Συνάντηση Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ΙΑΚΩΒΟΣ είπε:
πως θα σας γνωρισω οτι ειστε εσεις?
Κάνουν μπαμ από μακριά.

Άλλωστε οι κυρίες φαντάζομαι θα φοράνε και τις μπλουζες με τα ονόματά τους.
 
ΙΑΚΩΒΟΣ είπε:
πως θα σας γνωρισω οτι ειστε εσεις?
Βάλε μια φωνή και πες Retromaniax. :D

ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ είπε:
Εγώ δε θ' ακολουθήσω. Αφενός για οικονομικούς λόγους, αφετέρου γιατί δε μ' ενδιαφέρει το "σπορ"...
Οπότε πάμε για κανονική συνάντηση και κει όσοι μαζευτούμε βλέπουμε πότε θα πάμε σε escape room. Να το κάνουμε και πιο οργανωμένα.
 
θα φοράμε τα αυτοκόλητά μας!! :D
 
Σας ζηλεύω, ελπίζω να μπορέσω να έρθω κι εγώ την επόμενη φορά!

 


Αλήθεια, πώς είναι να συναντιέστε από κοντά; Θέλω να πώ πως μέσα απ' τον τροπο που γράφει κανείς στο forum σχηματίζετε μια εικόνα και κάποιες προσδικίες γι' αυτόν, πώς αισθάνεστε όταν βλέπετε το άτομο που κρυβόταν πίσω απ' το ψευδόνυμο για πρώτη φορά; Πρέπει να είναι πολύ ωραία εμπειρία!
 
Crimson Moonlight είπε:

Αλήθεια, πώς είναι να συναντιέστε από κοντά;



Χάλια, αίσχος! Δεν φτάνει που τους έχεις στο φόρουμ, είσαι αναγκασμένος να πιεις και καφέ μαζί τους :p . Αστειεύομαι εννοείται.




Crimson Moonlight είπε:
Θέλω να πώ πως μέσα απ' τον τροπο που γράφει κανείς στο forum σχηματίζετε μια εικόνα και κάποιες προσδικίες γι' αυτόν, πώς αισθάνεστε όταν βλέπετε το άτομο που κρυβόταν πίσω απ' το ψευδόνυμο για πρώτη φορά; Πρέπει να είναι πολύ ωραία εμπειρία!
Προσωπικά μιλώντας, όλα είναι μια χαρά. Τα παιδιά είναι κουλ, υπάρχει ωραία χαλαρή συζήτηση ποικίλης ύλης αλλά πάντα με βάση το ρετρό. Τέλος πάντων, ότι και να γράψω είναι λίγο. Μια δοκιμή θα σε πείσει ;)
 
Εγώ πάντως όταν γνώρισα από κοντά τον johny19818, έμεινα με τις χειρότερες εντυπώσεις!!

Μου πήρε και τις σοκολάτες μου!! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαχαχαχα!!!

Αυτό ακριβώς είχα στο μυαλό μου (το βίντεο) όταν το έγραφα ρε φίλε!! Είσαι φοβερός!

Γιαννης: το ΚΑΛΥΤΕΡΟ παιδί!! :)

edit: μη βάλεις το βίντεο του Πλούταρχου τώρα, χαχα!! :p
 
Πάντως δε θα δυσκολευτεί κάποιος να μας αναγνωρίσει. Να φανταστείς τον viking4a τον πέτυχα σε ένα μαγαζί λίγο πριν από την ώρα του ραντεβού της περασμένης συνάντησης και χωρίς να τον έχω δει ποτέ πήγα και του είπα "Είσαι ο viking4a???"

Μπαμ κάνουμε από χιλιόμετρα μακρυά :D :D :D :D :D
 
viking4a είπε:
Γιαννης: το ΚΑΛΥΤΕΡΟ παιδί!! :)

edit: μη βάλεις το βίντεο του Πλούταρχου τώρα, χαχα!! :p
Χαχαχα καλό!

Kambia είπε:
Πάντως δε θα δυσκολευτεί κάποιος να μας αναγνωρίσει. Να φανταστείς τον viking4a τον πέτυχα σε ένα μαγαζί λίγο πριν από την ώρα του ραντεβού της περασμένης συνάντησης και χωρίς να τον έχω δει ποτέ πήγα και του είπα "Είσαι ο viking4a???" Μπαμ κάνουμε από χιλιόμετρα μακρυά :D :D :D :D :D
Ναι, τα στέκια των ρετρομανιακών είναι λίγο πολύ γνωστά... :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kambia είπε:
Πάντως δε θα δυσκολευτεί κάποιος να μας αναγνωρίσει. Να φανταστείς τον viking4a τον πέτυχα σε ένα μαγαζί λίγο πριν από την ώρα του ραντεβού της περασμένης συνάντησης και χωρίς να τον έχω δει ποτέ πήγα και του είπα "Είσαι ο viking4a???" Μπαμ κάνουμε από χιλιόμετρα μακρυά :D :D :D :D :D
Ναι, όντως..

Φοβερή στιγμή ήταν αυτή, αξέχαστη θα μου μείνει, χαχα!!

Έμ πώς να μη μ'αναγνωρισεις βρε Ναταλί.. Ποιος άλλος θα είχε Σαββατιάτικα πρωί μια σάκα στον ώμο και θα έψαχνε σαν (ρετρό)μανιακός ένα ξεχασμένο τεράστιο παλιό παιχνιδαδικο μπας και βρει κάνα άλμπουμ PANINI??

Μόνο ο viking4a ο τρομερός!! Χαχαχα!!

Spybil είπε:
θα φοράμε τα αυτοκόλητά μας!! :D
Σπύρο στην επόμενη εσύ να κρατάς το πειρατικό των playmobil!!! Χαχαχα!!

Κι ο AND1 το διαστημόπλοιο..

Κι η kambia το κάστρο....

Και....παει λέγοντας!! :p

Είστε και πολλοί οι playmofreaks απ'ο, τι κατάλαβα.. Χεχε!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
βασικα εγω δεν μενω θεσνικη κατα διαβολικη θα ειμαι εκει ομως καλη φαση αυτες οι συναντησεις γινονται και στην αθηνα?
 
Σταυρo, απάντησε στον φίλο... γίνονται???? Οεοοο?? :p Χαχαχα!!!

Ευχαριστώ Daredevil για την διόρθωση. :)
 
ΙΑΚΩΒΟΣ είπε:
βασικα εγω δεν μενω θεσνικη κατα διαβολικη θα ειμαι εκει ομως καλη φαση αυτες οι συναντησεις γινονται και στην αθηνα?
Στο παρελθόν τακτικά. Άλλωστε από εκεί ξεκίνησε η ιδέα (νομίζω).

Φαντάζομαι να οργανωθεί κάτι και στην Αθήνα (σύντομα)
 
Θα περιμένουμε και τον Αnd1 να σκάσει μύτη :D
 
Η kambia θα ερθει με το playmoδιαστημόπλοιο κ εγώ με το καράβι :p
 
Επ νέος... το καράβι μου!!
 
Μόλις διάβασα πως αύριο έχουν γίνει κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στο κέντρο της πόλης λόγο του ποδηλατικού αγώνα και τη Λαϊκής ποδηλατοδρομίας.

Το πιο πιθανό, επειδή έχουμε ραντεβού στις 11:30 να μην έχουμε πρόβλημα αλλά ας το γνωρίζετε για να μην αναρωτιέστε γιατί το λεωφορείο κάνει άλλο δρομολόγιο :p
 
Για λίγες μέρες δεν θα σας προκάβω,αλλά για escape room να με υπολογίζετε!!

Υπάρχει δωμάτιο που είναι για 2 ομάδες,αυτό να δείτε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα