Συνάντηση Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.386
Τί λέτε για έναν καφέ και μετά για τα γνωστά μασαμπουκώματα?

Στις 11:30 λοιπόν, ημέρα Σάββατο 24 του μηνού :p .

Σημείο συνάντησης έξω από τον Τερκενλή στην συμβολή της οδού Τσιμισκή με την πλατεία Αριστοτέλους. (Μη δω κανέναν με τσουρέκι στο χέρι.... του το έφαγα :tease: )

Το πρόγραμμα θα διαμορφωθεί επιτόπου :)

Άντε να βλέπω χεράκια και κυρίως περιμένουμε να δούμε και νέα πρόσωπα.

Υγ. Τσααααλκ κανόνισε να έρθεις.

1. D@redevil

2. kouikaras

3. FORD231

4. Kambia

5. centurion

6. Λορένα

7. Optimus

8. tsalk

9. Ευπαλίνος

10. FORD231
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
χμμμμμ, εκτός απροόπτου θα εχω τότε ;) . Μη με βαζεις, περίμενε να δω πώς θα είμαι μεσα Σεπτεμβρη γιατί τότε θα την κανονίσω (αν μ'αφήσουν)...
 
Rygar είπε:
χμμμμμ, εκτός απροόπτου θα εχω τότε ;) . Μη με βαζεις, περίμενε να δω πώς θα είμαι μεσα Σεπτεμβρη γιατί τότε θα την κανονίσω (αν μ'αφήσουν)...
Έχουμε και εμείς συνάντηση... στας Αθήνας... :angry:
 
Άντε και το αργήσαμε! Μέσα!
 
Μέσα και εγώ φυσικά!
 
Και τα δύο φυσικά.
 
Μέσα κι εγώ, εκτός απροόπτου. Ίσως είναι ευκαιρία να συζητήσουμε από κοντά λεπτομέρειες και για σχέδια που εκκρεμούν (retro ελληνικά παιχνίδια / μονάδες κατασκευής) ή και κάποια άλλη ιδέα, πρωτότυπη.
 
Δεν βλεπω να γραφουμε οι βορειοι. Τι εγινε? ολοι στης Αθηνας θα πανε? Αντε να μαζευτουμε..

Μεσα και εγω ;)
 
Αντε μαζευτειτε διοτι αν ειστε κατω απο 15 θα σας στειλουμε για τιμωρια τον Shock!!!
 
Ωραία, ωραία και εγώ μέσα!
 
Έχετε καιρό να με φάτε στη μάπα ή κάνω λάθος; :p Εκτός απροόπτου θα με ανεχτείτε σε αυτή τη συνάντηση...
 
soufle είπε:
Έχετε καιρό να με φάτε στη μάπα ή κάνω λάθος; :p Εκτός απροόπτου θα με ανεχτείτε σε αυτή τη συνάντηση...
Nα φέρεις και τίποτα να μασαμπουκιάσουμε συνοδευτικό με τον καφέ

Ξέρεις εσύ!!!!
 
tsalk είπε:
Nα φέρεις και τίποτα να μασαμπουκιάσουμε συνοδευτικό με τον καφέ
Ξέρεις εσύ!!!!
Σώπα και έχω κάνει τα κουμάντα μου.... ;)
 
Σουφλεεεεεεεεεεεεεε μου!!!!!

Λοιπόν θα έρθω νηστική γιατί προβλέπω να τρώω μπόλικο πράμα:

Ένα τσουρέκι και το χέρι που θα το κρατάει :tease:

Τα κουλουράκια της Σουφλέ (και ότι άλλο φαγώσιμο φέρει :D )

Και την μεριδούλα μου :p στην μασαμπούκα που θα ακολουθήσει!
 
Shock είπε:
Για να "μπαλατζάρουμε" στα κιλά :)

15 να μαζευτούν το βλέπω λίγο δύσκολο ακόμα και με μένα που πιάνω 3 άτομα (στα κιλά).

οπότε Αντώνη ετοιμάσου να ξαναεμφανιστείς στην Σαλονίκη
 
Μέμφομαι τη γραμματέα μου, η οποία -πρωτοφανώς- δε με έχει ήδη δηλώσει! (Ίσως φταίει το "άσε ρε Κάμπια, θα μπω να με δηλώσω εγώ!")...

Εν τοιαύτη περιπτώση, θα παρευρεθώ ακόμα μια φορά στην καταπληκτική μασαμπ.... εεε... συνάντηση!

Παρακαλώ οπωσδήποτε τους Κους Τσαλκ (που δεν ξέρω κι εγώ πόσες συναντήσεις έχω να τον δω) & Shock (που μας υποσχέθηκε ότι θα ξανάρθει) να παρευρεθούν πάραυτα!

Όσο για σένα, φίλτατη Σουφλέ, σε κάθε συνάντηση ρωτούσα πού χάθηκες! Έλα κι έχεις το λόγο μου, δεν έχει άλλη κουβέντα για οπτικά! :)

(πστ! Το φαϊ μην ξεχάσεις! Κόψαμε και το τσιγάρο - κάτι θα πρέπει να μασουλάμε! :D )

[έδιτ] Αγαπητέ Ρίγανη, θα επιθυμούσα και τη δική σας παρουσία στη συνάντηση, καθώς πλέον θεωρείστε από τους βασικούς πρωτεργάτες, αλλά ουδώλως σας πιέζω καθ'ότι αντιλαμβάνομαι ότι έχετε και άλλες υποχρεώσεις!

(λοιπόν, τα λέμε στη συνάντηση! Με τη μηχανή, με τα πόδια, όπως θες έλα! Σε περιμένουμε![/έδιτ]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα