Συναντήσεις για Βιντεοπροβολές

Ψηφίζω το "Αγριες καλόγριες" ,είναι αυτή με την Κατερίνα Ιωαννίδου? αν δεν κάνω λάθος....

Πολύ cultιά ή ταινία

(σ.σ : την έχω και γώ σε κάποιο αρχείο ,εάν δέχετε USD το μηχάνημα )
 
ψηφιζω με χιλια ευρωκοπανους και μπορω μαλιστα να την φερω την ταινια ειναι τρελλο cult Και κοριτσι του μπαρ δεν θα με χαλαγε για να πω την αληθεια χαχαχα καμερα αληθεια respect το ραμπο κοντος και ταπα νομιζω το χω ολοκληρο θα κοιταξω και θα επανελθω να σας πω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
O "Ράμπο ,ο κοντός & η τάπα" επηδή ματαιώθηκε ή προβολή & επηδή έχει 2 μέρη (που είναι αμφίβολο άν θα βρεθούν τελικά) η γνώμη μου είναι να αφερεθεί.

Για την ώρα λοιπόν είπαμε γνώμες εγώ + ο Θάνος.

Αναμένουμε και τους άλλους...
 
Mια αλλη εκπληξη που σας αποκαλύπτω για την επερχόμενη βιντεοπροβολή ειναι οτι λιγο νωρίτερα απο τη συνάντηση θα γινει ενα μικρό event με ρετρο gaming (Μιας και το αφεντικό του καταστήματος ειναι μεγάλος φαν του "αθλήματος") και οσοι απο σας επιθυμείτε μπορειτε να ερθετε για να καούμε ομαδικά στα παιχνίδια της σειράς "Castlevania"..
 
Τελικά εγώ δεν κατάλαβα, πότε θα γίνει η προβολή και ποια ώρα διότι παραπάνω λέγατε να την μετακινούσατε και για Κυριακή και για άλλες ώρες. Θα γίνει αργότερα διευκρίνηση για μέρα και ώρα;
 
Diogr είπε:
Τελικά εγώ δεν κατάλαβα, πότε θα γίνει η προβολή και ποια ώρα διότι παραπάνω λέγατε να την μετακινούσατε και για Κυριακή και για άλλες ώρες. Θα γίνει αργότερα διευκρίνηση για μέρα και ώρα;
Την Κυριακή στις 12/10 4:00 το απόγευμα, πρώτα ο Θεός.

Πες μας και σύ την επιλογή σου απο τι λίστα.
 
Ψηφιζω αγριες καλογριες και εγω.Ετσι να δουμε κατι διαφορετικο
 
παιδια θα εχουμε στα χερια μας και το κομπιουτερ του θανατου με τον ηχο ενταξει αν σας ενδιαφερει
 
θανος είπε:
παιδια θα εχουμε στα χερια μας και το κομπιουτερ του θανατου με τον ηχο ενταξει αν σας ενδιαφερει
θα έλεγα το εξής :

Kαθώς και το "Κομπιούτερ του θανάτου" ενδιαφέρει πολλούς (μεταξύ άλλων & μένα) ,σε περίπτωση που γίνει ισοψηφία με κάποια απο τις προτεινόμενες βιντεοταινίες του jackie να επιλεγεί για αυτήν την βιντεοπροβολή (στις 12 του Οκτώβρη), σε περίπτωση που έρθει πιο κάτω στις προτιμήσεις απο 1η θέση, τότε να την βάλουμε στην επόμενη βιντεοπροβολή αμέσως μετά.

Ελπίζω να συμφονείτε.

Οποιος φίλος θέλει διακαώς να παίξει "κομπιούτερ του Θανάτου" σε αυτή την προβολή ας το πεί!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συμφωνω απολυτα οτι πρεπει να παιχτει εστω στην επομενη βιντεοπροβολη το κομπιουτερ του θανατου.Εγω ειμαι θετικος
 
Για να μην ξεχνιόμαστε προηγείτε στις προτιμήσεις το "Αγριες Καλόγριες"...
 
Ναι βεβαια οποια επικρατησει σε ψηφους θα προβληθει κανονικα,εγω ενουσα για το κομπιουτερ του θανατου για την επομενη ενοοντας για τον μηνα νοεμβριο εφοσον καθε μηνα θα εχουμε απο μια προβολη.Αλλα ας κρατησουμε και μια επιφυλαξη καθως αν οι υπολοιποι ψηφισουν το κομπιουτερ του θανατου τοτε θα παιχτει σε αυτην την προβολη.Οτι θελησει ο λαος.Παιδια ψηφιστε ομως να δουμε τι θα βγει
 
παιδια ηρθε το κομπιουτερ του θανατου θα σας το φερω λοιπον στην αυθεντικη μορφη κατευθειαν απ την βιντεοκασσετα μαλιστα θα την φερω ολοκληρη με το σημα της εταιριας και τα τρειλερ αλλων ταινιων στην αρχη....
 
Νομιζω οτι η πιο δίκαιη και σοφή επιλογή θα ηταν να δουμε το κομπιούτερ του θανάτου.. Ειναι η πιο πρωτότυπη ταινια απ'ολες τις μεχρι τωρα επιλογές καθως και η πιο γνωστή και κοινά αγαπητή/αναγνωρίσημη σε ολα τα παιδια της παρέας..
 
ωραια αν το κλεισαμε τοτε αναλαμβανω να το φερω εγω σε dvd ειναι ηδη ετοιμο βασικα μηπως να ειδοποιησουμε και τον κυριο φλωρεντη αν θα θελε να μας κανει την τιμη να ρθει??
 
θανος είπε:
ωραια αν το κλεισαμε τοτε αναλαμβανω να το φερω εγω σε dvd ειναι ηδη ετοιμο βασικα μηπως να ειδοποιησουμε και τον κυριο φλωρεντη αν θα θελε να μας κανει την τιμη να ρθει??
Πολύ γουστάρω!!! Εγώ είμαι σύμφωνος στο να παιχτεί "Κομπιούτερ του Θανάτου" στην επόμενη...(και έτσι να μετατεθεί ή λίστα του jackie για την μέθεπόμενη προβολή)

Οποιος γνωρίζει λίγο καλλύτερα τον κ.Φλωρεντή να του πεί & θα είταν υπέρτατη ή τιμή για μάς να έρθει & φισικά να μας υπογράψει αυτόγραφα!!!
 
Λοιπόν μάγκες, 3-4 μέρες πριν την προβολή (και μόνο αν είναι ΣΙΓΟΥΡΟ ότι θα γίνει και ότι θα παιχτεί το ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ) να με πάρει κάποιος στο κινητό να μου το θυμίσει (τα γνωστά αλάνια, το έχετε όλοι το κινητό μου).

Εγώ θα αναλάβω τότε, να προσκαλέσω τον Άκη Φλωρεντή, με τη δέουσα επισημότητα.

Δίνω αρκετές πιθανότητες να έρθει, μιας και όποτε μιλάμε, με ρωτάει με πολύ θέρμη "αν είναι καλά όλα τα παιδιά στο φόρουμ".
 
exetlaios είπε:
Λοιπόν μάγκες, 3-4 μέρες πριν την προβολή (και μόνο αν είναι ΣΙΓΟΥΡΟ ότι θα γίνει και ότι θα παιχτεί το ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ) να με πάρει κάποιος στο κινητό να μου το θυμίσει (τα γνωστά αλάνια, το έχετε όλοι το κινητό μου).Εγώ θα αναλάβω τότε, να προσκαλέσω τον Άκη Φλωρεντή, με τη δέουσα επισημότητα.

Δίνω αρκετές πιθανότητες να έρθει, μιας και όποτε μιλάμε, με ρωτάει με πολύ θέρμη "αν είναι καλά όλα τα παιδιά στο φόρουμ".
Κωνσταντίνε είσε μεγάλος αγόρι μου!!!! Οποσδήποτε θα πρέπει να έχει και Pics μαζί του για να υπογράψει αυτόγραφα (εάν τελικά τον ψήσεις).

Είναι κάτι το μαγαλειώδες & ονειρώδες μαζί!

Οσον αφορά την ημερομηνία νομίζω "κλέιδωσε" για Κυριακή 12 Οκτωβρίου & ώρα 4:00. (jackie επιβεβαίωσε το)
 
"Το κομπιούτερ του Θανάτου" + Άκης Φλωρεντής!;;

Αυτά είναι! :)
 
παιδια παμε γερα θα γινει μεγαλη φαση το κομπιουτερ ειναι σε πολυ καλη κατασταση απο την αυθεντικη βιντεοκασσετα και θα χαρω παρα πολυ αν ερθει ο ιδιος ο κυριος φλωρεντης να μας δωσει και μια ιδεα για το τι γινοτανε backstage αντε να αρχισουμε να μαζευομαστε μην λειψει κανεις απλα....
 
Πίσω
Μπλουζα