Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κάτι μου λέει ότι ο Ριγανάκος έκανε format την κάρτα μνήμης της φωτογραφικής μηχανής του......
 
Ειναι η ζωντανη αποδειξη οτι οι φωτογραφιες εχουν κοκκαλα..
 
E, να επαναλάβουμε τότε τη συνάντηση ώστε να τραβήξει νέες φωτό... :D
 
pooky(1) είπε:
Κάτι μου λέει ότι ο Ριγανάκος έκανε format την κάρτα μνήμης της φωτογραφικής μηχανής του......

και εμείς τζάμπα περιμένουμε λες?
 
Που είναι ο Ρίγανης; Οεο; Τρώει τοστάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Κι εγώ συμφωνώ. Κατα τα τελη Ιουνίου αμα ειναι. Οσον αφορα τις φωτό, .....ερχονται! :p Μωρε είμαι αυπνος τις τελευταίες μερες, κατακουραζμένος, δε με λυπαστε;;; Δε θα προλάβω ούτε μεσα στο ΣΚ γιατί θα λείπω.....
 
Rygar είπε:
Κι εγώ συμφωνώ. Κατα τα τελη Ιουνίου αμα ειναι. Οσον αφορα τις φωτό, .....ερχονται! :p Μωρε είμαι αυπνος τις τελευταίες μερες, κατακουραζμένος, δε με λυπαστε;;; Δε θα προλάβω ούτε μεσα στο ΣΚ γιατί θα λείπω.....
:cry:

Αντε! Όχι τπτ άλλο, αλλα σε συγχωρώ επειδη ειχες γενεθλια! :p (joke)
 
Αγάλι, αγάλι, βρε παιδιά. Η καλή δουλειά αργεί να γίνει!
 
Rygar - δρομολογεισε το up των φωτογραφιων σε παρακαλω.
 
θα το κανω αυριο το μεσημερι μολις γυρισω σπίτι. Σημερα θα ειμαι Αθηνα μεχρι το βραδι, και το ΣΚ ολοκληρο θα λειπω.
 
Rygar είπε:
θα το κανω αυριο το μεσημερι μολις γυρισω σπίτι. Σημερα θα ειμαι Αθηνα μεχρι το βραδι, και το ΣΚ ολοκληρο θα λειπω.
Καλά να περάσεις και καλή ξεκούραση! Αναμένουμε !!!!! ;) :)
 
ήθελα να έρθω, δυστυχώς είχα υποχρεώσεις.

την επόμενη φορά είμαι μέσα
 
Ορίστε οι φωτο!!! Με πρήξατε! Λες και εχετε ελπίδες να σας φωτογραφήσει το Vogue!!! :p

siπήθικας, η πιο ρετρό προσέλεφση της βραδιάς!!

picture.php


Γεια σου Saulot! Ολα καλα; Θες ξύριζμα...

picture.php


Αστον τον bspus, τι τον θες; Ειναι κρυουλιάρης! :p

picture.php


Ο Pooky επιμένει να μη μας φτιάχνει τα κομπιούτερ, και ο A1200 τρίβει τα χέρια του γιατί θα του παρει τη δουλειά. Στο βαθος ο Γουόλης κανονίζει μια εγκατάσταση Windows 95 σε δίκτυο NT. Ακόμα να ξεφύγει από το παρελθόν του αυτό το παιδί.

picture.php


Theorotikos, sonic, στο βαθος ο mike (με το γαμαρέεεεεεεεϊ στη μπλούζα), και αριστερά ο Γουόλης που βαριέται να σηκωσει το χέρι του να πιασει το ποτό του.

picture.php


Ο μαχοθλι ολιγον τι τσαμπουκαλεμενος. Ντάξει, τον εσιαξα μετά με κάτι πιτόγυρα.

picture.php


Η Χριστινα εν ώρα εργασίας

picture.php


Η φωτο αυτή που έπρεπε να βγει η πιο ωραία, βγήκε η πιο θολή! Σορι μικρή! :(

picture.php


Amigovios, ο χαρλεάς της παρέας. Μου εκμυστηρεύτηκε ότι είχε παει στη συγκέντρωση στη γεφυρα του Αντιρρίου, αλλά δεν ηταν αφτός που βγήκε γυμνός με την καλτσα εκεί χαμηλα ;) , τον πρόλαβε ο αλλος... :p

picture.php


Το παληκάρι με το πράσινο tshirt θα έπρεπε να εχει Moborikη όψη, αλλα συμβαίνει το αντίθετο :D

picture.php


Το δωράκι της Χριστίνας :flower:

picture.php


Δεξιά ο paspartoo στο γνώριμο "θα σε ..banίσω" ύφος, ενώ ο αριστερός είναι ο ethaniel, ο διακόφτης του GRM, αυτός που εργάζεται σκληρά στη Σαντορίνη, την Παρο, τη Μυκονο....

picture.php


Ο Α1200 διαβάζει ενα πολύ πρόσφατο τεφχος Πιξελ από το 1992, στη μεση ο kyriaszisv κατι θελει να πει, ενώ ο bspus κανει μια χειρονομία

picture.php


Αφτά........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ ωραίες φωτογραφίες και ακόμα πιο ωραίες ρετρο-φάτσες!!!

Μπράβο παιδιά!!!
 
ευχαριστουμε Ράιγγαρ που μας εβγαλες στο γυαλι... :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα