Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας manos426f
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Tι;;;;;;

Λορένα δε με βλέπεις;;;;;;

Νόμιζω πως ήμουν εμφανώς εμφανίσιμη... :cry:



Τη μισή φωτογραφία πιάνω... :D
 
Βλέπω μόνο δυο κοπέλες. Η μια εισαι εσυ juanita. Η άλλη ποια είναι;

Και τα αγορια επισης, επιτρεπεται να τους μαθουμε;
 
Αυτός με τα μαλιά και το κακό βλέμμα είναι ο Μάνος!!!!!!
 
E, νά'μαι κι εγώ. Τί να κάνουμε...

Όσο για ονόματα, κάποιος που τα θυμάται όλα ας βάλει λεζάντες!
 
Τι σημειώνεις;
 
"Τυρί, ρύζι καφέ, γάλα, Καμπά"

Είναι φωτό από την Πράγα - έγραφα μία κάρτα :D
 
"Δεν θα ξανακοροϊδεψω τον Spectrum" * 128 φορες

"Δεν θα ξανακοροϊδεψω τον Spectrum" * 128 φορες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σου μένουν άλλες 126...
 
Είναι η κολλητή μου που τραβολογάω στις τελευταίες συναντήσεις μαζί μου σε μιά προσπάθεια να την κάνω μέλος!!! :byebye:
 
Μονο ο Γκορτζος λειπει απο την συναντηση :rofl:
 
Ναι ήμουν και εγώ εκεί... είχα και παρέα (αλλιώς δεν θα μπορούσα να δώσω το παρόν), ναι ήταν έκπληξη όχι μόνο για τους φίλους που δεν με περίμεναν όσο και για μένα έως ένα βαθμό γιατί αν και τριγυρνούσε στο μυαλό μου από την προηγουμένη, μόνο λίγη ώρα νωρίτερα τελικά κατάφερα να στρώσω έτσι τις δουλειές μου ώστε να έρθω. Δεν καταλαβαίνω γιατί ακριβώς δέχομαι τα σέβη κάποιων, αλλά χρέος μου είναι όχι μόνο να τα ανταποδώσω αλλά να τονίσω ότι χάρηκα πολύ που γνώρισα τόσο πρόσωπα της "νέας γενιάς" του GRM, όσο που ξαναείδα και κάποιους από τους "παλιούς". Νομίζω όμως τελικά ότι δεν μπορείς να ξεχωρίσεις ποιοι είναι ποιοι αφού όλοι φέρουν την ίδια τρέλα και την ίδια λάμψη στο μάτι τους.

Τέλος πάντων, ελπίζω σε μία μελλοντική συνάντηση να δω και άλλους αγαπημένους φίλους αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά που έχουν ενταχθεί δυναμικά στην παρέα αυτή και δεν τα έχω συναντήσει μέχρι σήμερα. «Αυξάνεστε και πληθύνεστε και το διαδίκτυο όπως κυριεύσατε με την τρέλα και την δύναμη της νοσταλγία σας... υπάρχουν ακόμα πολλοί εκεί έξω που περιπλανώνται χαμένοι στην έρημο της καθημερινότητας και περιμένουν την λύτρωση από αυτή και αναζητούν αυτούς που θα τους μεταδώσουν την γνώση.» Αμήηηην :D
 
Hταν αλλη μια ομορφη συναντηση!!!

Χαρηκα που γνωρισα νεα μελη και τα ειπα και με τα παιδια που εχω γνωρισει στις προηγουμενες συναντησεις!!!

Ευχαριστουμε Gryzor για τις φωτο!!!

Ο maxouli οσο και να προσπαθει να κρυψει τα 14(μονο? :D ) δεν κρυβονται!!!

Ευχαριστω και τον Βαγγελη που με γυρισε για αλλα μια φορα

(αν και δεν ειχα πιει τιποτα :D )


Και τελος δεν ευχαριστω τον Μανο που με "δημοκρατικες" διαδικασιες με/μας απεκλεισε απο την κληρωση!!! :cry:
 
dim είπε:
Και τελος δεν ευχαριστω τον Μανο που με "δημοκρατικες" διαδικασιες με/μας απεκλεισε απο την κληρωση!!! :cry:

Έπρεπε να ληφθούν δραστικά,άμεσα,όσο και δίκαια μέτρα ρε φίλε,δε φταίω εγώ....
 
Άσε που...

..το είχε ζητήσει και ο Κωνσταντίνος σε μία προηγούμενη σελίδα πριν την συνάντηση. :D
 
Μάνο, κανόνισε καφέ την Παρασκευή !

Έχουμε "πειρατικό πλιάτσικο" !

Ο κερδισμένος κρατάει το MP3-player

και κερνάει καφέ "της παρηγοριάς", τον χαμένο !
 
exetlaios είπε:
Μάνο, κανόνισε καφέ την Παρασκευή !
Έχουμε "πειρατικό πλιάτσικο" !

Ο κερδισμένος κρατάει το MP3-player

και κερνάει καφέ "της παρηγοριάς", τον χαμένο !

Δίκαιο... δε λέω...8)
 
E,το αίσθημα της δικαιοσύνης το έχουμε ανεπτυγμένο ομολογουμένως... :D
 
Λέμε και καμιά σαχλαμάρα.............. :D :D
 
Επειδή διαισθάνομαι ότι πλάκα στην πλάκα,τελικά μπορεί να υπάρξει σοβαρός κίνδυνος να μείνουν υπονοούμενα σχετικά με το gadgetάκι του Θέμη και την τύχη του,να ξεκαθαρίσω ότι:

Mπήκε η αγγελία/χάρισμα εκ μέρους του και έστειλα p.m ότι θα το ήθελα.Έγραψε και ο Κωνσταντίνος ότι το θέλει και απλά συμφωνήσαμε να το κληρώσουμε μεταξύ μας...

Με άλλα λόγια,κάναμε ακριβώς ότι συμβαίνει και με κάποια πιθανή πώληση,όπου ο πρώτος που εκδηλώνει ενδιαφέρον για κάτι,παίρνει το αντικείμενο,έχοντας αποκτήσει τον πρώτο λόγο γι΄αυτό.Απλά στην περίπτωση αυτή,συμφωνήσαμε να το κληρώσουμε μεταξύ μας,μια και εκδηλώσαμε ενδιαφέρον χρονικά κοντά,και δεν το πήρα εγώ,μια και ήταν χάρισμα και κάτι εντελώς απλό και μη δυσεύρετο,το οποίο θα μπορούσε να ψωνίσει ο καθένας μας την επόμενη ημέρα.Δεν αδικήσαμε κανέναν και αυτά περί δικαιοσύνης,ασφαλώς και είναι πλακίτσα...

Τα λέω αυτά για να είναι ξεκάθαρο το τοπίο και να μην νιώσει κανείς ριγμένος από την πλακίτσα που κάναμε μετέπειτα γι' αυτό,όπως ακριβώς κάνουμε και τώρα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα