Συνάντηση Παρασκεύη 21/3 [Cancelled]

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Περαστικα στον Τελεταρχη και γρηγορα πισω (εχουμε και δουλειες :p )
 
O Iron Rygar θα πάει σε γιατρό; :xm:

Μπα... για καμιά γρήγορη επίσκεψη θα πρόκειται... Περαστικά του και το Σάββατο πρωί πρωί και πάλι εδώ.. :thumbup:
 
Τις ευχές μου για γρήγορη ανάρρωση ώστε στην επόμενη συνάντηση να το κάψουμε... :beerz:
 
να ναι καλα γερος!!symbiface παρατραγουδα..
 
ΟΥΑΑΑΑΑΚΚΚ!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΕ ΝΙΚΟ!!!
 
Νικολακη περαστικα!
 
Εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Σιδερένιος και σύντομα κοντά μας!
 
Εύχομαι ταχεία ανάρρωση Rygar χωρίς επιπλοκές! :fever:
 
Μήπως... γράφω μήπως... να μεταφέραμε τη συνάντηση για άλλη μέρα;;;;

Χωρίς τον τελετάρχη... σα μάζωξη στο Γαλατικό χωριό χωρίς το Μαζεστίξ...
 
Βρε παιδιά μήπως να πηγαίναμε στο νοσοκομείο να τον δούμε την Παρασκευή αντί να πάμε Θησείο;

Μπορεί να μη θέλει ο ίδιος βέβαια να γίνει πολύς θόρυβος γύρω από το θέμα και να θέλει την ησυχία του ο άνθρωπος, μια ιδέα λέω απλά.
 
Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα όταν έμαθα για τον Rygar είναι οτι θα ματαιωθεί η συνάντηση. Ασφαλώς και δεν έχω κανένα πρόβλημα να έρθω αν θα γίνει. Για νοσοκομείο δύσκολα τα πράγματα, εκτός αν πάει 2-3μελής αντιπροσωπεία.
 
Λοιπόν,μίλησα προ 2 ωρών με τον Νίκο,βγήκε από το χειρουργείο,όλα πήγαν καλά....

Θα είναι σπίτι του ή αύριο ή Παρασκευή πρωί,οπότε η επίσκεψη είναι μάλλον λίγο αδύνατη,ειδικά αν βγει αύριο,χώρια που πιστεύω ότι ο Giama έχει δίκιο και ο Νίκος δε θέλει μάλλον σαματάδες κτλ κτλ....

(Νοιώθω πολύ περίεργα να μιλάω εκ μέρους του,αλλά είμαι ο βοηθός τελετάρχου-εκπρόσωπος τύπου,τι να κάνουμε...;;!;! )

Από κει και πέρα,ασφαλώς δε θα μπορέσει να έρθει την Παρασκευή,οπότε επειδή ξέρω ότι δε θέλει να χάνει meetings,λέω να το κάνουμε την ερχόμενη Παρασκευή,μην τον αφήσουμε στην απ' έξω,χώρια που μου φαίνεται λίγο άκομψο,δεδομένου του ότι ο Νίκος είναι η ψυχή και ο διοργανωτής των meetings....

Τι λέτε boys and girls...;;
 
οκ από μένα.

Δεν νοείται συνάντηση χωρίς τον τελετάρχα
 
Οχι βρε Rygar! Σου ποσταρα μια φωτο με το Supercharger να σου ανεβασω λιγο την διαθεση και σε εστειλα στο Νοσοκομειο?!?!

Ευχομαι να μην ειναι τιποτα το σοβαρο. Περαστικα φιλε μου, και γρηγορα γρηγορα το exitirio με ακονισμενα τα δοντια του σαγονια!
 
Περαστικά Rygar ....σύντομα σιδερένιος !!!!!
 
manos426f είπε:
Από κει και πέρα,ασφαλώς δε θα μπορέσει να έρθει την Παρασκευή,οπότε επειδή ξέρω ότι δε θέλει να χάνει meetings,λέω να το κάνουμε την ερχόμενη Παρασκευή,μην τον αφήσουμε στην απ' έξω,χώρια που μου φαίνεται λίγο άκομψο,δεδομένου του ότι ο Νίκος είναι η ψυχή και ο διοργανωτής των meetings....

Τι λέτε boys and girls...;;
Περαστικα Νικο!!! Σιδερενιος και συντομα παλι κοντα μας!

Συμφωνω με τον manos426f. Συναντηση στο Θησειο χωρις Rygar δεν γινεται. Αλλωστε ειναι ο μονος του οποιου εχω το τηλεφωνο...χεχεχε, ποιος θα με ειδοποιησει τωρα αν αλλαξει κατι στον τοπο και χρονο συναντησης #)

Η αλλαγη της ημερας κατοχυρωθηκε?
 
Και εγώ συμφωνώ...

 


Ο Thamonas όμως που έρχεται από μακριά, αν αλλάξουμε θα μπορέσει να ενημερωθεί;;;;;
 
Περαστικά στον Νικόλα κι απο μένα. Σιδερένιος mate :thumbup:

Πείτε μου αν τελικά μεταφέρεται η συνάντηση μια βδομάδα μετά να αλλάξω τον τίτλο του thread για να μην πάει κανείς στο Θησείο και πιεί καφέ μόνος του :biglaugh: :biglaugh:
 
Περαστικα Νικο!!!Σιδερενιος!!!

Πριν λιγα λεπτα μιλησα μαζι του και ηταν καθ'οδον για το σπιτι!!!

Για τη συναντηση οκ, καλυτερα να μεταφερθει.
 
Giama είπε:
Βρε παιδιά μήπως να πηγαίναμε στο νοσοκομείο να τον δούμε την Παρασκευή αντί να πάμε Θησείο;
Μπορεί να μη θέλει ο ίδιος βέβαια να γίνει πολύς θόρυβος γύρω από το θέμα και να θέλει την ησυχία του ο άνθρωπος, μια ιδέα λέω απλά.
Πηγαίντε Ορέστη. Δε θα με βρείτε βέβαια καθότι είμαι σπίτι, αλλά δεν πειράζει, η Ευρωκλινική εχει και άλλα ενδιαφέροντα ;)

Παιδιά ειλικρινά σας ευχαριστώ όλους........ Αφου το θέλετε τόσο πολύ, το αλλάζουμε....

Τάκη κάνε παιχνίδι....

phil_vr είπε:
Οχι βρε Rygar! Σου ποσταρα μια φωτο με το Supercharger να σου ανεβασω λιγο την διαθεση και σε εστειλα στο Νοσοκομειο?!?!
:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

manos426f είπε:
δεδομένου του ότι ο Νίκος είναι η ψυχή και ο διοργανωτής των meetings....
Εγώ δεν είμαι τίποτα. Απλά γουστάρω την παρέα, και κάνω ο,τι μπορώ, αφου με γεμίζει....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα