Συνάντηση 8 Σεπτεμβρίου 2012 [Αθήνα]

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
σχολαω στις 5

οποτε θα προλαβω να ερθω κι εγω!!
 
imperium είπε:
σχολαω στις 5 οποτε θα προλαβω να ερθω κι εγω!!
Εύγε! :) Προστεθήκατε! :)

Δε με λέτε, θα βρούμε άλλους 2 να πατήσουμε τους 30? Ε? :)
 
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,ΔΕΝ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΧΩ ΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΘΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΑΝΑΠΟΛΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΙΟΡΤΗ ΤΑ ΠΑΛΙΑ.
 
Προστέθηκες μαζί μ' ένα άτομο! ;)

Δηλαδή, αν τελικά έρθουν όλοι, τριανταρήσαμε?! :D :D

Τι λέτε τώρα!
a049.gif
 
D@redevil είπε:
Αφορμή έψαχνες για να βάλεις το αγαπημένο σου emoticon .... μια χαρά λοιπόν !!!!

Θέλω να σ' ευχαριστήσω δημοσίως - σε πρώτη φάση -για την παρακολούθηση και την ενημέρωση του συγκεκριμένου θέματος. Η βοήθειά σου μεγάλη, τα σχόλιά σου από καρδιάς, τι άλλο να πω. Δυστυχώς λόγω υποχρεώσεων δεν κατάφερα να είμαι συνεπής για 7 σελίδες τώρα και ζητώ συγγνώμη από όλους.

Kambioula ένα ευχαριστώ και σε σένα που σήκωσες το μεταμεσονύκτιο βάρος.

:thanx2: και :thanx2: λοιπόν :)
 
Μην σκας σου έχω τρόπο να το ξεπληρώσεις :D

Το πρωΐ θα μπαίνεις στο φόρουμ και αμέσως θα κάνεις ένα χέρι τη βιτρίνα (την αρχική σελίδα δλδ)

Μετά θα βάζεις μια ηλεκτρική στο κουτί. Τόσα άτομα περνάνε από κει.... . Ε και ένα σφουγγαρισματάκι επίσης Τώρα αν έρθει κανείς και πατήσει με τα λασπωμένα παπούτσια δεν πειράζει!

Το βράδυ πριν φύγεις σε παρακαλώ μην ξεχάσεις να ποτίσεις και τα λουλούδια

:D :D :D
 
Όπως είπε και η Kambia, μην αγχώνεσαι! Ανταλλάσσω τις υπηρεσίες μου με ένα γλυκάκι / κεκάκι από τα χεράκια σου! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
(Πάλι για φαι μιλάς εσύ; :p )
 
Τρωει τρωει αλλα πετσι και κοκκαλο μενει (να μας πει το κολπο)
 
Παιδιά, θα είμαι και εγώ παρών αύριο :D
 
pooky(1) είπε:
(Πάλι για φαι μιλάς εσύ; :p )
Τι να κάνω ρε συ! Είμαι στην "ανάπτυξη"! :biglaugh:

Wally είπε:
Τρωει τρωει αλλα πετσι και κοκκαλο μενει (να μας πει το κολπο)
Μερσί για το κοπλιμάν, μεσιέ! :flower:

(ξέρεις, τα λεφτά θα τα καταθέσω στο γνωστό λογαριασμό! :biglaugh:)


Fotis_kfor είπε:
Παιδιά, θα είμαι και εγώ παρών αύριο :D
Μπράβο ρε Φώτη! :) Προστέθηκες προτού αλλάξεις γνώμη!

(είσαι το "μαξιλαράκι" της 30άδας! :D )

Επί τη ευκαιρία, μην ξεχνιόμαστε:
attachment.php
 
31! Κερδίζω τίποτα; :flower:

Είχα ένα προβληματάκι με γάμο που θα είναι την ίδια ώρα και γι'αυτό μέχρι στιγμής δεν είχα απαντήσει, αλλά το διευθέτησα. :)

Θα με δείτε βέβαια αρκετά αργότερα, πιθανώς γύρω στις 7:30. Δεν ανησυχώ, είμαι σίγουρος και ότι θα είστε ακόμα εκεί και ότι θα σας εντοπίσω εύκολα. :p

Και ελπίζω να μην σας πειράζει αν είμαι λίγο πιό "επίσημος" σε ένδυση. Πολύ θα ήθελα να πάω στον γάμο με μπλουζάκι PacMan που θα ταίριαζε καλύτερα στην "δική μας" μάζωξη, αλλά μάλλον δεν με παίρνει.
 
Το τι θλίβομαι που δε θα σε δω με tux, δε μπορείς να φανταστείς! :)

You are added! :flower:

(και δεν κατάλαβα, τι έχουν τα pacman μπλουζάκια?! :D Ό,τι πρέπει είναι για επίσημες εκδηλώσεις! :D )
 
D@redevil είπε:
Το τι θλίβομαι που δε θα σε δω με tux, δε μπορείς να φανταστείς! :)
Μην κάνεις όρεξη για tux, το δικό μου "επίσημο" επίπεδο ένδυσης φτάνει μέχρι κανά πουκάμισο και να αποχωριστώ το αγαπημένο μου 501 προσωρινά. :p

D@redevil είπε:
(και δεν κατάλαβα, τι έχουν τα pacman μπλουζάκια?! :D Ό,τι πρέπει είναι για επίσημες εκδηλώσεις! :D )
Ναι, είναι must σε κάθε ρετρομανιακή επίσημη εκδήλωση. Γι'αυτό και ζήτησα συγγνώμη που δεν θα έρθω με αυτό! ;)
 
Τι εγινε παιδια? Εμαθα αυριο οτι θα κανουν guest εμφάνιση οι Modern Talking για να τραγουδήσουν αποκλειστικα για τη συνάντηση των retromaniax παλιες αξέχαστες επιτυχίες τους απο τα 80's οπως You're my heart you're my soul, You can win if you want, Cheri cheri lady, Βrother Louie, Geronimo's cadillac και πολλα αλλα! Μη το χάσει κανεις αυριο!!!!!
 
Γειά σας παιδά έρχομαι κι εγώ σήμερα (πιθανότατα μαζί και με ένα στενό μου φίλο, παλιό... παιχταρά Σπέκτρουμ -χεχε)
 
George Stathis είπε:
Γειά σας παιδά έρχομαι κι εγώ σήμερα (πιθανότατα μαζί και με ένα στενό μου φίλο, παλιό... παιχταρά Σπέκτρουμ -χεχε)
Δηλωθήκατε, αγαπητέ (μετά του φίλου! ;) )

Εντάξει, τώρα έχω σκάσει ολοκληρωτικά από το κακό μου, που θα χάσω τέτοιο event!

(όχι ότι πιο πριν δεν ήμουν έτοιμη, απλά τώρα με αποκάματε! :D )
 
Αποσύρω τη συμμετοχή λόγω έκτακτου γεγονότος. Καλά να περάσετε παίδες.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα