Συνάντηση Παρασκευή 28/3 [Cancelled]

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ας συναντηθούμε και βλέπουμε. Ισως να κάτσουμε κι εκεί που λες, για αλλαγή, αρκεί να βρούμε τραπέζια.
 
Νωρίς δεν είναι 18:30 που να πάρει?????
 
Παιδια, θα ερθω κατα τις 19:30. Δεν νομιζω να το εχετε διαλυσει μεχρι τοτε????? :cool:

Κλασικα, θα με ενημερωσει ο Rygar :)
 
Σας ζηλεύω... :banghead:

 


@ Domniki, aν το συνεχίσετε μετά τις 9,
:please: στείλτε μου μήνυμα...


 
Θα σας κάνω την τιμή να με ανεχθείτε μάλλον :D
 
Admins δε βλέπω να έχουν δηλώσει συμμετοχή και αγχώνομαι…

Exetlaie πες αλεύρι :D
 
Δυστυχώς,για πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό,πρέπει να απουσιάσω και ο λόγος είναι δουλειά....

Πρέπει να είμαι Λαύριο στις 20:00,συνεπως είναι αδύνατον να έρθω,αλλά και να σας προλάβω μετά....

Ξενέρωσα άγρια,αλλά δε μπορώ να κάνω τίποτα!

Sorry folks,next time probably....
 
E τότε, δεν έρχομαι, ούτε εγώ !!!!! :fever:
 
manos426f είπε:
Δυστυχώς,για πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό,πρέπει να απουσιάσω και ο λόγος είναι δουλειά....Πρέπει να είμαι Λαύριο στις 20:00,συνεπως είναι αδύνατον να έρθω,αλλά και να σας προλάβω μετά....

Ξενέρωσα άγρια,αλλά δε μπορώ να κάνω τίποτα!

Sorry folks,next time probably....

Ouch! Αυτό πόνεσε…

Συγγνώμη Αδέρφια… Δεν θα μπορέσω να είμαι ούτε εγώ αφού ο Μάνος ήταν ο «σύνδεσμός» μου στην αυριανή συνάντηση. Επίσης λόγω απόστασης δεν μπορώ να είμαι Αθήνα τόσο εύκολα, αλλιώς θα με τρώγατε στη μάπα συχνότατα.

Οπότε θα τα πούμε μια και καλή σε κάποια μεγάλη συνάντηση όπου θα μπορώ να δω όσο περισσότερο κόσμο γίνεται…
 
Θα γινει τελικα η συναντηση? Μονο απουσιες βλεπω :(
 
Εγω μαλλον κατα τις 18:00 ισως μπορεσω να περασω για καμια ωρα (αν ειναι να ερθω κατευθειαν απο δουλεια,δεν την παλευω να γυρισω σπιτι πρωτα),εκτος να βρεχει (ειμαι με το μηχανακι)

Θα ειναι κανεις εκει νωριτερα?
 
Λεω να ερθω κι εγω
 
Παιδιά, δεν ξέρω, λεω, μηπως κυρίως λόγω κακοκαιρίας να το μεταθέταμε για την ερχόμενη Παρασκευή; Εάν βρέχει εκείνη την ώρα, θα είναι δύσκολο να βρούμε στέγαστρο και να περιμένουμε και τους υπόλοιπους....

Τι λέτε;;;
 
Συμφωνω απολυτως! Ο καιρος ειναι χαλια, εδω ριχνει καρεκλοποδαρα
 
Και γω συμφωνώ, καλύτερα το επόμενο SK.
 
Συμφωνω και εγω
 
ΟΚ. Τότε ένας καλός admin ας μαρκάρει με Cancelled το θρεντάκι, κι ας μην το κλειδώσει ακόμα μέχρι το απόγευμα....

Danke...
 
Τώρα αν πω ότι χάρηκα που ακυρώθηκε,ξέρω ότι θα ακουστεί άσχημα,αλλά ψέμματα να πω,δε θέλω να χάνω meetings...! :D

(και πιθανότατα το επόμενο θα είναι και το τελευταίο που μάλιστα ελπίζω ότι θα μπορέσω να παρευρεθώ,καθότι λόγω μεγάλων εργασιών που θα ξεκινήσω στο σπίτι και σε συνδυασμό με τα δρομολόγια της δουλειάς,θα σκλαβωθώ για το ερχόμενο αρκετά μεγάλο διάστημα....)
 
Το γιοφύρι Τσάρτας έχει γίνει αυτή η συνάντηση
 
Και για μένα είναι καλύτερα...


Δεν μπορώ να φευγω συνέχεια από τη δουλειά και τέτοιες



συναντήσεις δεν είναι να τις χάνει κανείς...
:wave:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα