Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

raxxla

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Θα έρθω και εγώ να σας γνωρίσω από κοντά, είμαι από τα ολιγογραφοτερα μέλη που διαβάζουν όμως rmx σχεδόν καθημερινά. Α! και αθεράπευτος zxspectrumaniax :)

krios

RetroNuts!
Αντιδράσεις
273
Ενδεχομένως να σας προλάβω κι εγώ αν και είναι λίγο νωρίς αλλά θα προσπαθήσω.

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Αντιδράσεις
341
Ίσως έρθω κι εγώ!Έχει αναβληθεί η εξεταστική μας στο μεταπτυχιακό,και μάλλον θα μπορώ!Όμως γίνεται να αλλάξετε το χώρο της συνάντησης,αν είναι εφικτό?

Saulot

RetroNuts!
Αντιδράσεις
184
Να αλλάξουμε το τόπο συνάντησης που συμφωνήσαμε γιατι ίσως να έρθεις;

Btw ερχομαι απο Καρδίτσα για την συναντηση, ελπίζω να μήν αλλαξει το μέρος τελευταία στιγμη.

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
3.438
Ρε παιδια το μερος της συναντησης ειναι πλεον δεδομενο και δεν αλλαζει!

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
1.116
Saulot είπε:
Btw ερχομαι απο Καρδίτσα για την συναντηση, ελπίζω να μήν αλλαξει το μέρος τελευταία στιγμη.
Δεν έρχεσαι και Θεσσαλονίκη στην Συνάντηση? :D

Saulot

RetroNuts!
Αντιδράσεις
184
Εξαρταται απο το πρόγραμμα μου Kambia, αλλα το σκεφτομαι.

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
2.315
Saulot είπε:
Αν κανόνιζα εγώ, μαθαίνοντας από πού θα έρθεις, θα άλλαζα συνάντηση έτσι για σπάσιμο :tease:

Saulot

RetroNuts!
Αντιδράσεις
184
Γιαυτο δεν κανονίζεις εσυ...

Εδω σνομπάρεις την Αθήνα και πάς Θεσσαλονίκες.

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
3.438
Κυριες και κυριοι τα λεμε αυριο Σαββατο στα 18:00 στα Εξάρχεια.

Για οσους δεν ειδαν την ανακοινωση:

Στη καφετερια/μπαρ Εξωστρεφής (χαρτης) στο Λοφο Στρεφη - διπλα στο γηπεδακι - 5 λεπτα με τα ποδια απο τη πλατεια Εξαρχειων.

Juanita

Retro PaTRi@RcH
Αντιδράσεις
218
Saulot είπε:
Γιαυτο δεν κανονίζεις εσυ...Εδω σνομπάρεις την Αθήνα και πάς Θεσσαλονίκες.

Το παρακάτω σπόιλερ ενδεχομένως να περιέχει "ψήγματα" γκρίνιας, (κάτι που δεν το συνηθίζω
) και μπορεί να δημιουργήσει μεγάλο flame... Eγώ νίβομαι ολόκληρη όχι μόνο τας χείρας μου... Μην πείτε μετά πως δεν προειδοποίησα...

Γιατί... τις
σπάνιες φορές που μας κάνει την τιμή να παρευρεθεί, τον θυμάσαι να μένει μέχρι τέλους;;;;:mad: Όλο κάτι φθηνές δικαιολογίες του στύλ: "έχω ταξίδι με τη μηχανή..." και "είναι αργά... θα με κλειδώσουν απέξω..." προβάλλει... :takethat:

Κατά τ΄άλλα, πιό συχνά συμμετέχει αυτός στις βορεινές μασαμπούκες (και μάλιστα μέχρι τελευταίου ψίχουλου του συνοδευτικού, μετά τη μασαμπούκα χωνευτικού καφέ, μπισκότου
:beerz: (διαβάστε το αργά αργά :p ) παρά οι Βόρειοι συμφορουμίτες μας...

Olorin

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
32
Για μια ακόμα φορά καλά να περάσετε από μέρους μου... Δυστυχώς δεν κατέβηκα καν φέτος το καλοκαίρι Ελλάδα λόγω ακαδημαϊκών και αθλητικών υποχρεώσεων, οπότε επιφυλλάσσομαι για του χρόνου μια και πρέπει να έχω συμπληρώσει διετία από την τελευταία φορά που παραβρέθηκα σε συνάντηση...

circleag

RetroJunkie™
Αντιδράσεις
457
Olorin είπε:
Για μια ακόμα φορά καλά να περάσετε από μέρους μου... Δυστυχώς δεν κατέβηκα καν φέτος το καλοκαίρι Ελλάδα λόγω ακαδημαϊκών και αθλητικών υποχρεώσεων, οπότε επιφυλλάσσομαι για του χρόνου μια και πρέπει να έχω συμπληρώσει διετία από την τελευταία φορά που παραβρέθηκα σε συνάντηση...
Σε ευχαριστούμε πολύ Olorin.

Αν και δεν σε γνωρίζω προσωπικά αλλα έχω διαβάσει πολλά απο σένα.... ;) Εύχομαι να είσαι καλά και να παραβρεθείς πολύ σύντομα σε κάποια μεθεπόμενη συνάντηση του φόρουμ.

tsalk

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
718
Και μην ξεχάσετε να βγείτε και καμιά φωτό για να δούμε και εμείς οι βόρειοι πως θα τα περάσετε!

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
3.438
Τελευταια υπενθυμησις :)

metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Αντιδράσεις
4.173
Καλα να περασετε και απο μενα.Πολυ θα ηθελα να μπορουσα να ρθω να σας γνωρισω αλλα δυστηχως η δουλεια μου δε μου το επιτρεπει.Μακαρι να τα καταφερω καποια αλλη φορα.

Fotis_kfor

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
18
Τελικά θα είμαι εκτός Αθηνών οπότε δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω. Καλά να περάσετε !!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα