kapamaru :rofl:

Η θεωρια πιθανοτητων ειναι απο τα αγαπημενα μου θεματα :D

Ριχνουμε 2 ζαρια...ποια η πιθανοτητα να φερουμε διπλη ζαρια? χαχαχαχαχα
 
domniki είπε:
Μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι kapamaru :rofl:
Η θεωρια πιθανοτητων ειναι απο τα αγαπημενα μου θεματα :D

Ριχνουμε 2 ζαρια...ποια η πιθανοτητα να φερουμε διπλη ζαρια? χαχαχαχαχα
Σε θερμοπαρακαλώ μην αρχίσετε να μιλάτε για πιθανότητες και στατιστική εδώ πέρα, γιατί μου έχουν αφήσει τραυματικές εμπειρίες ! :cry:

Σε ποια καφετέρια θα κάτσουμε? Έμαθα πως άνοιξε πρόσφατα μια καινούρια, δίπλα στο Αθηναίων Πολιτεία με το όνομα chocola ( ή κάπως έτσι) η οποία έχει φοβερή θέα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα