Συνάντηση Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
D@redevil είπε:
Μέμφομαι τη γραμματέα μου, η οποία -πρωτοφανώς- δε με έχει ήδη δηλώσει! (Ίσως φταίει το "άσε ρε Κάμπια, θα μπω να με δηλώσω εγώ!")...
Εν τοιαύτη περιπτώση, θα παρευρεθώ ακόμα μια φορά στην καταπληκτική μασαμπ.... εεε... συνάντηση!

Παρακαλώ οπωσδήποτε τους Κους Τσαλκ (που δεν ξέρω κι εγώ πόσες συναντήσεις έχω να τον δω) & Shock (που μας υποσχέθηκε ότι θα ξανάρθει) να παρευρεθούν πάραυτα!

Όσο για σένα, φίλτατη Σουφλέ, σε κάθε συνάντηση ρωτούσα πού χάθηκες! Έλα κι έχεις το λόγο μου, δεν έχει άλλη κουβέντα για οπτικά! :)

(πστ! Το φαϊ μην ξεχάσεις! Κόψαμε και το τσιγάρο - κάτι θα πρέπει να μασουλάμε! :D )

Μπαίνεις αμέσως στην λίστα (είχα αρχίσει να ανησυχώ, θα ρθει...δεν θα ρθει). Την γραμματέα σου πρέπει να την αλλάξεις νομίζω, αργεί πολύ. όσο για το τσιγάρο που έκοψες μήπως να το ξανάρχιζες ειδικά για την μέρα της συνάντησης.

Τον λόγο τον καταλαβαίνεις νομίζω........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[οφφτόπικ] Κατάλαβα... Πάλι δε θα βρω τίποτα να φάω!.... :D [/οφφτόπικ]
 
D@redevil είπε:
[έδιτ] Αγαπητέ Ρίγανη, θα επιθυμούσα και τη δική σας παρουσία στη συνάντηση, καθώς πλέον θεωρείστε από τους βασικούς πρωτεργάτες, αλλά ουδώλως σας πιέζω καθ'ότι αντιλαμβάνομαι ότι έχετε και άλλες υποχρεώσεις!

(λοιπόν, τα λέμε στη συνάντηση! Με τη μηχανή, με τα πόδια, όπως θες έλα! Σε περιμένουμε![/έδιτ]
χμμμμμμ!!! Τα παράπονά σας στον Μπενυ. Το Βενιζέλο ντε :D :D:D:D (ίδιος ο Μπενυ Χιλ είναι ο άτιμος)
 
Γιατί καλέ, σου έκοψε τα πόδια ο Μπένυ; Αν αρχίσεις να περπατάς σήμερα, θα είσαι στην συνάντηση κανονικά το Σάββατο. :p
 
@ Rygar. Θα σου δανείσω και μερικά ζευγάρια πόδια για να φτάσεις και πιο γρήγορα :D :p

Την γραμματέα σου πρέπει να την αλλάξεις νομίζω, αργεί πολύ.
Ναι ε? Ωραία θέλω τους μισθούς μου, τα ένσημά μου και την αποζημίωσή μου!
 
Kambia είπε:
Ναι ε? Ωραία θέλω τους μισθούς μου, τα ένσημά μου και την αποζημίωσή μου!

Μάλιστα. Θα λάβεις ως απάντηση αυτή που πήρε ο Στέφανος Στρατηγός από τον Παντελή Ζερβό στην ταινία ο Ατσίδας όταν ο πρώτος απαίτησε προίκα για να πάρει την κόρη του Ζερβού

Από τις κλασσικές ατάκες του εληνικού κινηματογράφου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kambia είπε:
@ Rygar. Θα σου δανείσω και μερικά ζευγάρια πόδια για να φτάσεις και πιο γρήγορα :D :p
Μέχρι ν'ανεβω με τα πόδια, θα έχουν θεσπίσει διόδια και τους πεζοπόρους. :D :D:D

tsalk είπε:
Παραδίδονται μαθήματα σωστής δημιουργίας html links. Πληροφορίαι εντός! :p

Και βάζε και κανα βιντεο με την ατάκα γιατί μερικοί δεν ενθυμούνται καλα :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωχ έχεις δίκιο το link δεν δουλεύει. Την ατάκα θα την πω το Σάββατο (live). Nα είσαι εκεί να την ακούσεις!
 
Έφτιαξα το λινκ :p
 
Αγαπητοί φίλοι εκτος απροόπτου θα παραστώ (και όχι παρευρεθώ που δηλώνει σύμπτωση και όχι προγραμματισμένη πράξη) και εγώ στη φιλοσκώμμονα παρέα σας.
 
YΠΕΝ-

ΘΥΜΗΣΙΣ

Ψάχνουμε άλλον ένα (τουλάχιστον) για 11άδα!!!!!!!!
 
Παιδιά με κσεχνάτε! Δυστυχώς δε θα μπορέσω για ΚΑΘΑΡΑ οικονομικούς λόγους! :( :(

Επιφυλάσσομαι στην επόμενη να έρθω με τραίνο, αν και θα'θελα πολύ ν'ανέβω με τη μπέμπα.
 
Δεν νομιζω να τα κατεφερω παιδια, το πλησιεστερο τραινο φτάνει στι 12:41 και κανει 29?...

Έχει για να φύγαω βέβαια στις 16:17 με 9.6 αλλα το συνολικό είναι απαγορευτικό για τα μέτρα μου...
 
Κρίμα :( Ελπίζω στην επόμενη να μπορέσεις. Χμ.... Μήπως να την κάνουμε λίγο πιο νότια την επόμενη???? (λέω τώρα :p )
 
Kambia είπε:
Κρίμα :( Ελπίζω στην επόμενη να μπορέσεις. Χμ.... Μήπως να την κάνουμε λίγο πιο νότια την επόμενη???? (λέω τώρα :p )
Nαι, στο 380ο χιλιόμετρο της εθνικής οδού. Έχει μια καντίνα εκεί......

αχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Άμα έχει φαγητό δεν έχω πρόβλημα :p Στάση τραίνου έχει? :tease:
 
Φαγητό θα πάρουμε σε τάπερ και νερό σε παγουράκι.

Η συνάντηση της οικονομικής κρίσης (θα την ονομάσουμε).
 
Saulot είπε:
Δεν νομιζω να τα κατεφερω παιδια, το πλησιεστερο τραινο φτάνει στι 12:41 και κανει 29?...Έχει για να φύγαω βέβαια στις 16:17 με 9.6 αλλα το συνολικό είναι απαγορευτικό για τα μέτρα μου...
Καρδιτσα δεν ησουν? (γιατι απο Καρδιτσα-θεσ.κη ειναι αρκετα οικονομικο το τρενο)

Εκτος αν ησουν για λιγο διαστημα.. εκει, και η βαση σου ειναι Αθηνα
 
Ηρθα αθηνα να μαζεψω πράγματα.

Υπάρχει φτηνο για Θεσαλλονική απο αθήνα (9?) αλλα ειναι το βραδυνό της παρασκευής και το απογευματινό του Σαββάτου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα