Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
23/9 Θανασης Παπακωσταντίνου στο Κατρακειο Θέατρο, Νικαια και 24/9 Πάτρα στον πολυχωρο πολιτεια.

Αρα πάλι την πάτησα.:mad:Θα είμαι μια μέρα, τουλάχιστον Αθήνα. Τι θα λέγατε να το κάνουμε τότε το meeting. :D
 
teflon είπε:
23/9 Θανασης Παπακωσταντίνου στο Κατρακειο Θέατρο, Νικαια και 24/9 Πάτρα στον πολυχωρο πολιτεια.
Αρα πάλι την πάτησα.:mad:Θα είμαι μια μέρα, τουλάχιστον Αθήνα. Τι θα λέγατε να το κάνουμε τότε το meeting. :D
Άστα αυτά εσύ και πέρνα από εδώ να σε φορτώσω! :D
 
Μπορει να τσιμπήσω το βανακι και να ερθω ( αν φυσικα περισσεψει χρόνος, γιατί θα στήσω φωτα μόνος μου :mad:).
 
Θα ήθελα να έρθω πραγματικά πρώτη φορά και εγώ, αλλά τη συγκεκριμένη μέρα δεν θα μπορώ κατά 99%! :(

Καλά να περάσετε!
 
Kαλώς εχόντων των πραγμάτων, μετά τα Γαλλικά θα είμαι και εγώ εκεί...

Και ίσως έρθει μαζί μου και η αδερφή του Birla Korkou!!! :)
 
αν ηταν ποιο αργα θα δηλωνα σιγουρα παρων

τεσπα βαλτε με μεσα 50/50
 
Ελα πιο αργα, το κρατάμε συνήθως
 
Ποιος εισαι, ο Νικηφόρος ή ο Παυλίτος; μουχαχαχαχαχαχα!!!
 
Rygar είπε:
Ποιος εισαι, ο Νικηφόρος ή ο Παυλίτος; μουχαχαχαχαχαχα!!!

The-Worst-Bat-Villains-Mr.-Freeze_imagelarge.jpg


:p
 
Αυτος τι σχεση εχει με το 50-50; :D
 
Μην ξεχάσετε καμιά φωτογραφία για να δω τις φάτσες σας!!!!

Καλά να περάσετε παιδιά.
 
Καποιος να φερει φωτογραφική μηχανή γιατί εγώ το ξεχασα και θα ερθω κατευθείαΣ.
 
Ούτε εγώ προλαβαίνω να φέρω τη δική μου... :( Οπότε ας αναλάβει άλλος τα χρέη του φωτογράφου για σήμερα...
 
Καθότι εχουμε μεγα θεμα και ειναι Παρασκευή, εάν δεν έρθω, σημαίνει ότι θα ειμαι ακόμα δουλειά!! :( :( :( :(
 
Εγω ξεκιναω και να σκάσετε απο τη ζήλια σας!!!
 
Τελικά? Γύρισε κανείς από την συνάντηση να μας πει 2 λόγια? Εκτός και αν μασαμπουκώνετε ακόμα :D
 
Περασα πολυ ομορφα μιας και ξαναειδα μετα απο πολλους μηνες απουσιας μου απο το φορουμ παιδια που ηξερα απο παλιες συναντησεις οπου ειχα παρευρεθει αλλα και που γνωρισα και καποια καινουργια μελη του ρετρομανιαξ.

Χαρηκα που γνωρισα επιτελους απο κοντα τον phil vr και λυπηθηκα που δεν μπορεσε να ερθει ο Rygar λογω δουλειας :(

Προστεθηκαν και 2 καινουργια προσωπα στην παρεα καθως ηρθα οικογενειακος με την γυναικα μου (που περασε και εκεινη πολυ ομορφα) και την κορη μου η οποια μας τιμησε για λιγο και μετα αποσυρθηκε στην παιδικη χαρα απεναντι απο την καφετερια για τσουληθρα και τραμπαλα :)

Και ναι οπως παντα πηγαμε και μασαμπουκιασαμε σε ενα πολυ ομορφο ταβερνακι οπου μας πηραν χαμπαρι απο το μπλα μπλα μας ολο το μαγαζι!! :)

Αχχχ! Γενικα ηταν τελεια!!

Ποτε ειπαμε ειναι η επομενη συναντηση;;; :D

Υ.Γ. Φωτογραφιες δεν βγαλαμε γιατι τελικα δεν πηρε κανεις φωτ.μηχανη μαζι του.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα