Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Θα έρθω και εγώ να σας γνωρίσω από κοντά, είμαι από τα ολιγογραφοτερα μέλη που διαβάζουν όμως rmx σχεδόν καθημερινά. Α! και αθεράπευτος zxspectrumaniax :)
 
Ενδεχομένως να σας προλάβω κι εγώ αν και είναι λίγο νωρίς αλλά θα προσπαθήσω.
 
Ίσως έρθω κι εγώ!Έχει αναβληθεί η εξεταστική μας στο μεταπτυχιακό,και μάλλον θα μπορώ!Όμως γίνεται να αλλάξετε το χώρο της συνάντησης,αν είναι εφικτό?
 
Να αλλάξουμε το τόπο συνάντησης που συμφωνήσαμε γιατι ίσως να έρθεις;

Btw ερχομαι απο Καρδίτσα για την συναντηση, ελπίζω να μήν αλλαξει το μέρος τελευταία στιγμη.
 
Ρε παιδια το μερος της συναντησης ειναι πλεον δεδομενο και δεν αλλαζει!
 
Saulot είπε:
Btw ερχομαι απο Καρδίτσα για την συναντηση, ελπίζω να μήν αλλαξει το μέρος τελευταία στιγμη.
Δεν έρχεσαι και Θεσσαλονίκη στην Συνάντηση? :D
 
Εξαρταται απο το πρόγραμμα μου Kambia, αλλα το σκεφτομαι.
 
Saulot είπε:
Btw ερχομαι απο Καρδίτσα για την συναντηση, ελπίζω να μήν αλλαξει το μέρος τελευταία στιγμη.
Αν κανόνιζα εγώ, μαθαίνοντας από πού θα έρθεις, θα άλλαζα συνάντηση έτσι για σπάσιμο :tease:
 
Γιαυτο δεν κανονίζεις εσυ...

Εδω σνομπάρεις την Αθήνα και πάς Θεσσαλονίκες.
 
Κυριες και κυριοι τα λεμε αυριο Σαββατο στα 18:00 στα Εξάρχεια.

Για οσους δεν ειδαν την ανακοινωση:

Στη καφετερια/μπαρ Εξωστρεφής (χαρτης) στο Λοφο Στρεφη - διπλα στο γηπεδακι - 5 λεπτα με τα ποδια απο τη πλατεια Εξαρχειων.
 
Saulot είπε:
Γιαυτο δεν κανονίζεις εσυ...Εδω σνομπάρεις την Αθήνα και πάς Θεσσαλονίκες.
 


Το παρακάτω σπόιλερ ενδεχομένως να περιέχει "ψήγματα" γκρίνιας, (κάτι που δεν το συνηθίζω
) και μπορεί να δημιουργήσει μεγάλο flame... Eγώ νίβομαι ολόκληρη όχι μόνο τας χείρας μου... Μην πείτε μετά πως δεν προειδοποίησα...

 

 


Γιατί... τις
σπάνιες φορές που μας κάνει την τιμή να παρευρεθεί, τον θυμάσαι να μένει μέχρι τέλους;;;;:mad: Όλο κάτι φθηνές δικαιολογίες του στύλ: "έχω ταξίδι με τη μηχανή..." και "είναι αργά... θα με κλειδώσουν απέξω..." προβάλλει... :takethat:

 


Κατά τ΄άλλα, πιό συχνά συμμετέχει αυτός στις βορεινές μασαμπούκες (και μάλιστα μέχρι τελευταίου ψίχουλου του συνοδευτικού, μετά τη μασαμπούκα χωνευτικού καφέ, μπισκότου
:beerz: (διαβάστε το αργά αργά :p ) παρά οι Βόρειοι συμφορουμίτες μας...
 
Για μια ακόμα φορά καλά να περάσετε από μέρους μου... Δυστυχώς δεν κατέβηκα καν φέτος το καλοκαίρι Ελλάδα λόγω ακαδημαϊκών και αθλητικών υποχρεώσεων, οπότε επιφυλλάσσομαι για του χρόνου μια και πρέπει να έχω συμπληρώσει διετία από την τελευταία φορά που παραβρέθηκα σε συνάντηση...
 
Olorin είπε:
Για μια ακόμα φορά καλά να περάσετε από μέρους μου... Δυστυχώς δεν κατέβηκα καν φέτος το καλοκαίρι Ελλάδα λόγω ακαδημαϊκών και αθλητικών υποχρεώσεων, οπότε επιφυλλάσσομαι για του χρόνου μια και πρέπει να έχω συμπληρώσει διετία από την τελευταία φορά που παραβρέθηκα σε συνάντηση...
Σε ευχαριστούμε πολύ Olorin.

Αν και δεν σε γνωρίζω προσωπικά αλλα έχω διαβάσει πολλά απο σένα.... ;) Εύχομαι να είσαι καλά και να παραβρεθείς πολύ σύντομα σε κάποια μεθεπόμενη συνάντηση του φόρουμ.
 
Και μην ξεχάσετε να βγείτε και καμιά φωτό για να δούμε και εμείς οι βόρειοι πως θα τα περάσετε!
 
Τελευταια υπενθυμησις :)
 
Καλα να περασετε και απο μενα.Πολυ θα ηθελα να μπορουσα να ρθω να σας γνωρισω αλλα δυστηχως η δουλεια μου δε μου το επιτρεπει.Μακαρι να τα καταφερω καποια αλλη φορα.
 
Τελικά θα είμαι εκτός Αθηνών οπότε δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω. Καλά να περάσετε !!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα