Συνάντηση Σάββατο 24/1/2009 (Πλατεία Κοραή)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.289
Αντιδράσεις
3.349
Λοιπόν, ο φίλος Vag είχε κανονίσει μια μίνι πριβέ συνάντηση για να δει κάποιους φίλους, επειδή είναι πηγμένος και δε μπορούσε να έρθει στις συναντήσεις μας. Επειδή όμως έχουν μαζευτεί αρκετά άτομα τελικά, με παρακάλεσε να βάλω εδώ συνάντηση GRM (θα μπει και στο www.mame.gr) και όσοι θέλετε βεβαίως μπορείτε να έρθετε. Η συνάντηση θα γίνει στις 10.30 στην Πλατεία Κοραή (στάση Μετρό Πανεπιστήμιο) στο καφέ Costa Cafe.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ έχω ήδη πει στον Βαγγέλη ότι θα είμαι εκεί.
 
Aυτες οι μυστικες συναντησεις μας.....ο κοσμος το χει τουμπανο και μεις κρυφο καμαρι.

Εκει θα ειμαι - το πα του Βαγγελη πριν 15 μερες - αλλα οσο για τις εκπληξεις, αφαιρεσε μια, τα μπλοκα των τρακτερ εκαναν καλη δουλεια παλι.
 
Δυστυχώς δουλεύω εκείνη την ώρα αύριο (τελειώνω 13:30) . Πολλά φιλάκια στο Vag και στον αγαπητό Badge που ελπίζω να είναι καλύτερα και να παρευρεθεί!
 
Και εγώ που νόμιζα πως η συνάντηση θα γινόταν λόγω της εκπλήξεως αυτής... 8)
 
Δεν ξέρω εάν ήταν λόγω της έκπληξης, πάντως κρίμα αν δε μπορέσει να έρθει

Telamonas.stokos είπε:
Aυτες οι μυστικες συναντησεις μας.....ο κοσμος το χει τουμπανο και μεις κρυφο καμαρι.
Εκει θα ειμαι - το πα του Βαγγελη πριν 15 μερες - αλλα οσο για τις εκπληξεις, αφαιρεσε μια, τα μπλοκα των τρακτερ εκαναν καλη δουλεια παλι.
Κι αυτοί τί να κάνουν, ψωμολυσσάνε!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
δηλ. θα γινει μια συναντηση αν κατάλαβα όπως και τόσες άλλες?

Δηλ. θα ερθει όποιος θελει και μπορεί?
 
Λορένα είπε:
δηλ. θα γινει μια συναντηση αν κατάλαβα όπως και τόσες άλλες?Δηλ. θα ερθει όποιος θελει και μπορεί?
Ναι!!!!!!!!!!
 
Σοφέ Ορέστη θα είσαι κι εσύ εκεί;
 
μάλλον θα είμαι και εγω ... (σαν απειλή ακούγετε αχαχαχαχα)
 
το 10.30 παει να πει πρωι; Λιγο δυσκολο να ερθω τοτε, θα προσπαθησω παντος!
 
Καλά μου παιδάκια

Σας ευχαριστώ...είναι πολύ γλυκό που με αποκαλέσατε έκπληξη...

Απο μέρους μου έχω να πω,πως δυστυχώς εξάντλησα και την τελευταία μου προσπάθεια να είμαι εγκάιρως κοντα σας.
 
Ρε θα ερχόσουν και θα ήταν μυστική συνάντηση ε;

Εμ, έτσι, ο Telamonas θέλει τις ωραίες γυναίκες για πάρτυ του αποκλειστικά!!!!!

Κακό παιδί Ηρακλάκο! ΚΑΚΟ!!!!!!!!
 
Γινεται να μεταφερθει κυριακή?

Ερωτηση κανω.. αν γινει Κυριακη, θα ερθω
 
Αγαπητέ μου Πούκυ όντως ενημερώθηκα απο νωρίς ,δηλαδή εχμ...χθες για την μυστική συνάντηση,που βλέπουμε τώρα ποσταρισμένη και μπορεί να την δει και ο αγαπητός Φιλ απο το Αμέρικα, 8) ...!Τώρα για το ωραία γυναίκα σας μερσώ! :flower: ...Το ήξερα πως κάποια μέρα θα αναγνωριζόταν η αξία μου σε αυτό το φόρουμ :boss: ...

Η αλήθεια είναι πως Κυριακή θα μπορέσω και γω,ευτυχώς αυτό το σιγούρεψα!(όλο μεγάλα λόγια είμαι...)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά, δεν θα ήταν μυστική συνάντηση του GRM, ούτε του mame.gr (ούτε της Amigahellas ή της KOA).

Υποτίθεται θα ήταν μια προσωπική συνάντηση μεταξύ λίγων (2-3-4) ιντερνετικών φίλων μου, (μυστική από τη γυναίκα μου και μόνο). Είπα να το κάνω γνωστό και στο mame.gr αλλά και στο GRM, και να μπορεί να έρθει όποιος θέλει, μια και όλοι φίλοι είναι.

Τρεις παρατηρήσεις:

1. Θα έρθουν retrogeeks από το Amigahellas, το mame.gr, το GRM, την KOA (Kick off Alkissociation), κ.α.

2. Θα απαγορεύεται το κάπνισμα εκεί. Όποιος θέλει να καπνίσει, θα μπορεί να το κάνει έξω. Αυτό δεν είναι απλώς δικός μου κανόνας, ήταν ο λόγος που πανυγύριζαν όλοι όσοι ήταν να έρθουν (εκτός από δύο modelators που αυτή τη στιγμή προσπαθούν να καλύψουν τον αυριανό χαμένο χρόνο).

3. Νομίζω ότι ο ηλεκτρικός δεν θα λειτουργεί παντού. Τσεκάρετε πριν καείτε.

Λορένα, δεν μπορεί να αλλάξει για Κυριακή, δυστυχώς. Όμως και η Κυριακή θα είναι ωραία, γιατί ξαναρχίζει το Lost (δες το κι έτσι).

misspepper77, δεν πειράζει, ίσως είναι και καλύτερα (αν είναι να έρθεις άλλη φορά).
 
Ο ΗΣΑΠ δεν θα λειτουργεί αύριο μόνο στο τμήμα Ταύρος - Ομόνοια. Από Πειραιά μέχρι τον Ταύρο και από Ομόνοια μέχρι την Κηφισιά τα δρομολόγια θα εκτελούνται κανονικά.

Για μένα προσωπικά είναι πολύ αρνητικό το γεγονός της απαγόρευσης του καπνίσματος, αν ήταν 7 το απόγευμα δεν θα είχα πρόβλημα αλλά πρωινός καφές χωρίς τσιγάρο... Όμως μόνο και μόνο για να αποδείξω στη φίλη μου τη domniki το ισχυρό του χαρακτήρα μου θα το υποστώ.
 
Ειχα αντιληφθει λανθασμενα οτι ο vag εκανε πλακα για την απαγορευση. Θα τα πουμε καποια αλλη στιγμη τοτε.
 
Σιγουρα δεν ειναι χιουμορ?

EDIT

Μαλλον δεν ειναι. Βασικα ακομα και εμενα που δεν καπνιζω (που δεν μου πεφτει λογος για τη συναντηση) με ενοχλησε ο τροπος που τελικα διατυπωθηκε (γενικα πιστευω οτι μπορεις να πεις ενα πραγμα με διακριτικοτερους τροπους και να πετυχαινεις το ιδιο αποτελεσμα).

Παντως μαλλον θα περασω να πω ενα γεια σε καποιες φατσες που εχω να δω καιρο μιας και πρεπει να παρω και το κρατημενο RetroGamer (μην μου το "φαει" κανενας Maddog :) ) απο τον Παπασωτηριου διπλα...

Trendy το smoking talk...
 
Γνωρίζοντας τον Βαγγέλη είμαι σίγουρος πως ο τρόπος που το διατύπωσε είχε απλά σκοπό το χιούμορ και τίποτα άλλο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα