Συνάντηση 23 Απριλίου 2017 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.379
Άντε σιγά σιγά να μαζευτούμε και μεις να πιούμε ένα καφεδάκι, να πούμε και πως περάσαμε το Πάσχα :D

Ραντεβού την Κυριακή 23 του μήνα στις 18:30 στο κλασικό σημείο Τσιμισκή με Αριστοτέλους.

Να βλέπω χεράκια.

  1. Kambia
  2. D@redevil
  3. and1 (θα ερθει, αν υπαρχει παγωτο!)
  4. ARETARA (εκτος απροοπτου)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παγωτό θα φάμε ; :p Αν ναι είμαι μέσα :D
 
and1 είπε:
Παγωτό θα φάμε ; :p Αν ναι είμαι μέσα :D
Τωρα και να θες να κανεις πισω, ειναι αργα, μπηκες στην λιστα με συνοπτικες. :p
 
and1 είπε:
Παγωτό θα φάμε ; :p Αν ναι είμαι μέσα :D
Θα φας τσουρέκι. Θες και παγωτό;

Άντε καλά... Κάτι θα κάνουμε (μετά την καζούρα της Κυριακής που σου κάναμε με την D@redevil ::) ) αν δεν πονάνε τα λαιμά σου :biglaugh:
 
Μάλλον θα έρθω αν δεν προκύψει κάτι έκτακτο.
 
Ετοιμος κι εσυ! :thumbup:

Next.... :D
 

Έλα να βλέπω χεράκια :)

1@mariadegrecia[/USER] αν χάσεις το αεροπλάνο έλα να μας βρεις :flower:

 
Δεν βλεπω "κινηση" και ανησυχω.... :precry:

Να τους εκατσε βαρυ το τσουρεκι και το σουφλε σοκολατας Η' να τους επιασαν τα λαιμα απο το πολυ παγωτο αραγε? :biglaugh:
 
Χαλαραααααααα :D

Μαζευτήκαμε 6 άτομα.

Spybil, And1 (δεν έφαγε ούτε τσουρέκι ούτε παγωτό :p ), Aretara, Panosss, D@reDevil, Εγώ (Kambia)

Ήπιαμε το καφεδάκι μας και επειδή μετά άρχισε να βγάζει κρύο είπαμε να μπούμε στο απέναντι escape room :D image_151374.jpg

Γενικά περάσαμε ένα ευχάριστο κυριακάτικο απόγευμα :)

Yγ. Εννοείται αποδράσαμε και μάλιστα εύκολα ;)
 
Μπραβο ρε καρντασακια, ωραια πραγματα, ξερετε να περνατε καλα χωρις πολλες φαμφαρες!!! :thumbup:

Χαιρομαι!!! :flower:

Αντε....και στην επομενη τωρα!!! :D
 
O And1 έφαγε σήμερα το μεσημέρι παγώτο μηχανής αλλά ήταν έτσι κ έτσι :p Πέρασα πολύ ωραία το απόγευμα της Κυριακής. Ήπιαμε το καφεδάκι μας, φάγαμε τα μπισκοτάκια μας, πήρα τα δωράκια μου από την Ναταλή κ κάναμε κ ένα πέρασμα από το Mindtrap. Φυσικά η αγαπημένη μας admin ξέχασε να πει ότι βγήκαμε από το δωμάτιο χάρη στην εκπληκτική στρατηγική μου :p :p:p Σταυρή στην επόμενη μαζί μας ;)
 
Δεν ξέρω τι λένε οι συνέγκλειστοί μου, αλλά αν δεν ήταν τα κορίτσια, ακόμα μέσα θα είμασταν!!!

Και εις άλλα με υγεία με περισσότερα Aperol spritz :D :D
 
Μπράβο βρε παιδια!!! :thumbup:

Φοβερή και η ιδέα σας να πάτε μετά σε escape room!!! Τι θέμα είχε το δωμάτιο που πήγατε και τι βαθμό δυσκολίας;
 
Jumanji με βαθμό δυσκολίας 5/6
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα