Συνάντηση Σάββατο 24/1/2009 (Πλατεία Κοραή)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Rygar είπε:
Εγώ το σουτ δεν το άκουσα πάντως.
Ηλία έχεις να μου δανείσεις καμια 10αριά χιλιάδες ευρώ; :D
Μόνο 10 θες βρε? σιγά το πράγμα...θα σου δώσω 100 να έχεις να πορεύεσαι....

:points: :points:
 
Maddog είπε:
Για την ιστορία, το παρόν έδωσαν οι: Vag, Alkis21, Wally, Telamonas, Giama, Plink, Maxouli, Rygar και ο υποφαινόμενος.
Να'σαι καλά, ρε γιατρέ... Μετά τα 2μ. σταματά το face scanning, δηλαδή, ε??? :p Μήπως έπρεπε να έρθω με μπλουζάκι με στάμπα "09/09/09 - Ι WANT TO BELIEVE!" για να με προσέξεις??? :p

Ας το προσπεράσω αυτό και ας πω πως κι εγώ με τη σειρά μου χάρηκα που γνώρισα και ορισμένα μέλη του GRM πέρα από τους παλιούς γνωστούς μου από το mame.gr (αν και μου έμεινε ως απωθημένο που δεν προλάβαμε να κάνουμε ένα live "Mario vs. Sonic flame" με τους Wally-Maddog... :cool: )

//Νομίζω πως θα συμφωνήσω πως συγκριτικά με άλλες φορές -τουλάχιστον στις συναντήσεις του mame.gr που παρευρισκόμουν και περίπου οι μισοί ήμασταν ίδιοι με χθες- ήταν ίσως η λιγότερο θορυβώδης συνάντηση... Μεγάλη ειρωνεία να δεχτούμε παρατήρηση τώρα... (τις άλλες φορές, απλώς άδειαζε ο χώρος του μαγαζιού σε ακτίνα 5-10 μέτρων... :cool: )
 
Rygar είπε:
Μα αφου εχουμε ξανασυναντηθεί ρε Βασίλη! :D
Με εσένα και όλους τους υπόλοιπους ναι, με τον Άλκη πρώτη φορά συναντηθήκαμε.

Olorin είπε:
Να'σαι καλά, ρε γιατρέ... Μετά τα 2μ. σταματά το face scanning, δηλαδή, ε??? :p Μήπως έπρεπε να έρθω με μπλουζάκι με στάμπα "09/09/09 - Ι WANT TO BELIEVE!" για να με προσέξεις??? :p
Θα βοηθούσε σίγουρα η μπλούζα!

Σοβαρά τώρα, δεν εχω ιδέα πως τα κατάφερα (blame την νυχτερινή ώρα...).

Στο ανάλογο post του mame.gr που έκανα νωρίτερα σήμερα σε έχω βάλει πάντως, αν αυτό με εξιλεώνει κάπως. #)
 
Μα καλά, πότε προλάβατε και κάνατε την συνάντηση??

Μόλις τώρα το είδα! Βέβαια, και να το έβλεπα νωρίτερα, 10.30 Σάββατο πρωί είναι βάρβαρη ώρα για εμένα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα